Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hinc Krystyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
2 Walczykowska Magdalena Rozłazino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
3 Grzenkowicz Sylwia Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
4 Rembalska Katarzyna Rumia Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
5 Rembalski Jarosław Rumia Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
6 Murakowski Ksawery Rozłazino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
7 Murakowski Robert Rozłazino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
8 Murakowska Joanna Rozłazino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
9 Bulczak Grzegorz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
10 Jóźwiak Witold Świetlino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
11 Motyka Oliwia Motyka Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
12 Miotke Krzysztof Paraszyno Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
13 Miotke Romualda Paraszyno Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
14 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
15 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
16 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
17 Labudda Michał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
18 Labudda Sebastian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
19 Labudda Angelika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
20 Mielewski Karol Strzebielino Osiedle Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
21 Grubba Ignacy Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
22 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
23 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
24 Grubba Magdalena Grubba Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
25 Ptach Dawid Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
26 Ptach Bartłomiej Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
27 Ptach Katarzyna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
28 Stenka Ewa Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
29 Wohs Piotr Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
30 Wohs Ewelina Wohs Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
31 Zawislak Agnieszka Bozepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
32 Romanowski Olaf Rumia Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
33 Romanowski Radosław Rumia Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
34 Murakowski Mikołaj Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
35 Murakowski Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
36 Murakowska Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
37 Kwiatkowska Marcelina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
38 Kwiatkowski Nikodem Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
39 Kwiatkowski Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
40 Pobłocka Dominika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
41 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Trasa indywidualna do 30km Kaszubi Luzino darmowy udział
42 Przygoda Kamil Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
43 Przygoda Kuba Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
44 Przygoda Arek Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
45 Przygoda Asia Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
46 Lubocka Agata Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
47 Roda Mikołaj Łęczyce Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
48 Roda Emil Łęczyce Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
49 Kowalski Kamil Siemirowice Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
50 Trepczyk Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
51 Trepczyk Natalia Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
52 Cirocki Rafał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
53 Cirocka Maja Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
54 Cirocka Marta Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
55 Cirocka Marlena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
56 Stefanski Łukasz Redystowo Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
57 Antkowiak Piotr Wejherowo Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
58 Antkowiak Krzysztof Wejherowo Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
59 Stolz Sergiusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
60 Szkaradkiewicz Szymon Wejherowo Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
61 Szkaradkiewicz Adam Wejherowo Trasa indywidualna do 30km darmowy udział
62 Grzenkowicz Błażej Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km darmowy udział


Wyświetleń: 700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ