Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wilczewski Rafał Jaworzno Bieg indywidualny 3 km Harpagan Beast
2 Wnuk Konrad Rodaki Bieg indywidualny 3 km
3 Wilczek Łukasz Wojkowice Bieg indywidualny 3 km OROZ Team
4 Ponieważ Kinga Myszkowice Bieg indywidualny 3 km
5 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg indywidualny 6 km
6 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Bieg indywidualny 6 km
7 Raszewski Wiktor Góra Siewierska Bieg indywidualny 6 km
8 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Bieg indywidualny 6 km
9 Ścipień Marek Katowice Bieg indywidualny 3 km
10 Ścipień Marta Katowice Bieg indywidualny 3 km
11 Ścipień Agnieszka Katowice Bieg indywidualny 3 km
12 Ścipień Krzysztof Katowice Bieg indywidualny 6 km Silesian Explorers
13 Rutkowski Bartosz Jaworzno Bieg indywidualny 6 km
14 Koper Jacek Bukowno Bieg indywidualny 3 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
15 Koper Ewa Bukowno Bieg indywidualny 6 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
16 Podsiadło Piotr Będzin Bieg indywidualny 3 km
17 Rutkowska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 3 km
18 Śmiechowicz Piotr Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km WIKING Team
19 JEŻEWSKA AGNIESZKA SOSNOWIEC Bieg indywidualny 3 km WIKING Team
20 Jeżewski Michał Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km WIKING Team
21 Rutkowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6 km Saint-Gobain SQUAD
22 Kurzawa Łukasz Mysłowice Bieg indywidualny 6 km biegaMYsłowice
23 Kurzawa Justyna Mysłowice Bieg indywidualny 6 km biegaMYsłowice
24 Fryt Marcin Mysłowice Bieg indywidualny 6 km biegaMYsłowice
25 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg indywidualny 6 km bigaMYsłowice
26 Jureczko Rafal Olkusz Bieg indywidualny 6 km Olkuszbiega
27 Kowierski Jacek Jaworzno Bieg indywidualny 3 km Harpagan Beast
28 Dziembała Agnieszka Katowice Bieg indywidualny 3 km
29 AugUściński Roman Będzin Bieg indywidualny 6 km
30 Bieganowska Joanna Bedzin Bieg indywidualny 3 km
31 Sobczyk Monika Mierzecice Bieg indywidualny 6 km
32 Herman Jacek Ruda Slaska Bieg indywidualny 6 km
33 Partyka Boguslaw Ruda Śląska Bieg indywidualny 6 km MAXIMUS
34 myca irek Bedzin Bieg indywidualny 3 km
35 Dziubek Karina Bedzin Bieg indywidualny 3 km
36 Popczyk Małgorzata Bedzin Bieg indywidualny 3 km
37 Droździel Jakub Będzin Bieg indywidualny 6 km
38 Myca Ireneusz Bedzin Bieg indywidualny 3 km
39 Grabowska Aleksandra Bedzin Bieg indywidualny 3 km
40 Janson Mateusz Sosnowiec Bieg indywidualny 6 km
41 Janson Barbara Sosnowiec Bieg indywidualny 6 km
42 Blaszka Jarosław Blaszka Będzin Bieg indywidualny 6 km BLA - WIL
43 WILK BOGUMIŁA WILK Będzin Bieg indywidualny 6 km BLA - WIL
44 Purgal Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6 km Saint-Gobain Squad
45 Łazarz Grzegorz Łazarz TARNOWSKIE GÓRY Bieg indywidualny 6 km
46 Rojek Piotr Będzin Bieg indywidualny 6 km
47 Stępień Grzegorz Będzin Bieg indywidualny 6 km
48 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6 km MK team
49 Dolezik Aleksandra Gliwice Bieg indywidualny 6 km
50 Wojciechowska Milena Będzin Bieg indywidualny 6 km Silesia Marathon Club
51 Wojciechowski Paweł Będzin Bieg indywidualny 6 km Silesia Marathon Club
52 Wilga Michał Sosnowiec Bieg indywidualny 6 km
53 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Bieg indywidualny 3 km sylvija
54 Wdzięczny Jakub Wojkowice Bieg indywidualny 6 km Gartianie
55 Adamczyk Piotr Toporowice Bieg indywidualny 6 km
56 Klimczak Piotr Balin Bieg indywidualny 6 km Dont give up!
57 Zosgórnik Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 3 km O co biega w Kaletach
58 szymkowski krzysztof czestochowa Bieg indywidualny 6 km
59 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg indywidualny 3 km JAZDA!!!
60 Bauc Artur Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
61 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
62 Ziółek Monika Siemianowice Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
63 Rączka Piotr Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
64 KROCHMAL Amelia SOSNOWIEC Bieg indywidualny 3 km
65 KROCHMAL DAMIAN SOSNOWIEC Bieg indywidualny 3 km
66 Mróz Michalina Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km
67 mróz marcin sosnowiec Bieg indywidualny 3 km
68 Bukała Wiesława Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6 km
69 Molenda Wojciech Katowice Bieg indywidualny 6 km WeNet Runners Team
70 Matejczuk Arkadiusz Katowice Bieg indywidualny 6 km WeNet Runners Team
71 Pawęzowska Anna Będzin Bieg indywidualny 3 km Biegowa Kuźnia
72 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg indywidualny 6 km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
73 Skutnik Jakub Skutnik Będzin Bieg indywidualny 3 km
74 Piaskowski Michał Będzin Bieg indywidualny 3 km
75 Wrońska Magdalena Chorzów Bieg indywidualny 6 km
76 Wrońska Beata Chorzów Bieg indywidualny 6 km
77 Zabawa Roman Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
78 Tomanek Katarzyna Siemianowice Slaskie Bieg indywidualny 6 km Siemianowice I Przyjaciele Biegają
79 Ożóg Mirosław Skawina Bieg indywidualny 6 km Skawina Biega
80 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 3 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
81 Malejka Rafał Katowice Bieg indywidualny 6 km
82 Malejka Robert Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 6 km
83 Roszkowska Marta Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 3 km
84 Malejka Piotr Katowice Bieg indywidualny 6 km ADS Masna
85 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg indywidualny 6 km BKB
86 Socha Mateusz Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km SP nr 9 Sosnowiec
87 Socha Marek Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km SP nr 9 Sosnowiec
88 Klimczyk Łukasz Będzin, Grodziec Bieg indywidualny 6 km
89 Brudek Anna Będzin Bieg indywidualny 6 km
90 Karczewska-Rączka Justyna Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 3 km
91 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg indywidualny 3 km Mk team
92 Wiercimok Kinga Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 3 km
93 Słabik Patryk Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 3 km
94 Mieszczanin Michał Będzin Bieg indywidualny 6 km
95 Pawelec Rafał Wojkowice Bieg indywidualny 3 km MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ
96 Wilczek Ewa Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km Mors Hubertus Mysłowice
97 Sas Paweł Sosnowiec Bieg indywidualny 3 km Cidry Lotajom
98 Kabza Beata Wojkowice Bieg indywidualny 6 km
99 Piwudzki Tomasz Siemianowice Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
100 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 6 km LOGTECH Team Radzionków


Wyświetleń: 2940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ