Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Putresza Marcin | Szczecin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
2 | Witkiewicz Eryk Witkiewicz | Białogard | Polska | Bieg 10 km | ||||
3 | 11 | Kraszewska Malwina | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
4 | 28 | Stasik Joanna | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
5 | 6 | Jankowski Marcin | Łobez | Polska | Bieg 5 km | Monar Grabowo | opłacono | |
6 | 8 | Jaśkowski Jakub | Łobez | Polska | Bieg 5 km | Monar Grabowo | opłacono | |
7 | 9 | Kaflik Rafał | Łobez | Polska | Bieg 5 km | Monar Grabowo | opłacono | |
8 | 64 | Chojnacki Rafał | Łobez | Polska | Bieg 10 km | Monar Grabowo | opłacono | |
9 | 95 | Rafalska Patrycja | Łobez | Polska | Bieg 10 km | Monar Grabowo | opłacono | |
10 | Szłapak Krzysztof | Drawsko Pom. | Polska | Bieg 5 km | ||||
11 | 82 | Lubrant Weronika | Łobez | Polska | Bieg 10 km | Monar Grabowo | opłacono | |
12 | 87 | Malinowska Anna | Łobez | Polska | Bieg 10 km | Monar Grabowo | opłacono | |
13 | 4 | Draczyński Zygmunt | Łobez | Polska | Bieg 5 km | LŁKB TRUCHT | opłacono | |
14 | 172 | Siwiński Wojciech | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 600 m | MKS Olimp Łobez | ||
15 | Tymoszczuk Filip | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 200 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Łobzie | |||
16 | 193 | Piórkowski Cezary | Resko | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km | |||
17 | 166 | Piórkowski Mikołaj | Resko | Polska | Bieg Wilczka 600 m | |||
18 | 165 | Piórkowska Kalina | Resko | Polska | Bieg Wilczka 600 m | |||
19 | 173 | Studzińska NIKOLA | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 600 m | SP nr 3 Łobez | ||
20 | Sułkowska Sylwia | Zielona Góra | Polska | Bieg 5 km | Harpagan ZG | |||
21 | Kokot Paweł | Zielona Góra | Polska | Bieg 5 km | Harpagan ZG | |||
22 | 76 | Kobielak Piotr | Starogard | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
23 | Borejszo Marcel | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
24 | Kita Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg 5 km | ||||
25 | 15 | Mańko Milena | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
26 | Kośmiński Jakub | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 200 m | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||
27 | Turek Nadia | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 200 m | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||
28 | 182 | Turek Karina | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 600 m | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | ||
29 | 144 | Kośmińska Hanna | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 600 m | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | ||
30 | 20 | Piotrowski Eugeniusz | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | UKL Feniks Świdwin | opłacono on-line | |
31 | Marecki Aleksander | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
32 | 186 | Bartha Tomasz | Kołobrzeg | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km | |||
33 | 132 | Bartha Paweł | Kołobrzeg | Polska | Bieg Wilczka 600 m | Sp5 Kołobrzeg | ||
34 | 61 | Bartha Adrian | Kołobrzeg | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
35 | 80 | Lecko Martyna | Poznań | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
36 | 104 | Wiśniewska Daria | Poznań | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
37 | 105 | Wiśniewski Bartosz | Świdwin | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
38 | 69 | GOLIŃSKI Łukasz | Świdwin | Polska | Bieg 10 km | 3:10 TEAM Świdwin | opłacono on-line | |
39 | 65 | Działdowski Damian | Toruń | Polska | Bieg 10 km | 12BZ | opłacono on-line | |
40 | 75 | Kielan Agata | Poznań | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
41 | 71 | Hejłasz Katarzyna | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg 10 km | Morsy "O'KRA" Drawsko Pomorskie | opłacono on-line | |
42 | 199 | Zasada Natasza | Gryfice | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km | Gryfice | ||
43 | 141 | Hendryk Ksawery | Gryfice | Polska | Bieg Wilczka 600 m | Gryfice | ||
44 | 100 | Szymański Łukasz | Pobierowo | Polska | Bieg 10 km | BP & Biedronka Pobierowo | opłacono on-line | |
45 | 176 | Szymański Dawid | Pobierowo | Polska | Bieg Wilczka 600 m | LKS Pobierowo | ||
46 | Szymańska Nadia | Pobierowo | Polska | Bieg Wilczka 200 m | LKS Pobierowo | |||
47 | 96 | Rybicki Janusz | POLICE | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
48 | 196 | Simlat Krzysztof | ŚWIDWIN | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km | FENIKS ŚWIDWIN | ||
49 | 26 | Simlat Szymon | ŚWIDWIN | Polska | Bieg 5 km | FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line | |
50 | 25 | Simlat Anna | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line | |
51 | 68 | Gałan Leszek | Złocieniec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
52 | 67 | Gałan Joanna | Złocieniec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
53 | 78 | Kozik Przemysław | Świdwin | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
54 | 171 | Sagan Oliwia | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 600 m | SP nr 3 Łobez | ||
55 | 107 | ZIELIŃSKA ANNA | Łobez | Polska | Bieg 10 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono | |
56 | 66 | FUDALSKI NORBERT | ŚWIDWIN | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
57 | Kozak Aleks | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilczka 200 m | Szkola podstawowa nr 1w Drawsku Pom. | |||
58 | 77 | Kozak Marta | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg 10 km | ZDRUN EXTREME | opłacono on-line | |
59 | Wiliński Marek | Świdwin | Polska | Bieg 10 km | trenuje bo dobrze się z tym czuje | |||
60 | 106 | Zaremba Tomasz | Koszalin | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
61 | 94 | PUZINOWSKI GRZEGORZ | ŚWIDWIN | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
62 | Zatoń Paweł | Świdwin | Polska | Bieg 10 km | ||||
63 | Kaczmarek Maciej | Gubin | Polska | Bieg 10 km | PL-DE PSG Świecko | |||
64 | STRZYŻEWSKA Maja | Siedlice | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
65 | 62 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Bieg 10 km | Przechlewo | opłacono on-line | |
66 | 22 | Polehonka Olha | Tarnopol | Ukraina | Bieg 5 km | Ola i Wojtek | opłacono on-line | |
67 | 32 | Weinar Wojciech | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | Ola i Wojtek | opłacono on-line | |
68 | 103 | Urbański Tomasz | Białogard | Polska | Bieg 10 km | Białogard Biega | opłacono on-line | |
69 | 27 | Stankiewicz Lucyna | Gryfice | Polska | Bieg 5 km | Gryficka Siła Biegowa | opłacono on-line | |
70 | 98 | Smagowski Wojtek | Rąbino | Polska | Bieg 10 km | OSP RĄBINO | opłacono on-line | |
71 | Szczytkowska Klara | Świdwin | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
72 | 3 | Dębowska-Szczytkowska Izabella | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
73 | 30 | Szczytkowski Marek | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
74 | 63 | Butowicz Adam | Szczecinek | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
75 | Barczak Antoni | Mieszewo | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
76 | 142 | Kaziszyn Anna | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilczka 600 m | |||
77 | 131 | Barczak Jagoda | Mieszewo | Polska | Bieg Wilczka 600 m | |||
78 | LIGĘZA Olaf | Mieszewo | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
79 | Papina Klaudia | Łobżany | Polska | Bieg Wilczka 200 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Łobzie | |||
80 | 164 | Papina Julia | Łobżany | Polska | Bieg Wilczka 600 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Łobzie | ||
81 | 102 | Uldynowicz Łukasz | Gryfice | Polska | Bieg 10 km | MLUKS Mokazyn Płoty | opłacono on-line | |
82 | 136 | Brodziński Miłosz | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 600 m | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | ||
83 | 151 | Łapiński Patryk | Czaplinek | Polska | Bieg Wilczka 600 m | AP Czaplinek | ||
84 | Lisowiec Oliwia | Czaplinek | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
85 | Wilk Klaudia | Czaplinek | Polska | Bieg 5 km | ||||
86 | 84 | MACIEJEWSKA Katarzyna | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
87 | 85 | MACIEJEWSKA Lucyna | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
88 | 86 | MACIEJEWSKI ANDRZEJ | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
89 | 19 | Organka Marcin | Węgorzyno | Polska | Bieg 5 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono | |
90 | 31 | Szutra Agnieszka | Świdwin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
91 | Dulek Tymoteusz | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilczka 200 m | Zet United Kings | |||
92 | 91 | Mydło Radosław | Ginawa | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
93 | Kaźmierczak Antonina | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 200 m | Przedszkole Miejskie w Łobzie | |||
94 | 170 | Sagan Maja | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 600 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Łobzie | ||
95 | 157 | Matuła Sandra | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 600 m | Szkoła podstawowa Węgorzyno | ||
96 | 16 | Matuła Nikola | Węgorzyno | Polska | Bieg 5 km | Zsbt stargard | opłacono on-line | |
97 | 183 | Urban Filip | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 600 m | SP nr 3 Łobez | ||
98 | Krakus Antek | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 200 m | ||||
99 | 150 | Ligęza Oliwier | Mieszewo | Polska | Bieg Wilczka 600 m | ARBOD Dobra | ||
100 | 149 | Ligęza Alan | Mieszewo | Polska | Bieg Wilczka 600 m | ARBOD Dobra |
Wyświetleń: 9771