XIII Bieg Rolnika  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub województwo Do zapłaty
Darek&Hania&Witek&Emilka
1 Miliszewski Dariusz Ełk 5 km Darek&Hania&Witek&Emilka
KS Ookami
2 Lemieszko Monika Grajewo 5 km KS Ookami
3 Lemieszko Łukasz Grajewo 5 km KS Ookami
Kolno Biega
4 Chutkowska Agnieszka Kolno 5 km Kolno Biega podlaskie
Maratonka
5 Czopek Jaroslaw EŁK 5 km Maratonka warminsko-mazurskie
Maratonka Grajewo
6 Borowski Michał Grajewo 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
7 Poniatowski Marek Bełda 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
8 Poniatowski Adam Bełda 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
9 Turowski Robert Sojczyn Borowy 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
10 Guzowska Sylwia Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
11 Guzowski Radosław Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
12 Żabiński Olga Grajewo 5 km Maratonka Grajewo
13 Juszkiewicz Damian Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
14 Liniewski Jan Grajewo 5 km Maratonka Grajewo
15 Niebrzydowski Marcin Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
16 Dmochowski Tomasz Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
17 Jerulank Wiesław Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
18 Nieciecki Jarek Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
19 Sawicki Adam Prostki 5 km Maratonka Grajewo warmińsko-mazurski
20 Borawski Krzysztof Wojewodzin 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
Maratonka Grajewo
21 Krzyżanowski Karol Rajgród 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
22 Drężek Krzysztof Grajewo 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
Maratonka Grajewo EŁK
23 Fiedorczyk Teresa Ełk 5 km Maratonka Grajewo EŁK warminsko mazurskie
Marijampole sport center
24 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 5 km Marijampole sport center
Masters
25 Gronski Roman Giżycko 5 km Masters Warmińsko-Mazurskie
Na, pagauk!
26 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa 5 km Na, pagauk!
OSP POGRODZIE
27 Ślęzak Adam Elbląg 2,5 km Bieg Farmera OSP POGRODZIE Warmińsko-Mazurskie
SaMasz
28 Cebelińska Emilia Grajewo 2,5 km Bieg Farmera SaMasz podlaskie
Wrona Run
29 Wronowski Albert Banie Mazurskie 5 km Wrona Run Warmińsko-Mazurskie
30 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 5 km Wrona Run warmińsko-mazurskie
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ
31 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 5 km Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ Warmińsko-Mazurskie
_BRAK NAZWY_
32 Komosiński Daniel Białaszewo 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
33 Żbikowski Radosław Gackie 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
34 Skwarek Bogumiła Wałdowo 5 km Kujawsko-pomorskie
35 Wójcik Małgorzata Grabowo 5 km Warmińsko-Mazurskie
36 Fiedorczyk Janusz Ełk 5 km warminsko mazurskie
37 Sierba Bogdan Mońki 5 km
38 Świacka Roksana Maćkowa Ruda 5 km Podlaskie
39 Matelak Dawid Ełk 5 km Warmińsko-Mazurskie
40 Bastek Zuzanna Pisz 5 km Warmińsko-mazurskie
41 Dąbrowski Bogumił Ełk 5 km Warmińsko-Mazurskie
42 Liniewski Szymon Grajewo 5 km
43 Sokół Bartosz Białystok 5 km podlaskie
44 Dziedzik Patrycja Białystok 5 km
45 Sokół Przemysław Białystok 5 km podlaskie


Wyświetleń: 115204

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ