Bieg Niepodległej

Bieg Nordic Walking Start wirtualny K 3-5 M 3-5 K 6-8 M 6-8 K 9-12 M 9-12 13-15

Bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Start Czas netto Dyplom
1 256 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 1 GDAŃSK DĄBROWSKI TEAM Bieg 00:13:30.48 PDF PNG
2 83 KĄKOL KACPER M 2 GDYNIA ASICS FRONTRUNNER POLAND Bieg 00:00:01.16 00:15:25.07 PDF PNG
3 112 KWAŚNIK JAN M 3 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 00:00:01.15 00:15:35.98 PDF PNG
4 108 KUNKEL TYMOTEUSZ M 4 GDAŃSK Bieg 00:00:10.00 00:15:43.26 PDF PNG
5 43 FRĄCKOWIAK MATEUSZ FRĄCKOWIAK M 5 SOPOT Bieg 00:00:13.65 00:16:23.55 PDF PNG
6 121 ŁATAS PAWEŁ M 6 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 00:00:01.23 00:16:28.67 PDF PNG
7 28 CHOJNACKI PRZEMYSŁAW M 7 PSZCZÓŁKI Bieg 00:00:08.71 00:16:32.45 PDF PNG
8 65 HIRSZ PRZEMYSŁAW M 8 GDAŃSK Bieg 00:00:07.51 00:17:05.26 PDF PNG
9 168 PUZDROWSKI KRZYSZTOF M 9 GOWINO Bieg 00:00:09.36 00:17:11.64 PDF PNG
10 173 RZEPECKI RADOSŁAW M 10 GDAŃSK Bieg 00:00:09.36 00:17:14.28 PDF PNG
11 120 ŁACHWICZ MACIEK M 11 SOPOT Bieg 00:00:20.14 00:17:29.60 PDF PNG
12 197 TOKARSKI KRZYSZTOF M 12 GDAŃSK S...K...S... Bieg 00:00:01.97 00:17:56.36 PDF PNG
13 21 BUZAŁA DANIEL M 13 GDYNIA Bieg 00:00:03.62 00:18:01.50 PDF PNG
14 206 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 14 SOPOT Bieg 00:00:07.99 00:18:16.74 PDF PNG
15 264 KOMOROWSKI SZYMON M 15 GDAŃSK Bieg 00:00:03.81 00:18:21.64 PDF PNG
16 131 MARCINKOWSKI MICHAŁ M 16 PŁOCK ORLEN RUNNING TEAM Bieg 00:00:11.76 00:18:22.22 PDF PNG
17 42 DUBROWSKI SZYMON M 17 GDAŃSK Bieg 00:00:19.06 00:18:31.25 PDF PNG
18 204 URBANOWICZ TOMASZ M 18 GDAŃSK Bieg 00:00:09.71 00:18:33.41 PDF PNG
19 72 JABŁOŃSKI MARCIN M 19 GDAŃSK Bieg 00:00:03.89 00:18:38.80 PDF PNG
20 263 STANKIEWICZ WITOLD M 20 GODĘTOWO WOLF TEAM Bieg 00:00:01.82 00:18:40.80 PDF PNG
21 234 ZIEMSKI PIOTR M 21 GDAŃSK Bieg 00:00:09.33 00:18:41.68 PDF PNG
22 73 JANOWSKI ADAM M 22 GDAŃSK Bieg 00:00:06.97 00:18:55.03 PDF PNG
23 267 TUSZYŃSKA BARBARA K 1 SOPOT BIEGAMY Bieg 00:00:01.34 00:19:09.38 PDF PNG
24 116 LEWANDOWSKA MAGDALENA K 2 SOPOT Bieg 00:00:01.20 00:19:15.91 PDF PNG
25 38 DĘBSKI DOMINIK M 23 GDAŃSK Bieg 00:00:07.84 00:19:33.12 PDF PNG
26 214 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ M 24 GDAŃSK Bieg 00:00:04.73 00:19:47.00 PDF PNG
27 50 GŁADYKOWSKI TOMASZ M 25 RUMIA Bieg 00:00:06.43 00:20:01.59 PDF PNG
28 144 NIEMIEC MAREK M 26 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO Bieg 00:00:06.28 00:20:01.92 PDF PNG
29 64 HIRSZ MATEUSZ M 27 PRĘGOWO Bieg 00:00:12.05 00:20:04.67 PDF PNG
30 169 RABIEGA JACEK M 28 PRĘGOWO Bieg 00:00:12.05 00:20:05.41 PDF PNG
31 113 LASKIEWICZ DARIUSZ M 29 GDAŃSK WATAHA Bieg 00:00:03.66 00:20:11.25 PDF PNG
32 187 STEFANIAK BARTEK M 30 ŻYRARDÓW NATURAL TEAM Bieg 00:00:06.34 00:20:15.02 PDF PNG
33 190 SUJKOWSKI RYSZARD M 31 KOSTKOWO WOLF TEAM Bieg 00:00:01.56 00:20:26.63 PDF PNG
34 10 BŁAWAT MICHAŁ M 32 GDAŃSK Bieg 00:00:23.24 00:20:28.37 PDF PNG
35 238 ZWARA SEBASTIAN M 33 GDANSK Bieg 00:00:03.65 00:20:32.35 PDF PNG
36 222 WSZOŁA KAMIL M 34 GDAŃSK Bieg 00:00:13.34 00:20:32.58 PDF PNG
37 23 CHEREK PIOTR M 35 GDAŃSK Bieg 00:00:23.44 00:20:36.38 PDF PNG
38 111 KUROWSKI WOJCIECH M 36 GDAŃSK WATAHA Bieg 00:00:09.53 00:20:40.14 PDF PNG
39 231 ZDUNEK MARIUSZ ZDUNEK M 37 WARSZAWA Bieg 00:00:20.43 00:20:43.88 PDF PNG
40 216 WOŚ MARIA K 3 GORZÓW WIELKOPOLSKI Bieg 00:00:18.72 00:20:56.14 PDF PNG
41 14 BORKOWSKA JUSTYNA K 4 SADLINKI Bieg 00:00:10.02 00:21:45.26 PDF PNG
42 211 WITT GRAŻYNA K 5 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Bieg 00:00:02.53 00:21:56.29 PDF PNG
43 230 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 38 RUMIA REWA 12:15 Bieg 00:00:05.78 00:22:01.57 PDF PNG
44 149 OLEJARCZYK PIOTR M 39 ELBLĄG ELEKTROMET GMINA ELBLAG Bieg 00:00:10.97 00:22:10.60 PDF PNG
45 130 MARCINIAK BARBARA K 6 GDYNIA Bieg 00:00:01.13 00:22:15.31 PDF PNG
46 142 NIEKOWAL ADRIANNA K 7 SOPOT OWTS Bieg 00:00:04.75 00:22:19.97 PDF PNG
47 193 SZULIMOWICZ MACIEJ M 40 GDANSKA DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 00:00:17.12 00:22:25.12 PDF PNG
48 272 ZALEWSKI PIOTR M 41 KWIDZYN Bieg 00:00:27.43 00:22:26.16 PDF PNG
49 103 KRUSZYŃSKI ŁUKASZ M 42 GDAŃSK Bieg 00:00:15.19 00:22:33.64 PDF PNG
50 118 LITWINIUK HUBERT M 43 GDAŃSK Bieg 00:00:12.38 00:22:34.93 PDF PNG
51 184 SKRZYŃSKI ADAM SKRZYŃSKI M 44 WARSZAWA BIMBROWNICY Bieg 00:00:12.56 00:22:38.83 PDF PNG
52 24 CHMIELARSKI ROBERT M 45 GDYNIA WILK Bieg 00:00:13.57 00:22:39.72 PDF PNG
53 5 BENDERSKI GRZEGORZ M 46 KWIDZYN Bieg 00:00:10.60 00:22:40.96 PDF PNG
54 17 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ BRZEZIŃSKI M 47 GDAŃSK Bieg 00:00:14.59 00:22:42.37 PDF PNG
55 86 KLAWIKOWSKA MAGDALENA K 8 RUMIA Bieg 00:00:11.23 00:22:43.75 PDF PNG
56 192 SZCZEPANOWSKA AGNIESZKA SZCZEPANOWSKA K 9 SADLINKI TRAKTOR TEAM Bieg 00:00:10.21 00:22:49.14 PDF PNG
57 195 TARKOWSKI DAWID M 48 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE Bieg 00:00:11.58 00:22:50.70 PDF PNG
58 40 DOŁOTKO ADAM M 49 CHOCZEWO Bieg 00:00:10.63 00:22:51.36 PDF PNG
59 196 TARKOWSKI JACEK M 50 PRUSZCZ GDAŃSKI CROSSELITE Bieg 00:00:11.25 00:22:51.60 PDF PNG
60 110 KUROWSKA MARZENA K 10 GDAŃSK WATAHA Bieg 00:00:08.07 00:23:10.46 PDF PNG
61 155 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 51 GDYNIA Bieg 00:00:20.81 00:23:12.79 PDF PNG
62 172 RYBICKA MARYSIA K 11 GDYNIA Bieg 00:00:02.19 00:23:15.17 PDF PNG
63 208 WIĘCKOWSKI TOMASZ M 52 GDAŃSK Bieg 00:00:08.64 00:23:16.36 PDF PNG
64 217 WRÓBEL LEONARD M 53 GDAŃSK Bieg 00:00:19.92 00:23:23.50 PDF PNG
65 157 PEŁKA JAKUB M 54 LĘBORK Bieg 00:00:24.24 00:23:26.79 PDF PNG
66 174 RZEPPA ALEKSANDRA K 12 LUZINO BIEGI RODZINNE Bieg 00:00:08.22 00:23:31.80 PDF PNG
67 2 ANTCZAK KLAUDIA K 13 GDAŃSK Bieg 00:00:22.70 00:23:41.30 PDF PNG
68 119 LUKASHENKO VITALII M 55 GDYNIA Bieg 00:00:22.70 00:23:41.51 PDF PNG
69 19 BUJAK PAWEŁ M 56 GDAŃSK Bieg 00:00:21.43 00:23:41.69 PDF PNG
70 18 BUDZIAREK ADAM M 57 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 00:00:06.67 00:23:41.74 PDF PNG
71 82 KAWAŁKOWSKA MARTYNA K 14 GDAŃSK Bieg 00:00:14.27 00:23:43.84 PDF PNG
72 227 ZAJĄC ŁUKASZ M 58 BYDGOSZCZ Bieg 00:00:13.81 00:23:44.42 PDF PNG
73 87 KLEIN KAMIL KLEIN M 59 STAROGARD GDANSKI Bieg 00:00:02.37 00:23:45.54 PDF PNG
74 270 DĘGLICKI WINHELM M 60 Bieg 00:00:08.43 00:23:53.30 PDF PNG
75 22 CHEREK MACIEJ M 61 GDAŃSK Bieg 00:00:23.40 00:23:56.18 PDF PNG
76 74 JARZĄBKOWSKA MARTA K 15 BORKOWO Bieg 00:00:03.24 00:23:57.36 PDF PNG
77 210 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ M 62 GDAŃSK Bieg 00:00:17.16 00:23:58.76 PDF PNG
78 225 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 63 GDAŃSK Bieg 00:00:11.70 00:23:58.95 PDF PNG
79 146 NOWAKOWSKA WIKTORIA K 16 BOROWINA Bieg 00:00:12.41 00:23:59.23 PDF PNG
80 129 MAŁKOWSKA KATARZYNA K 17 GDAŃSK WOLF TEAM Bieg 00:00:14.73 00:24:02.76 PDF PNG
81 180 SCHMIDTKE MONIKA K 18 GOŚCICINO Bieg 00:00:17.60 00:24:03.81 PDF PNG
82 4 BARTOSIK MARTA K 19 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:15.58 00:24:04.04 PDF PNG
83 81 KAWALEC KATARZYNA K 20 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:15.31 00:24:05.05 PDF PNG
84 67 HUBA JAKUB M 64 GDYNIA SHRUTKA Bieg 00:00:17.08 00:24:06.23 PDF PNG
85 51 GŁOWIŃSKA EWA K 21 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:15.22 00:24:07.59 PDF PNG
86 34 DAJER LESZEK M 65 GDYNIA Bieg 00:00:19.98 00:24:11.94 PDF PNG
87 9 BLADOWSKI ADAM M 66 REDA Bieg 00:00:13.21 00:24:18.90 PDF PNG
88 30 CIEŚLIK MAGDALENA K 22 GDAŃSK Bieg 00:00:08.95 00:24:23.23 PDF PNG
89 177 SAJDAK BARTŁOMIEJ M 67 RUDAWA K/KRAKOWA BYLE DOBIEC Bieg 00:00:03.82 00:24:23.63 PDF PNG
90 41 DOMIAN ARKADIUSZ M 68 REDA Bieg 00:00:05.30 00:24:24.90 PDF PNG
91 57 GRABIŃSKA ALEKSANDRA K 23 KRAKÓW Bieg 00:00:05.09 00:24:33.85 PDF PNG
92 182 SHTONDA VIKTORIIA K 24 GDAŃSK ISMA Bieg 00:00:23.58 00:24:37.54 PDF PNG
93 88 KLEIN MAJA K 25 STAROGARD GDANSKI Bieg 00:00:01.61 00:24:42.92 PDF PNG
94 126 ŁYŚ SŁAWOMIR M 69 SOPOT Bieg 00:24:56.17 PDF PNG
95 237 ZMARZLY DAREK M 70 GDAŃSK Bieg 00:00:03.16 00:24:57.95 PDF PNG
96 101 KREFT PATRYK M 71 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:15.37 00:25:11.71 PDF PNG
97 97 KOZIEŁ RYSZARD M 72 GDANSK NIE MARNUJ TLENU GAIT Bieg 00:00:05.55 00:25:26.01 PDF PNG
98 266 POCIASK KRZYSZTOF M 73 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 00:00:06.23 00:25:27.88 PDF PNG
99 159 PLATA KAROLINA K 26 GDYNIA Bieg 00:00:06.20 00:25:34.25 PDF PNG
100 160 PLATA TOMASZ M 74 GDYNIA Bieg 00:00:06.16 00:25:36.27 PDF PNG
101 109 KURAŚ BEATA K 27 GDAŃSK SFORA BMK Bieg 00:00:05.00 00:25:36.60 PDF PNG
102 93 HINC BOGUSŁAW M 75 BORKOWO NESSI TIME ŻUKOWO Bieg 00:00:07.04 00:25:39.39 PDF PNG
103 63 HINC IWONA K 28 ŻUKOWO-BORKOWO NESSI TIME ŻUKOWO Bieg 00:00:07.03 00:25:39.44 PDF PNG
104 20 BUSZMAN MARZENA BUSZMAN K 29 GDAŃSK Bieg 00:00:08.28 00:25:39.88 PDF PNG
105 66 HLADIY JULIA K 30 GDAŃSK Bieg 00:00:03.58 00:25:41.52 PDF PNG
106 59 GRZYWACZ SYLWIA K 31 GDAŃSK Bieg 00:00:10.08 00:25:42.00 PDF PNG
107 55 GORNOWICZ DANIELA K 32 STAROGARD GDANSKI Bieg 00:00:02.27 00:25:42.37 PDF PNG
108 75 JEGLIŃSKI JAROSŁAW M 76 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:16.00 00:25:44.67 PDF PNG
109 162 TYSZKOWSKI JACEK M 77 RUMIA Bieg 00:00:12.95 00:25:44.71 PDF PNG
110 33 CZAPIEWSKA MARTA K 33 GDAŃSK Bieg 00:00:22.67 00:25:56.54 PDF PNG
111 80 KARASIEWICZ JOLANTA K 34 GDAŃSK Bieg 00:00:22.65 00:25:57.06 PDF PNG
112 202 TREDER STANISŁAW M 78 KOLONIA Bieg 00:00:07.43 00:26:00.37 PDF PNG
113 257 LICHOCKA AGATA K 35 PIASECZNO SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE Bieg 00:00:20.98 00:26:00.84 PDF PNG
114 89 KLOSKOWSKA MARTYNA K 36 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 00:00:19.34 00:26:05.30 PDF PNG
115 221 WSZOŁA ANDRZEJ M 79 GDAŃSK Bieg 00:00:14.10 00:26:06.58 PDF PNG
116 122 ŁAWRENOWAS ANŻELIKA K 37 SOPOT Bieg 00:00:04.60 00:26:11.62 PDF PNG
117 132 MARUCZYŃSKA KATARZYNA K 38 SOPOT Bieg 00:00:05.85 00:26:13.74 PDF PNG
118 1 ADAMIUK SYLWIA K 39 ANNOWO Bieg 00:00:03.07 00:26:18.73 PDF PNG
119 224 WYSOCKA DOROTA K 40 GDAŃSK Bieg 00:00:11.75 00:26:22.06 PDF PNG
120 48 GAWRYLCZYK PAWEŁ M 80 WEJHEROWO Bieg 00:00:24.01 00:26:22.12 PDF PNG
121 105 GAWRYLCZYK NINA K 41 GDYNIA Bieg 00:00:23.76 00:26:22.38 PDF PNG
122 95 KOPYŚĆ GRZEGORZ M 81 GDAŃSK Bieg 00:00:01.78 00:26:24.76 PDF PNG
123 31 CIEŚLIŃSKA ALEKSANDRA K 42 GDAŃSK Bieg 00:00:03.18 00:26:27.73 PDF PNG
124 25 CHMIELEWSKA EMILIA K 43 GDYNIA Bieg 00:00:02.78 00:26:28.02 PDF PNG
125 253 GIERCZYCKI TOMASZ M 82 CZĘSTOCHOWA Bieg 00:00:07.82 00:26:30.41 PDF PNG
126 58 GRYCNER PIOTR M 83 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:00:03.59 00:26:53.87 PDF PNG
127 91 KMERA RAFAŁ M 84 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg 00:00:15.85 00:26:54.09 PDF PNG
128 268 JANUSZEWICZ ADAM M 85 Bieg 00:00:20.69 00:26:57.91 PDF PNG
129 269 JANKIEWICZ JAN M 86 Bieg 00:00:20.11 00:26:58.52 PDF PNG
130 235 ZIMNA EDYTA K 44 GDYNIA Bieg 00:00:19.32 00:27:09.00 PDF PNG
131 236 ZIMNY JAN JÓZEF ZIMNY M 87 GDYNIA Bieg 00:00:19.83 00:27:09.41 PDF PNG
132 171 RUŁKA MACIEJ M 88 GDAŃSK Bieg 00:00:24.14 00:27:15.98 PDF PNG
133 194 ŚLIWKA ZUZANNA K 45 NIDZICA Bieg 00:00:08.31 00:27:20.81 PDF PNG
134 228 ZAWALSKI KRYSTIAN M 89 DĘBOGÓRZE TAG Bieg 00:00:04.61 00:27:22.09 PDF PNG
135 37 DEREJSKA JADWIGA K 46 SOPOT Bieg 00:00:05.40 00:27:50.14 PDF PNG
136 12 BOGUSZEWSKA ELA K 47 GDAŃSK Bieg 00:00:02.94 00:27:51.20 PDF PNG
137 218 WRÓBLEWSKA IWONA K 48 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg 00:00:04.09 00:28:06.38 PDF PNG
138 138 MILEŃSKI MICHAŁ M 90 OSTROŁĘKA Bieg 00:00:13.27 00:28:06.62 PDF PNG
139 39 DMUCHOWSKA WERONIKA K 49 GDAŃSK Bieg 00:00:12.60 00:28:07.19 PDF PNG
140 141 NABAKOWSKA BARBARA K 50 GDAŃSK Bieg 00:00:20.75 00:28:16.72 PDF PNG
141 15 BORUSZEWSKA KATARZYNA K 51 GDAŃSK Bieg 00:00:10.18 00:28:18.04 PDF PNG
142 161 PLICHTA MARCIN M 91 GDAŃSK Bieg 00:00:09.55 00:28:18.12 PDF PNG
143 125 ŁYPEK EMILIA K 52 GDYNIA Bieg 00:00:10.74 00:28:59.38 PDF PNG
144 124 ŁYPEK DANIEL M 92 GDYNIA Bieg 00:00:10.39 00:29:00.16 PDF PNG
145 200 TREDER PAULINA K 53 KOLONIA Bieg 00:00:07.48 00:29:07.04 PDF PNG
146 201 TREDER RÓŻA K 54 KOLONIA Bieg 00:00:07.28 00:29:07.97 PDF PNG
147 156 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M 93 GDAŃSK CTM ACTIVE TEAM Bieg 00:00:18.13 00:29:10.04 PDF PNG
148 85 KISIEL ANDRZEJ M 94 SOPOT Bieg 00:00:19.07 00:29:12.25 PDF PNG
149 53 GODULA JACEK M 95 PIEKARY SLASKIE Bieg 00:00:16.47 00:29:17.82 PDF PNG
150 92 KOPCYCH ANNA K 55 BORKOWO BIEGI RODZINNE Bieg 00:00:08.39 00:29:20.16 PDF PNG
151 219 WSZEBOROWSKA MARTA K 56 GDAŃSK Bieg 00:00:21.76 00:29:21.81 PDF PNG
152 220 WSZEBOROWSKA SYLWIA WSZEBOROWSKA K 57 SZCZUCZYN Bieg 00:00:21.41 00:29:22.05 PDF PNG
153 52 GODULA ELŻBIETA K 58 PIEKARY SLASKIE Bieg 00:00:16.67 00:29:25.07 PDF PNG
154 90 KMERA MATEUSZ M 96 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg 00:00:14.83 00:29:35.79 PDF PNG
155 153 PADIAS PAWEŁ M 97 GDYNIA MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA Bieg 00:00:16.55 00:29:37.99 PDF PNG
156 61 GULATOWSKA KORNELIA GULATOWSKA K 59 KLUKOWA HUTA Bieg 00:00:02.45 00:30:33.12 PDF PNG
157 60 GULATOWSKA KLAUDIA GULATOWSKA K 60 KLUKOWA HUTA Bieg 00:00:02.21 00:30:33.73 PDF PNG
158 179 SAŁADZIAK PIOTR M 98 SOPOT Bieg 00:00:18.31 00:30:36.42 PDF PNG
159 178 SAŁADZIAK ILONA K 61 SOPOT Bieg 00:00:17.85 00:30:36.87 PDF PNG
160 229 ZBARASHCHUK IEVGENIYA K 62 KRAKÓW Bieg 00:00:16.54 00:31:04.42 PDF PNG
161 104 KRUSZYŃSKI TOMASZ M 99 GDAŃSK Bieg 00:00:13.61 00:31:45.08 PDF PNG
162 143 NIEMCZYK URSZULA K 63 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI Bieg 00:00:18.84 00:31:56.53 PDF PNG
163 102 KRUSZYŃSKA KASIA K 64 GDAŃSK Bieg 00:00:14.66 00:31:57.34 PDF PNG
164 136 MICHALAK JANINA K 65 GIECZNO Bieg 00:00:04.37 00:32:10.88 PDF PNG
165 44 FUSZARA ADAM M 100 LUBLIN Bieg 00:00:22.48 00:32:35.28 PDF PNG
166 213 WOJCIECHOWSKA JOANNA K 66 SOPOT Bieg 00:00:18.32 00:32:37.26 PDF PNG
167 215 WOJCIECHOWSKI SZYMON M 101 GDAŃSK Bieg 00:00:18.28 00:32:37.51 PDF PNG
168 47 FUSZARA IGOR M 102 LUBLIN Bieg 00:00:21.90 00:32:38.99 PDF PNG
169 45 FUSZARA ADRIAN FUSZARA M 103 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU Bieg 00:00:22.78 00:32:39.37 PDF PNG
170 46 FUSZARA ARTUR M 104 GDYNIA Bieg 00:00:22.74 00:32:51.43 PDF PNG
171 54 GOLUCH ADAM M 105 GDAŃSK Bieg 00:00:18.48 00:32:52.68 PDF PNG
172 185 STANEK BARTOSZ M 106 GOŁDAP Bieg 00:00:08.92 00:33:02.65 PDF PNG
173 154 PAWŁOWSKA MARIA K 67 GDYNIA Bieg 00:00:18.26 00:33:28.88 PDF PNG
174 135 MAZUR ELŻBIETA K 68 GDAŃSK Bieg 00:00:06.35 00:33:59.31 PDF PNG
175 170 ROSA IZABELA K 69 WARSZAWA Bieg 00:00:21.56 00:35:39.22 PDF PNG
176 212 WITT HENRYK M 107 SOPOT NORBSOFT Bieg 00:00:02.33 00:35:52.94 PDF PNG
177 79 KADUSHKA LEANID K 70 KRAKÓW Bieg 00:00:24.90 00:35:55.57 PDF PNG
178 183 SIARHEYENKA ALENA K 71 GDAŃSK, POLSKA Bieg 00:00:19.30 00:36:01.09 PDF PNG
179 158 PEŁKA KAROLINA K 72 LĘBORK Bieg 00:00:24.47 00:37:24.29 PDF PNG
180 271 STREICH AGNIESZKA K 73 CHODZIEŻ Bieg 00:02:12.64 00:37:26.32 PDF PNG
181 166 PRZYBYLSKI KRZYSZTOF PRZYBYLSKI M 108 GDANSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:17.40 00:38:53.50 PDF PNG
182 165 PRZYBYLSKA BEATA K 74 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 00:00:17.18 00:38:53.75 PDF PNG
183 3 BANDURSKI JACEK M 109 SOPOT Bieg 00:46:32.00 PDF PNG
184 273 ZALEWSKA MAJA K 75 KWIDZYN Bieg 00:02:15.54 PDF PNG


Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto Dyplom
1 198 TOPOREK RAFAŁ M 1 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 00:02:02.04 00:26:24.67 PDF PNG
2 115 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 1 STAROGARD GDAŃSKI SPEED LADIES Nordic Walking 00:02:02.27 00:27:08.82 PDF PNG
3 56 GORTAT BOGUMIŁ M 2 DOBRZĘCINO NORDA ACTIVE TEAM Nordic Walking 00:02:02.50 00:27:26.97 PDF PNG
4 186 STAŃCZAK EDWARD M 3 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK Nordic Walking 00:02:02.36 00:27:52.79 PDF PNG
5 32 CYRULEWSKA MALGORZATA CYRULEWSKA K 2 GLINNIK PAMSO RUN TEAM Nordic Walking 00:02:02.29 00:28:38.42 PDF PNG
6 151 OSTROWSKI PIOTR M 4 LUTOMIERSK Nordic Walking 00:02:05.73 00:29:04.73 PDF PNG
7 226 ZABORNY TOMASZ M 5 RADZYMIN NATURAL TEAM Nordic Walking 00:02:12.96 00:30:34.17 PDF PNG
8 68 IEFYMENKO OLEKSANDR M 6 SOPOT CENTAUR Nordic Walking 00:02:05.77 00:30:51.02 PDF PNG
9 199 TOWARNICKA IZABELA K 3 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 00:02:03.14 00:31:35.53 PDF PNG
10 36 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 7 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY Nordic Walking 00:02:03.05 00:31:48.82 PDF PNG
11 16 BRATKO ANNA K 4 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:04.38 00:32:27.98 PDF PNG
12 150 OSTROWSKA ANNA K 5 LUTOMIERSK Nordic Walking 00:02:06.91 00:33:13.04 PDF PNG
13 260 STEMPCZYŃSKA JUSTYNA K 6 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:04.95 00:33:27.22 PDF PNG
14 188 STEFANIAK MONIKA K 7 ŻYRARDÓW NATURAL TEAM Nordic Walking 00:02:11.87 00:34:11.18 PDF PNG
15 189 STYK EDWARD M 8 GDYNIA Nordic Walking 00:02:05.74 00:34:27.84 PDF PNG
16 145 NIEMIEC MARIOLA K 8 GDYNIA Nordic Walking 00:02:08.40 00:35:00.80 PDF PNG
17 49 GŁADYKOWSKA IWONA K 9 RUMIA Nordic Walking 00:02:08.62 00:35:00.92 PDF PNG
18 164 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 10 GDYNIA Nordic Walking 00:02:03.17 00:35:15.15 PDF PNG
19 78 KACZMARCZYK FRANCISZEK M 9 RUMIA Nordic Walking 00:02:05.15 00:35:19.29 PDF PNG
20 139 MIŁKOWSKA JOLANTA K 11 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 00:02:03.84 00:35:19.38 PDF PNG
21 127 MACEDOŃSKA ALEKSANDRA K 12 GDYNIA Nordic Walking 00:02:04.79 00:35:53.22 PDF PNG
22 232 ZIELIŃSKI JACEK M 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ Nordic Walking 00:02:03.17 00:35:53.35 PDF PNG
23 223 WYRWAS-ZABORNA KAROLINA K 13 RADZYMIN NATURAL TEAM Nordic Walking 00:02:10.59 00:36:26.89 PDF PNG
24 128 MACEDOŃSKA WERONIKA K 14 GDYNIA Nordic Walking 00:02:04.63 00:36:47.26 PDF PNG
25 117 LIPIŃSKA GRAŻYNA K 15 SKORZEWO Nordic Walking 00:02:08.76 00:36:59.48 PDF PNG
26 148 OGRODOWICZ IWONA K 16 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 00:02:03.82 00:37:13.38 PDF PNG
27 181 SCHWARZ IZABELA K 17 POGÓRZE Nordic Walking 00:02:03.51 00:37:18.02 PDF PNG
28 27 CHMIELOWIEC RYSZARD M 11 GDYNIA Nordic Walking 00:02:07.90 00:37:22.96 PDF PNG
29 26 CHMIELOWIEC EWA K 18 GDYNIA Nordic Walking 00:02:07.34 00:37:23.10 PDF PNG
30 147 OCHNIK WIESŁAW M 12 GDYNIA Nordic Walking 00:02:06.59 00:37:24.85 PDF PNG
31 152 OWCZARZAK EWA K 19 RUMIA Nordic Walking 00:02:05.01 00:37:28.68 PDF PNG
32 107 KULIKOWSKA KRYSTYNA K 20 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:12.91 00:40:17.61 PDF PNG
33 209 WIŚNIEWSKA EWA K 21 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:11.98 00:43:05.16 PDF PNG
34 106 KULCZYCKI JAN M 13 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:11.47 00:43:44.66 PDF PNG
35 265 DRYWA OLIWIA K 22 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:10.45 00:46:03.57 PDF PNG
36 133 MAŚLANA ELŻBIETA K 23 GDAŃSK Nordic Walking 00:02:10.52 00:46:04.55 PDF PNG


Start wirtualny

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Forma Pokonany dystans Czas Dyplom
242 DOŁGOPOŁOW ANDRZEJ SZCZECIN bieg 0,59 km 00:08:14 PDF PNG
243 DOŁGOPOŁOW ALEX SZCZECIN bieg 0,8 km 00:14:25 PDF PNG
244 SEPINSKA AGNIESZKA GDYNIA PDF PNG
245 AON PROJEKT ONIŚK PUSTELNIK PDF PNG
246 ZIELIŃSKI JAKUB GDAŃSK PDF PNG
247 ANNA MŁODZIK TORUŃ PDF PNG
248 MAŁGORZATA HESKO-KOŁODZIŃSKA CEGŁÓW Bieg 5,2 km 00:32:11 PDF PNG
249 DOMRZALSKI BARTŁOMIEJ GDAŃSK PDF PNG
250 MIROS EDYTA WIĄZOWNA Bieg 5,29 km 00:34:25 PDF PNG
13 ELŻBIETA STEMPIŃSKA SZCZECIN Bieg 5,56 km 00:55:02 PDF PNG
8 RUDNICKA ARLETA GDYNIA PDF PNG
6 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
7 MAZUREK MATEUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI PDF PNG
29 TARNOWSKA ALICJA WOLIN PDF PNG
499 PAWŁOWSKI MIROSŁAW GDAŃSK PDF PNG
500 PAWŁOWSKI MIROSŁAW2 GDAŃSK PDF PNG


K 3-5

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 330 LEWANDOWSKA HANNA SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
2 323 KORTALLA ZUZANNA SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
3 350 STACHOWIAK MARIANNA GDAŃSK K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
4 344 RĘBOWSKA MARTYNA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
5 361 YASNOVA YEVA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
6 363 ZABULEWICZ JULIA GDAŃSK PRZEDSZKOLE FANTAZJA K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
7 341 PANCIKIEWICZ POLA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
8 328 KUCHTA MARIA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
9 364 ZAMBRANO-SZCZEBLEWSKA ROMA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
10 312 DRAPAŁA BEATA GDAŃSK K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
11 316 HLADIY LILIA GDAŃSK K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
12 349 SOWA MILA SOPOT SKLA SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
13 336 MATUSIK DOROTA BANINO K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
14 313 DREWNIAK ALEKSANDRA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
15 327 KRZYKWA JULIA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
16 359 WRONKA ESTERA GDAŃSK K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
17 348 SOLECKA NELA GDYNIA CHEERLEADERS JUNIOR GDYNIA K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
18 358 WOJCIECHOWSKA JULIA SOPOT PRZEDSZKOLE FANTAZJA K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
19 311 DRAPAŁA AGATA GDAŃSK K 3-5 [3 - 5] PDF PNG
PK 426 TREDER NINA GDANSK K 6-8 [6 - 8] PDF PNG


M 3-5

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 357 WAŚKIEWICZ ANTONI GDAŃSK M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
2 332 ŁAGA TYMOTEUSZ LUBOCINO M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
3 322 KONKOL BARTOSZ ŻELISTRZEWO M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
4 347 RYBACKI KUBA REDA SPORTOWA JEDYNECZKA M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
5 302 BUKO OSKAR SOPOT PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
6 333 ŁATWIS IGNACY SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
7 346 ROGACEWICZ BRUNO SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
8 325 KRAUZE MAKS SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
9 307 CZAJKA JULIAN SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
10 337 MIELEWCZYK ROBERT RUMIA M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
11 356 WARSIŃSKI WOJCIECH GDAŃSK M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
12 305 CHOJNACKI MARCEL SOPOT ACTIVE FLOW M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
13 334 MAJKOWSKI SZYMON SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
14 306 CZAJKA JAN SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
15 317 JESZKA BARTOSZ GDAŃSK M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
16 362 ZABULEWICZ JAN GDAŃSK PRZEDSZKOLE FANTAZJA M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
17 354 TREDER BORYS GDANSK M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
18 366 ZYGALO WIKTOR SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
19 335 MARCINKOWSKI KAROL PŁOCK ORLEN RUNNING TEAM M 3-5 [3 - 5] PDF PNG
PK 420 SCHMIDTKE WIKTORIA GOŚCICINO K 6-8 [6 - 8] PDF PNG


K 6-8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 389 KRAWCZYK ANIELA KŁOSOWO K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
2 382 KAMIŃSKA WIKTORIA GDYNIA ACTIVE FLOW K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
3 378 FRYDRYCHOWICZ RITA GDANSK K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
4 422 SOWA MAJA SOPOT SKLA SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
5 372 CZAJKOWSKA ANIELA SOPOT SP 7 SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
6 387 KORTALLA ZOFIA SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
7 375 ELMANOWSKA JOANNA REDA SP3 REDA K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
8 385 KLESZCZEWSKA ZOSIA GDYNIA SP 26 GDYNIA K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
9 412 PECHNIKOVA MARIIA ODESA K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
10 427 WYSOCKA ŁUCJA GDAŃSK K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
11 401 ŁAGA DOROTA LUBOCINO K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
12 410 OSTROWSKA POLA REDA K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
13 402 ŁATWIS ZUZANNA SOPOT SP 7 SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
14 367 BROM ISABELLA GDYNIA K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
15 388 KOWALSKA KAJA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
16 416 PUŁŁO KALINA SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
17 380 JAGODZIŃSKA ANTONINA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT K 6-8 [6 - 8] PDF PNG
PK 474 ZHUK MARIIA GDANSK K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
PK 476 GAWRYLCZYK NINA GDYNIA K 13-15 [13 - 15] PDF PNG
PK 320 KALITA MATEUSZ SOPOT M 3-5 [3 - 5] PDF PNG


M 6-8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 421 SOLECKI FILIP GDYNIA GORILLAS OCR M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
2 415 PRZYTUŁA WOJCIECH GDAŃSK M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
3 377 FRYDRYCHOWICZ FRANEK GDANSK M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
4 413 PIĘTKA JAKUB GDAŃSK HEVELIUS M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
5 386 KONKOL WOJCIECH ŻELISTRZEWO M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
6 423 STACHOWIAK KONSTANTY GDAŃSK SP 80 GDAŃSK M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
7 398 LITTWIN ALBERT KŁOSOWO OSP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
8 424 SZYPIŁKO NIKODEM DĄBROWA SP BANINO M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
9 428 ZAWŁOCKI JAN TCZEW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W TCZEWIE M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
10 370 CHOJNACKI MIKOŁAJ SOPOT ACTIVE FLOW M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
11 419 RYBACKI KACPER REDA AP1 REDA M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
12 418 ROGACEWICZ IGNACY SOPOT GORILLAS OCR M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
13 493 INGIELEWICZ JAN GDAŃSK M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
14 393 KWIETNIEWSKI PATRYK GDAŃSK TĘCZA MONTESSORI M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
15 431 ŻUKA NIKOLAS GDYNIA SP 6 GDYNIA M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
16 383 KASPRZAK HUBERT GDYNIA SP 45 GDYNIA M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
17 371 CZAJKA JAKUB SOPOT SP 8 SOPOT M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
18 394 LASOK TYMOTEUSZ SOPOT M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
19 406 MIELEWCZYK JAKUB RUMIA M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
20 404 MARCINKOWSKI KAJETAN PŁOCK ORLEN RUNNING TEAM M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
21 390 KRZYKWA JAKUB SOPOT PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT M 6-8 [6 - 8] PDF PNG
22 409 MODZELEWSKI JERZY GDAŃSK M 6-8 [6 - 8] PDF PNG


K 9-12

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 434 BIELECKA BARBARA GDYNIA SP 48 GDYNIA K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
2 450 KUŁAKOWSKA NATALIA REWA ULKS SKOCZEK POGÓRZE K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
3 467 TESKA MARTYNA GDYNIA ACTIVE FLOW K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
4 435 BÓJKO MARTYNA GDAŃSK SP75GDAŃSK GALA K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
5 446 KARBOWNIK AGATA SUCHY DWÓR ULKS SKOCZEK POGÓRZE K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
6 468 TROCHIMCZUK MICHALINA ELBLAG SP18 ELBLĄG K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
7 471 WITOSŁAWSKA WERONIKA GDANSK SP 75 GDAŃSK GALA K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
8 445 KAMIŃSKA OLIWIA BANINO K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
9 475 ŻUKA MARIKA GDYNIA SP 33 GDYNIA K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
10 451 LEZON LENA GDANDK SP 35 GDANSK K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
11 437 DOBROWOLSKA DALIA SOPOT ACTIVE FLOW K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
12 470 WICENTY HANIA MIĘDZYCHÓD SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1W MIĘDZYCHÓD K 9-12 [9 - 12] PDF PNG
13 441 GAWRYLCZYK SELENA GDYNIA K 9-12 [9 - 12] PDF PNG


M 9-12

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 452 LITTWIN ROBERT KŁOSOWO OSP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
2 462 SMOŁOŃSKI IGNACY GDAŃSK ACTIVE FLOW M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
3 463 SMOŁOŃSKI MARCEL GDAŃSK ACTIVE FLOW M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
4 460 RĘBOWSKI MATEUSZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
5 459 RĘBOWSKI GRZEGORZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
6 464 SZYPIŁKO TYMON DĄBROWA SP BANINO M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
7 436 BUKO WIKTOR SOPOT SP 9 SOPOT M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
8 469 WICENTY DAMIAN MIĘDZYCHÓD SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1W MIĘDZYCHÓD M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
9 458 PIS TYMOTEUSZ GDAŃSK M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
10 439 GAŁĘZIOWSKI PRZEMYSŁAW GDAŃSK M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
11 442 GROMADZKI SZYMON GDANSK SP 35 GDANSK M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
12 444 JAGODZIŃSKI STANISŁAW SOPOT SP 7 SOPOT M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
13 453 LOKHONIA VADYM RUMIA SP NR 4 W RUMI M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
14 457 PASZKA BARTOSZ GDYNIA TEAM NIEBIESKIEGO PAJĄKA M 9-12 [9 - 12] PDF PNG
15 461 SHTONDA DENYS GDAŃSK SP 2 M 9-12 [9 - 12] PDF PNG


13-15

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dyplom
1 486 TESKA PATRYCJA K 1 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM PDF PNG
2 480 KUCHTA ANTONI M 1 SOPOT SP75 GDAŃSK PDF PNG
3 488 WALAS DANIEL M 2 GDAŃSK SP 75 GDAŃSK PDF PNG
4 487 TROCHIMCZUK MILENA K 2 ELBLAG II LO ELBLĄG PDF PNG
5 490 ZAKRZEWSKA MAJA K 3 GDAŃSK SP 75 GDAŃSK GALA PDF PNG
6 484 PRZYTUŁA GRZEGORZ M 3 GDAŃSK PDF PNG
7 482 KWIETNIEWSKI DAWID M 4 GDAŃSK PDF PNG
8 478 HINC HUBERT M 5 GDYNIA PDF PNG
9 489 WILIŃSKA WIKTORIA K 4 GDYNIA VILO PDF PNG
10 483 PASZKA NATALIA K 5 GDYNIA ZSHG GDYNIA PDF PNG
11 479 KOWALSKA POLA K 6 SOPOT II LO SOPOT PDF PNG
PK 376 ELMANOWSKA NATALIA K PK REDA SP3 REDA PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ