REGULAMIN X BIEGU HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2022

w ramach Tygodnia Zdrowia AMP

I. ORGANIZATOR: ArcelorMittal Poland

i SITPH odział Dąbrowa Górnicza

II. CEL IMPREZY: Bieg i marsz rozgrywany jest w ramach Tygodnia Zdrowia ArcelorMittal Poland.

III. TERMIN I MIEJSCE: 28.09.2022 ( środa)

1.Start Biegu godz.16.30, MARSZ - godz.16.00 Miejsce startu (przy molo) POGORIA III - DĄBROWA G. b. Długość trasy: 6030 m.

2.Charakterystyka trasy: asfalt i kostka.

3.Trasa wokół jeziora Pogoria III

 IV. UCZESTNICY: W biegu i marszu Nordic Walking mogą uczestniczyć wszyscy, którzy zgłoszą się na starcie po podpisaniu oświadczenia o braku przeciwwskazań do biegu. Dzieci poniżej 16 lat startują za zgodą lub razem z rodzicem ( opiekunem.) Zapisy przez stronę internetową : www.elektronicznezapisy.pl lub na miejscu od godz.15.00 UWAGA- BIEG BEZPŁATNY ( limit zawodników 200)

V. KLASYFIKACJE: Podczas Biegu Hutnika prowadzone będą następujące klasyfikacje: -HUTNIKOW : A ( wiek do 39 lat ) i B ( pow.40 lat) oraz Kobiet K ( bez kat.) UWAGA! POTRZEBNY DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY KATEGORIĘ HUTNIKÓW.

Klasyfikacje wiekowe Open Bieg:

MĘŻCZYZN:      KOBIET:

 - do 29 lat        - do 29 lat

 - do 39 lat       - do 39 lat

- do 49 lat         - powyżej 40 lat

- do 59 lat

- powyżej 60 lat

 Marsz Nordic Walking: Open 1-3 Mężczyzn; 1-3 Kobiet (bez podziału na wiek i kat.Hutnik)

 Jest to bieg rekreacyjny oraz marsz Nordic Walking ( K i M) na dystansie 6,03 km. Każdy kto ukończy zawody w limicie 75 minut bierze udział w losowaniu upominków.

VI. NAGRODY: Pucharki i upominki dla najlepszych Hutników za miejsca 1-6 w kat. A i B Kobiety 1-3 Statuetki i medale za miejsce 1-3 w grupach wiekowych oraz dla wszystkich , którzy ukończą bieg i marsz losowanie upominków .

Wyświetleń: 2016

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ