Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego

10 km 5 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 74 SIÓDMIAK IGOR SIÓDMIAK M 1 SZCZECINEK 7PRO SIÓDMIAK TEAM / MBC / PENTATHLON SZ-EK M 2 10 km 00:35:52.57
2 75 WIRKUS ŁUKASZ M 2 LIPNICA LKB IM. BRACI PETK M 3 10 km 00:36:02.73
3 32 KRYSKE BARTOSZ M 3 BIAŁE BŁOTA M 3 10 km 00:36:20.95
4 38 LEWINSKI KONRAD M 4 CZŁUCHÓW MKL TORUŃ M 2 1 10 km 00:36:27.46
5 33 KRYZEL TOMASZ M 5 CZŁUCHÓW KUJAWSCY RUNNERS M 2 2 10 km 00:36:37.20
6 22 JURAK KRZYSZTOF M 6 NOWE OSTROWITE KUJAWSCY RUNNERS M 3 1 10 km 00:36:56.81
7 5 BOLEWSKI BARTOSZ M 7 NAKŁO NAD NOTECIĄ Z GÓRKI I POD GÓRKĘ M 2 3 10 km 00:37:50.63
8 72 BIAŁEK DAWID M 8 NAKLO NAD NOTECIĄ TRAWERS NAKŁO M 3 2 10 km 00:37:57.03
9 43 MICHAŁOWSKI PIOTR M 9 PRZECHLEWO M 3 3 10 km 00:37:59.03
10 58 RETECKI KRZYSZTOF M 10 OSTROMECKO LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA / PRESTO M 4 1 10 km 00:38:22.46
11 17 GOSTKOWSKI ŁUKASZ M 11 BYTÓW M 3 4 10 km 00:39:10.94
12 73 KLAYBOR NATALIA K 1 ŻAGAN 34BKPANC K 2 10 km 00:39:17.63
13 62 SZYMANOWICZ MONIKA K 2 KAMIEŃ KRAJEŃSKI MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE S.A. K 2 10 km 00:39:22.82
14 47 NARLOCH WOJCIECH M 12 PAWŁÓWKO FLORIAN CHOJNICE M 4 2 10 km 00:39:35.40
15 68 WIRKUS ANTONINA K 3 SZCZECINEK LKB IM. BRACI PETK LĘBORK K 3 10 km 00:39:44.43
16 48 NIEMCZYK ROBERT M 13 KAMIEŃ KRAJEŃSKI RUN TEAM M 4 3 10 km 00:40:17.63
17 55 REIMUS MACIEJ M 14 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY M 4 4 10 km 00:41:35.55
18 76 SUDZIŃSKI HUBERT M 15 SEPOLNO KRAJ M 1 1 10 km 00:41:44.43
19 34 KUNZ MIECZYSŁAW M 16 TORUŃ UMK TORUŃ M 5 1 10 km 00:41:50.46
20 19 GROSKOP GRZEGORZ M 17 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 3 5 10 km 00:41:58.78
21 36 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ LEWANDOWSKI M 18 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK M 2 4 10 km 00:42:07.13
22 15 GACKA ARKADIUSZ M 19 WIĘCBORK M 4 5 10 km 00:42:14.75
23 53 PRZYBYSZ MARCIN M 20 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 4 6 10 km 00:42:15.39
24 12 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 21 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE M 6 1 10 km 00:42:21.16
25 70 WYROBEK MONIKA K 4 WIĘCBORK K 2 1 10 km 00:42:36.61
26 21 JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ M 22 PELPLIN MATNER RUNNING TEAM M 3 6 10 km 00:43:31.55
27 25 KATA MARCIN KATA M 23 PRUSZCZ M 3 7 10 km 00:44:37.09
28 6 BOROWSKI RADOSŁAW BOROWSKI M 24 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE MLKS KRAJNA SĘPÓLNO M 3 8 10 km 00:44:38.65
29 50 PALIGA ANTONI M 25 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 5 2 10 km 00:45:23.06
30 35 LEONHARD RAFAŁ M 26 LUTÓWKO M 4 7 10 km 00:45:29.99
31 16 GERTH PRZEMYSŁAW M 27 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 3 9 10 km 00:45:39.92
32 52 PIKULIK JAROSŁAW M 28 TRZEBOŃ LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA M 3 10 10 km 00:46:00.49
33 29 KOWALCZYK KAMILA K 5 BYDGOSZCZ DAMIAN KOWALSKI SPORT DEVELOPMENT K 3 1 10 km 00:46:51.82
34 64 TUSZKIEWICZ STANISŁAW M 29 RACIĄŻ M 4 8 10 km 00:46:53.86
35 60 SZCZUKOCKI MARCIN M 30 JASTROWIE TEAM TERMINATORUN M 2 5 10 km 00:47:11.66
36 100 KAŁACZYŃSKI RYSZARD M 31 WITUNIA KLUB BIEGACZA 366 WITUNIA M 6 2 10 km 00:47:30.40
37 63 TARLACH KRZYSZTOF M 32 WAŁDÓWKO M 3 11 10 km 00:47:33.01
38 79 KRZYŻANOWSKI ROBERT M 33 ZAMOŚĆ M 5 3 10 km 00:47:39.19
39 14 FRĄCKOWSKI SŁAWOMIR M 34 MĄKOWARSKO/WARSZAWA M 5 4 10 km 00:48:01.29
40 27 KOBUSIŃSKI MIŁOSZ M 35 PIASECZNO M 2 6 10 km 00:48:31.69
41 23 KASZUBOWSKA MARTYNA K 6 MIASTKO K 3 2 10 km 00:48:43.50
42 57 REPKA MAREK M 36 BYDGOSZCZ M 4 9 10 km 00:48:45.06
43 11 DOROSZ GRZEGORZ M 37 KONSTANTOWO M 3 12 10 km 00:49:01.74
44 31 KRAWCZYK ALICJA K 7 LIPNICA K 4 1 10 km 00:49:31.44
45 41 ŁASZCZYK MICHAŁ M 38 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 3 13 10 km 00:49:34.78
46 7 CHLASTA RAFAŁ M 39 CHOJNICE TRI-TUR CHOJNICE M 4 10 10 km 00:49:47.79
47 2 BARANOWSKA JOANNA K 8 SĘPÓLNO KARJ. RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE K 4 2 10 km 00:49:49.36
48 45 MÓL RAFAŁ M 40 CHOJNICE KARAT M 5 5 10 km 00:50:00.13
49 40 LUBOWIECKA ELŻBIETA K 9 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE K 3 3 10 km 00:50:03.49
50 66 WARDYN SEBASTIAN M 41 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 2 7 10 km 00:50:36.75
51 42 MCELHATTON SEAN M 42 SĘPÓLNO KRAJ M 4 11 10 km 00:50:42.48
52 1 AUGUSTYŃSKA MIROSŁAWA K 10 CHARZYKOWY K 5 1 10 km 00:50:53.17
53 24 KASZUBOWSKI PAWEŁ M 43 MIASTKO M 3 14 10 km 00:51:09.27
54 56 REPKA ANNA K 11 BYDGOSZCZ LUPUS TEAM K 4 3 10 km 00:51:28.79
55 61 SZUMOTALSKA MAŁGORZATA K 12 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE K 3 4 10 km 00:51:51.08
56 51 PAWLISZ OLIWIER M 44 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 1 2 10 km 00:52:54.38
57 4 BOBOWSKI WOJCIECH M 45 WIĘCBORK WKKW M 3 15 10 km 00:53:03.42
58 18 GÓRNOWICZ PIOTR M 46 WITUNIA WKKW M 3 16 10 km 00:53:03.49
59 69 WRÓBLEWSKI JACEK M 47 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 4 12 10 km 00:53:09.10
60 54 PURCZYŃSKI WIKTOR M 48 CHMIELNIKI M 2 8 10 km 00:54:20.35
61 39 LIDA ROBERT M 49 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 5 6 10 km 00:54:51.02
62 44 MIERZWA DAMIAN M 50 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE CLUB 100 MARATHON POLSKA M 3 17 10 km 00:55:02.96
63 65 WAKUŁA-KUNZ WANDA K 13 TORUŃ K 4 4 10 km 00:55:12.23
64 9 CZAPIEWSKA-SIEKIERKA EWA K 14 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SEPÓLNO KRAJEŃSKIE K 4 5 10 km 00:55:13.30
65 10 DOROSZ GRZEGORZ M 51 KONSTANTOWO M 5 7 10 km 00:55:20.72
66 77 SZULC IZABELA K 15 WIĘCBORK K 3 5 10 km 00:55:23.88
67 78 KONIEC KRZYSZTOF M 52 WIĘCBORK M 5 8 10 km 00:55:25.81
68 59 RYDELSKA MARIA K 16 TUCHOLA K 3 6 10 km 00:56:34.61
69 28 KOGUT MIROSŁAW M 53 SUCHORĄCZEK M 6 3 10 km 00:56:35.37
70 30 KOZIOŁ RAFAŁ M 54 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 4 13 10 km 00:56:43.40
71 20 GULKA WOJCIECH M 55 WITUNIA M 2 9 10 km 00:57:31.30
72 3 BARTON KRYSTYNA K 17 PRZECHLEWO PROSZĘ O KAT. K60 K 6 1 10 km 00:57:44.98
73 26 KĘSIK MIECZYSŁAW M 56 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M 7 1 10 km 01:06:06.13


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Meta
1 132 HAWEŁKO IGOR M 1 GRUDZIĄDZ BKS BYDGOSZCZ 5 km 00:16:52.14
2 144 PAWŁOWICZ ROLAND M 2 SZCZECINEK 7PRO SIÓDMIAK TEAM 5 km 00:18:13.90
3 135 KACZMAREK TOMASZ M 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:19:06.87
4 136 KANNENBERG MACIEJ M 4 1 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:19:07.01
5 138 KOWALEWSKI SEBASTIAN M 5 2 CHOJNICE 5 km 00:22:06.87
6 157 KRAJEWSKI PATRYK M 6 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:23:26.73
7 159 LICA MAJA K 1 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:23:49.89
8 155 WINIECKA PAULINA K 2 SĘPÓLNO 5 km 00:25:49.69
9 158 LICA MICHAŁ M 7 4 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:27:50.75
10 131 GROBELSKI WOJCIECH M 8 5 BRZOZOWO 5 km 00:28:07.86
11 141 ŁUCYSZYN MARCIN M 9 6 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:29:05.08
12 142 MIKA-WOŹNICKA MONIKA K 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:29:14.99
13 151 SEYDAK-TOMCZYŃSKA EWELINA K 4 1 SĘPÓLNO KRAJ. 5 km 00:29:34.02
14 152 TOMCZYŃSKI BARTOSZ M 10 7 SĘPÓLNO KRAJ. 5 km 00:29:34.14
15 146 PLOTKA MATEUSZ M 11 8 NIECHORZ 5 km 00:29:51.40
16 128 FLORCZAK MIROSŁAW M 12 9 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ 5 km 00:29:51.51
17 126 BOHACZYK-PŁOTKA SANDRA K 5 2 NIECHORZ 27 BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ 5 km 00:31:41.32
18 140 LEONHARD BOŻENA K 6 3 LUTÓWKO 5 km 00:31:41.49
19 134 JANKOWSKI DAWID JANKOWSKI M 13 10 WIĘCBORK 5 km 00:31:59.98
20 160 BINKOWSKA EWELINA K 7 4 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:33:15.83
21 149 REICHELT MILENA K 8 5 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:33:15.86
22 127 CZUBKOWSKI SEBASTIAN M 14 11 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM 5 km 00:34:10.24
23 148 RAMCZYKOWSKA ANNA K 9 6 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:34:10.29
24 153 WIECZOREK KRZYSZTOF M 15 12 SĘPÓLNO KRAJ. 5 km 00:34:25.87
25 130 GÓRNIAK BEATA K 10 7 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:40:14.05
26 154 WIECZOREK MARZANNA K 11 8 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:40:14.87
27 156 FOJUCIK PRZEMYSŁAW M 16 13 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 00:40:15.39

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ