Biegi dzieci i młodzieży przy XXXVII Biegu Pokoju

Maluch z rodzicem K 0-4 M 0-4 K 5-7 M 5-7 K 8 M 8 K 9 M 9 K 10 M 10 K 11 M 11 K 12-13 M 12-13 K 14-18 M 14-18

Maluch z rodzicem

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dyplom
3 CZWATSCHKA KACPER PUCK PDF PNG
4 ELMANOWSKA ZUZANNA REDA PDF PNG
5 GŁODOWSKI MACIEJ WEJHEROWO PDF PNG
6 GRABOWSKA JULIA REDA PDF PNG
7 GRĄDALSKA LILIANA GDYNIA PRZEDSZKOLE 26 GDYNIA PDF PNG
8 GURZĘDA IGNACY RUMIA PDF PNG
9 KOWALIK OLIWIA RUMIA PDF PNG
10 KRAWCZYK HELENA KŁOSOWO PDF PNG
11 NOWAK ERYK RUMIA PRZEDSZKOLE ISKIERKA PDF PNG
12 RATYNA MARTA NOWY DWÓR WEJHEROWSKI PDF PNG
13 ROMANOWSKA ZUZANNA REDA PDF PNG
14 SUMERA SARA BOLSZEWO PDF PNG
15 SZAŁWATKOWSKI STAŚ RUMIA PDF PNG
16 ŚPIEWAK ANTONINA BOLSZEWO PRZEDSZKOLE LEŚNE W BOLSZEWIE PDF PNG
17 TESKA ROBERT GDYNIA PDF PNG
18 WOŹNY JULIA MAŁKOWO PDF PNG


K 0-4

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 41 MIOTKE MARCELINA GDYNIA K 0-4 PDF PNG
2 34 KUCHTA MARIA SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT K 0-4 PDF PNG
3 42 MURAWSKA DOMINIKA RUMIA REZYDENCJA MALUCHA K 0-4 PDF PNG
4 33 KREFT JULIA RUMIA PRZEDSZKOLE SŁONECZNA JEDYNKA K 0-4 PDF PNG
5 352 WILIMSKA ALEKSANDRA RUMIA K 0-4 PDF PNG
6 51 SOLECKA NELA GDYNIA PRZEDSZKOLE 13 W GDYNI K 0-4 PDF PNG
7 44 ORLIKOWSKA MAJA GDYNIA K 0-4 PDF PNG
8 59 ZŁOTOŚ AMELIA GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA K 0-4 PDF PNG
9 43 NIETUPSKA HANNA GDYNIA K 0-4 PDF PNG
10 52 STANKIEWICZ DOMINIKA REDA PRZEDSZKOLE NR 1 REDA K 0-4 PDF PNG
11 37 LEJK POLA GDYNIA K 0-4 PDF PNG
PK 106 LESIUK EMILKA RUMIA PRZEDSZKOLE BAJKA W RUMI K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
PK 98 KOWALIK LENA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
PK 353 SZYMAŃSKA URSZULA RUMIA K 9 [9 - 9] PDF PNG


M 0-4

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 22 BZOWSKI FILIP GDAŃSK M 0-4 PDF PNG
2 39 MICHALAK MIESZKO LEBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK M 0-4 PDF PNG
3 28 FILIP MACIEJ GDYNIA M 0-4 PDF PNG
4 53 TELEŻYŃSKI MATEUSZ KĄPINO AKADEMIA PŁYWANIA WEJHEROWO M 0-4 PDF PNG
5 56 WILK BRONISŁAW RUMIA M 0-4 PDF PNG
6 55 WAWIERNIA ANTONI GDYNIA M 0-4 PDF PNG
7 54 WARDYŃSKI STANISŁAW RUMIA M 0-4 PDF PNG
8 36 LABUDA LEON RUMIA PRZEDSZKOLE W DĘBOGÓRZU M 0-4 PDF PNG
9 38 MAREK GRZEGORZ RUMIA PRZEDSZKOLE JUNIOR W RUMI M 0-4 PDF PNG
10 330 KLAHS HUBERT POŁCZYNO M 0-4 PDF PNG
11 21 BZOWSKI DOMINIK GDAŃSK M 0-4 PDF PNG
12 46 PUDŁOWSKI MIŁOSZ RUMIA PRZEDSZKOLE POD TOPOLA M 0-4 PDF PNG
13 30 GRYGOROWICZ MAKSYMILIAN RUMIA M 0-4 PDF PNG
14 31 KOCHANEK ROBERT DĘBOGÓRZE ACTIVE FLOW M 0-4 PDF PNG
PK 27 FAJTEK ZOFIA RUMIA K 0-4 PDF PNG


K 5-7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 89 KAMIŃSKA WIKTORIA GDYNIA ACTIVE FLOW K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
2 136 SEBASTIANOWICZ-ZIÓŁKOWSKA STEFANIA KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
3 65 BOJARUNIEC MARTA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
4 110 ŁAGA DOROTA LUBOCINO K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
5 109 LIS MARIA RUMIA GORILLAS OCR K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
6 77 FILIP IZABELA GDYNIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
7 76 ELMANOWSKA NATALIA REDA SP3 REDA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
8 118 NISIEWICZ LIDIA GDAŃSK K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
9 340 PIONK OLIWIA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
10 147 WARDĘCKA MICHALINA BORKOWO K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
11 102 KUBUSZEWSKA MARIA KĘBŁOWO KOMANDO FLAKI K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
12 97 KOTUŁA JAGODA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
13 100 KRÓL OLGA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
14 96 KOSMAL NATALIA RUMIA PRZEDSZKOLE POD TOPOLA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
15 70 CHORĄŻEWICZ NADIA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
16 132 RZEPKA OTYLIA REDA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
17 107 LINIEWSKA LAURA GDYNIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
18 125 POLKOWSKA EMILIA RUMIA SP 1 RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
19 127 RATYNA HANNA NOWY DWÓR WEJHEROWSKI K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
20 114 MIELCAREK ANTONINA REDA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
21 141 SZATKOWSKA ANIA GDYNIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
22 84 GRYGOROWICZ MARTYNA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
23 341 CIESIELSKA LENA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
24 66 BOLEK MAJA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
25 112 MALEC HELENA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
26 63 BOBIN MARTYNA REDA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
27 122 ORLIKOWSKA HANNA GDYNIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
28 87 JEKA ALEKSANDRA ŁEBCZ K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
29 99 KOWALSKA WERONIKA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
30 135 SAWKUŁYCZ ZUZANNA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
31 75 ELLWART ZOFIA RUMIA KOMANDO FLAKI K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
32 64 BOBIN POLA REDA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
33 62 ANTONIEWICZ WIKTORIA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
34 101 KUBLER KINGA RUMIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
35 117 MORDAKA ANNA GDYNIA K 5-7 [5 - 7] PDF PNG
36 86 IVANIUK YEVA KYIV K 5-7 [5 - 7] PDF PNG


M 5-7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 80 GADAJ KRZYŚ ELBLĄG SSP3 M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
2 123 PIĘTKA JAKUB GDAŃSK HEVELIUS M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
3 153 ZDUŃCZYK BRUNO GDAŃSK M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
4 95 KONKOL WOJCIECH ŻELISTRZEWO M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
5 105 LEJK JAKUB GDYNIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
6 146 WACHOWIAK FILIP RUMIA SP 6 RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
7 104 KWIATKOWSKI JAKUB GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA OLIMPIJCZYK M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
8 154 ŻUKA NIKOLAS GDYNIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
9 60 ADAMUSIAK OLAF RUMIA PARKRUN RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
10 82 GRINHOLC KRZYSZTOF RUMIA SP 4 RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
11 346 SZYMAŃSKI DOMINIK RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
12 115 MIELEWCZYK JAKUB RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
13 144 TELEŻYŃSKI SZYMON KĄPINO M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
14 67 BZOWSKI EMIL GDAŃSK M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
15 149 WETA ERYK LĘBORK M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
16 111 ŁAGA TYMOTEUSZ LUBOCINO M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
17 151 WOJTCZUK MILAN GDYNIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
18 342 METEA MIŁOSZ RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
19 131 RYBACKI KUBA REDA SPORTOWA JEDYNECZKA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
20 94 KONKOL BARTOSZ ŻELISTRZEWO M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
21 81 GELLERT MICHAŁ REDA MISIAKI GÓRĄ M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
22 78 FRANKOWSKI JAN RUMIA PRZEDSZKOLE JUNIOR W RUMI M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
23 72 DĄBROWSKI MARCEL RUMIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
24 134 SAWICKI KACPER GDYNIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
25 137 SEWERYN NATANIEL NOWY DWOR WEJHEROWSKI M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
26 121 NOWAKOWSKI WOJCIECH GDYNIA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG
27 79 FUNK MATEUSZ BOLSZEWO KOMANDO FLAKI M 5-7 [5 - 7] PDF PNG


K 8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 159 CZERWIEC LILIANA RUMIA RKS RUMIA K 8 [8 - 8] PDF PNG
2 180 MOKŁOWICZ KLARA WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY K 8 [8 - 8] PDF PNG
3 179 MIOTKE KORNELIA GDYNIA ACTIVE FLOW K 8 [8 - 8] PDF PNG
4 191 ZDANOWSKA BLANKA CHWASZCZYNO SKS OLIMPIA OSOWA K 8 [8 - 8] PDF PNG
5 160 ELMANOWSKA JOANNA REDA SP3 REDA K 8 [8 - 8] PDF PNG
6 183 NOWAK NIKOLA RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K 8 [8 - 8] PDF PNG
7 172 KUSIO ALICJA RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K 8 [8 - 8] PDF PNG
8 190 WASILKE PAULINA REDA K 8 [8 - 8] PDF PNG
9 157 BOBIN HANIA REDA K 8 [8 - 8] PDF PNG
10 165 HOŁÓWKA LENA REDA SP3 REDA K 8 [8 - 8] PDF PNG
11 334 PODLEZAŃSKA KASIA GDYNIA K 8 [8 - 8] PDF PNG
12 155 BAŁKOTA BARBARA RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K 8 [8 - 8] PDF PNG


M 8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 156 BLOCH ALEKSANDER KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI - SEKCJA MŁODZIEŻOWA M 8 [8 - 8] PDF PNG
2 166 JERSAK BRUNO SKOWARCZ M 8 [8 - 8] PDF PNG
3 187 SOLECKI FILIP GDYNIA GORILLAS OCR M 8 [8 - 8] PDF PNG
4 186 RYBACKI KACPER REDA AP1 REDA M 8 [8 - 8] PDF PNG
5 161 FIRLUS ERYK REDA UKS 1 REDA M 8 [8 - 8] PDF PNG
6 348 SZYMAŃŚKI CYPRIAN RUMIA M 8 [8 - 8] PDF PNG
7 174 LESIUK SZYMON RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W RUMII M 8 [8 - 8] PDF PNG
8 185 PIOTROWSKI KSAWERY KOSAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSAKOWIE M 8 [8 - 8] PDF PNG
9 184 PIASTA JAN POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSAKOWIE M 8 [8 - 8] PDF PNG
10 178 MARCINKIEWICZ MAREK RUMIA ORKAN RUMIA, SP 9 M 8 [8 - 8] PDF PNG
11 335 MICUN SZYMON M 8 [8 - 8] PDF PNG
12 339 PIONK MIKOŁAJ RUMIA M 8 [8 - 8] PDF PNG
13 158 CIESIELSKI WOJCIECH RUMIA M 8 [8 - 8] PDF PNG
14 163 GŁODOWSKI GRZEGORZ WEJHEROWO M 8 [8 - 8] PDF PNG
15 173 LABUDA TOMASZ RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTACH M 8 [8 - 8] PDF PNG
16 176 ŁASZEWSKI JULIAN RUMIA KOMANDO FLAKI M 8 [8 - 8] PDF PNG
17 177 MALEC WOJCIECH RUMIA M 8 [8 - 8] PDF PNG
18 162 FRANKOWSKI TYMOTEUSZ RUMIA SP NR 9 W RUMI M 8 [8 - 8] PDF PNG
19 189 TELEŻYŃSKI HUBERT KĄPINO AKADEMIA PŁYWANIA WEJHEROWO M 8 [8 - 8] PDF PNG
20 181 MUSIAŁ TYMON RUMIA KOMANDO FLAKI M 8 [8 - 8] PDF PNG
PK 150 WOJCIECHOWSKI ADAM RUMIA PRZEDSZKOLE NR 2 BAJKA M 5-7 [5 - 7] PDF PNG


K 9

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 221 WOLAŃSKA LENA RUMIA K 9 [9 - 9] PDF PNG
2 216 TESKA MARTYNA GDYNIA ACTIVE FLOW K 9 [9 - 9] PDF PNG
3 194 BARCA ZOFIA REDA UKS 1 REDA K 9 [9 - 9] PDF PNG
4 201 FILIP ALEKSANDRA GDYNIA K 9 [9 - 9] PDF PNG
5 205 MARKOWSKA NADIA GARZYN WATAHA K 9 [9 - 9] PDF PNG
6 198 DANCEWICZ AMELIA GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 GDYNIA K 9 [9 - 9] PDF PNG
7 219 WILK ZOFIA RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K 9 [9 - 9] PDF PNG
8 207 MUSIAŁ LENA RUMIA KOMANDO FLAKI K 9 [9 - 9] PDF PNG
9 338 RUCZYŃSKA TELIMENA RUMIA K 9 [9 - 9] PDF PNG
10 197 CHABOWSKA SARA RUMIA SP 4 RUMIA K 9 [9 - 9] PDF PNG
11 218 WASINIEWSKA LILIANA RUMIA K 9 [9 - 9] PDF PNG
12 217 WASINIEWSKA KAJA RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K 9 [9 - 9] PDF PNG


M 9

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 202 GADAJ MICHAŁ ELBLĄG SSP3 M 9 [9 - 9] PDF PNG
2 212 SAWICKI WIKTOR GDYNIA UKS GROMIK GDYNIA M 9 [9 - 9] PDF PNG
3 204 MALITKA MARCEL RUMIA PODSTAWOWA EKOLOGICZNA SZKOŁA SPOŁECZNA W RUMI M 9 [9 - 9] PDF PNG
4 213 SEBASTIANOWICZ-STRAWA JAN KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA M 9 [9 - 9] PDF PNG
PK 234 ŁASZEWSKI KAJETA RUMIA KOMANDO FLAKI M 10 [10 - 10] PDF PNG


K 10

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 250 ŻUKA MARIKA GDYNIA K 10 [10 - 10] PDF PNG
2 249 WOJCIECHOWSKA LENA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 10 [10 - 10] PDF PNG
3 248 WILCZEWSKA OLIWIA REDA RUMIA LADIES ACADEMY K 10 [10 - 10] PDF PNG
4 233 LANGNESSER NADIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 10 [10 - 10] PDF PNG
5 231 KOŚLICKA MILENA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP4 LĘBORK K 10 [10 - 10] PDF PNG
6 243 STANKIEWICZ WIKTORIA REDA UKS 1 REDA K 10 [10 - 10] PDF PNG
7 245 SZATKOWSKA AGATA GDYNIA SP 51 GDYNIA K 10 [10 - 10] PDF PNG
8 332 GAWRYLCZYK SELENA GDYNIA K 10 [10 - 10] PDF PNG
9 226 FUNK MAJA BOLSZEWO KOMANDO FLAKI K 10 [10 - 10] PDF PNG
10 247 WASILKE JULIA REDA K 10 [10 - 10] PDF PNG
11 222 BARSZCZEWSKA DAJANA RUMIA SP NR 9 W RUMI K 10 [10 - 10] PDF PNG
12 246 SZAUER KATARZYNA BOJANO SP BOJANO K 10 [10 - 10] PDF PNG
13 232 LABUDA ALEKSANDRA RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTACH K 10 [10 - 10] PDF PNG


M 10

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 225 ENGLERT SZYMON GDYNIA SP NR 43 W GDYNI M 10 [10 - 10] PDF PNG
2 244 STĘŻAŁA ROBERT DĘBOGÓRZE SP MOSTY M 10 [10 - 10] PDF PNG
3 224 CZAPIŃSKI MARCEL REDA UKS 1 REDA M 10 [10 - 10] PDF PNG
4 223 BROWARCZYK ROBERT LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK M 10 [10 - 10] PDF PNG
5 228 GRINHOLC WOJCIECH RUMIA SP 4 RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG
6 240 ROMAN MICHAŁ RUMIA SP 9 RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG
7 333 ŁUKASZEWSKI FILIP RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG
8 227 GELLERT KAMIL REDA EJSMOND CLUB M 10 [10 - 10] PDF PNG
9 236 MAREK PIOTR RUMIA SP 4 RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG
10 238 NOWAK KONRAD RUMIA SALOS RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG
11 343 MATEA WOJCIECH RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG
12 229 IŁGOWSKI SEBASTIAN RUMIA M 10 [10 - 10] PDF PNG


K 11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 336 KOLASA LEA REDA K 11 [11 - 11] PDF PNG
2 252 BIELECKA BARBARA GDYNIA SP 48 GDYNIA K 11 [11 - 11] PDF PNG
3 270 MOKŁOWICZ ELIZA WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY K 11 [11 - 11] PDF PNG
4 257 DUDEK EWA PRUSZCZ GDAŃSKI SKLA SOPOT K 11 [11 - 11] PDF PNG
5 253 BOHDANOWICZ IZABELA PRUSZCZ GDAŃSKI SKLA SOPOT K 11 [11 - 11] PDF PNG
6 254 BÓJKO MARTYNA GDAŃSK SP75GDAŃSK GALA K 11 [11 - 11] PDF PNG
7 266 KUBLER JULIA RUMIA RKS RUMIA K 11 [11 - 11] PDF PNG
8 282 WITOSLAWSKA WERONIKA GDANSK SP 75 GDAŃSK GALA K 11 [11 - 11] PDF PNG
9 276 STAN ALICJA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
10 278 SZOTROWSKA PAULINA LĘBORK ZMT LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
11 271 OSTROWSKA JULIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
12 280 WACZKOWSKA JULIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP4 LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
13 263 KOŚLICKA WIKORIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP4 LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
14 273 POSAŃSKA ZOSIA MRZEZINO K 11 [11 - 11] PDF PNG
15 272 PIEKARSKA AMELIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
16 264 KOWALIK MAJA RUMIA K 11 [11 - 11] PDF PNG
17 267 KUBUSZEWSKA LENA KĘBŁOWO KOMANDO FLAKI K 11 [11 - 11] PDF PNG
18 281 WAWRZAK MAŁGORZATA LĘBORK ZMT LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
19 274 RYK JULIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 11 [11 - 11] PDF PNG
PK 256 DUDA JASIEK RUMIA M 11 [11 - 11] PDF PNG


M 11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 256 DUDA JASIEK RUMIA M 11 [11 - 11] PDF PNG
2 262 KELLER GRACJAN KARCZEMKI ZNIKAJĄCE PUNKTY M 11 [11 - 11] PDF PNG
3 354 ROGOCKI BARTŁOMIEJ RUMIA M 11 [11 - 11] PDF PNG
4 251 ANTONIEWICZ PAWEŁ RUMIA M 11 [11 - 11] PDF PNG
5 285 ŻORNACZUK MIKOŁAJ RUMIA SP 1 RUMIA M 11 [11 - 11] PDF PNG
6 359 KALIKOWSKI NIKODEM RUMIA M 11 [11 - 11] PDF PNG
7 275 SAWICKI MICHAŁ GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA M 11 [11 - 11] PDF PNG
8 269 MISZEWSKI TYMOTEUSZ RUMIA SP NR 9 W RUMI M 11 [11 - 11] PDF PNG


K 12-13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 291 BUDZYNSKA DOMINIKA RUMIA RKS RUMIA K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
2 303 POSAŃSKA JULKA MRZEZINO K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
3 350 SZYMAŃSKA LAURA RUMIA K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
4 311 WETA WIKTORIA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
5 349 SZYMAŃSKA MARCJANNA RUMIA K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
6 293 GAWRYLCZYK NINA WEJHEROWO K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
7 351 SZYMAŃSKA ŁUCJA RUMIA K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
8 314 ŻORNACZUK JULIA RUMIA SP 1 RUMIA K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
9 302 POLKOWSKA LAURA RUMIA SP1 RUMIA K 12-13 [12 - 13] PDF PNG
10 289 BROWARCZYK MAJA LĘBORK ZMT LĘBORK ,SP 7 LĘBORK K 12-13 [12 - 13] PDF PNG


M 12-13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 310 WASINIEWSKI FILIP RUMIA SP 1 RUMIA M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
2 297 KUCHTA ANTONI SOPOT SP75 GDAŃSK M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
3 309 WALAS DANIEL GDAŃSK SP 75 M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
4 347 REDZINSKI MATEUSZ PĘPOWO M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
5 288 BARCA JAN REDA M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
6 331 WOJCIESZAK MICHAŁ RUMIA M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
7 312 WILCZEWSKI KACPER REDA AP1 REDA M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
8 290 BRZEZIK DAMIAN WEJHEROWO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W WEJHEROWIE M 12-13 [12 - 13] PDF PNG
9 301 NOJMILER CEZARY REDA M 12-13 [12 - 13] PDF PNG


K 14-18

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 360 BIAŁEK MAGDALENA RUMIA K 14-18 [14 - 18] PDF PNG
2 325 TESKA PATRYCJA GDYNIA BIEGUN OCR TEAM K 14-18 [14 - 18] PDF PNG
3 318 FETTA DOMINIKA GDYNIA SP 31 GDYNIA K 14-18 [14 - 18] PDF PNG
4 316 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ TELIMENA REDA UKS 1 REDA K 14-18 [14 - 18] PDF PNG
5 326 TOKARSKA LAURA GDYNIA K 14-18 [14 - 18] PDF PNG
6 327 TOKARSKA WIKTORIA GDYNIA K 14-18 [14 - 18] PDF PNG


M 14-18

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Dyplom
1 323 PIOTROWSKI KRYSTIAN KOSAKOWO ULKS SKOCZEK M 14-18 [14 - 18] PDF PNG
2 358 KOLASA ALEX REDA M 14-18 [14 - 18] PDF PNG
3 322 MOSZCZYŃSKI ADAM GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA M 14-18 [14 - 18] PDF PNG
4 321 ŁUKOWICZ JAKUB GDYNIA M 14-18 [14 - 18] PDF PNG
5 317 BRZEZIK MICHAŁ WEJHEROWO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO M 14-18 [14 - 18] PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ