Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#złotynakilometr
1 Mielec Marta Stargard Bieg 5km #złotynakilometr opłacono BM
AMATOR
2 Świtała Roman Kwidzyn Bieg 5km AMATOR limit osiągnięty
3 Świtała Jolanta KRAKOW Bieg 5km AMATOR limit osiągnięty
4 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 5km AMATOR limit osiągnięty
Globeman
5 Bosiacki Lesław Złocieniec Bieg 5km Globeman opłacono BM
6 Pachuta Roman Złocieniec Bieg 5km Globeman opłacono BM
KGW Białozdrojanki
7 Matczak Katarzyna Biały Zdrój Bieg 5km KGW Białozdrojanki opłacono BM
8 Stefanów Rafał Kalisz Pomorski Bieg 5km KGW Białozdrojanki opłacono BM
KUJAWCY RUNNERS
9 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS limit osiągnięty
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
10 SALEWSKI JANEK GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME limit osiągnięty
Klub Olimpijczyka SP5 Wałcz
11 Skonieczka Marek Wałcz Bieg 5km Klub Olimpijczyka SP5 Wałcz opłacono BM
Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim
12 Preca Aleksander Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono BM
13 Preca Małgorzata Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono BM
14 Preca Maria Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono BM
15 Trojnar Krzysztof Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono BM
16 Trojnar Jarosław Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono BM
Klub Olimpijczyka im Ireny Szewińskiej w Kaliszu
17 Pniewska Aleksandra Warszawa Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Ireny Szewińskiej w Kaliszu opłacono BM
18 Młynarczyk Jola Giżyno Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Ireny Szewińskiej w Kaliszu opłacono BM
Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu
19 Mozal Maciej Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono BM
20 Pietrzyk Rafał Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono BM
Kwidzyn biega
21 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Kwidzyn biega opłacono BM
Ochotnicza Straż Pożarna w Białym Zdroju
22 Kupczak Paweł Biały Zdrój Bieg 5km Ochotnicza Straż Pożarna w Białym Zdroju opłacono BM
Ogon Team
23 Ogonowska Anna Wałcz Bieg 5km Ogon Team opłacono BM
24 Ogonowska Renata Wałcz Bieg 5km Ogon Team opłacono BM
25 Ogonowski Marek Wałcz Bieg 5km Ogon Team opłacono BM
PYRA PROJECT
26 Gabrych-Orzechowska Martyna Poźrzadło Wielkie Bieg 5km PYRA PROJECT opłacono BM
27 Orzechowski Jacek Poźrzadło Wielkie Bieg 5km PYRA PROJECT opłacono BM
Przebiegli Unisław i Okolice
28 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 5km Przebiegli Unisław i Okolice opłacono BM
RUNDORFINA
29 Kuśmider Katarzyna Czaplinek Bieg 5km RUNDORFINA limit osiągnięty
30 Tylman Piotr Czaplinek Bieg 5km RUNDORFINA opłacono BM
SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
31 Leśniewski Kamil Biały Zdrój Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
32 Stańczyk Hania Bralin Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
33 Stańczyk Szymon Bralin Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
34 Matczak NATALIA Biały Zdrój Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
35 Szpura Julia Krężno Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
36 Kupczak Stasiu Biały Zdrój Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
37 Litwin Natasza Kalisz Pomorski Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
38 Antoszków Wiktor Biały Zdrój Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
39 Młynarczyk Jessica Giżyno Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
40 Michalska Maja Kalisz Pomorski Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
41 Zbytek Nadia Kalisz Pomorski Bieg 5km SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO opłacono BM
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
42 KATRYCZ ZBIGNIEW ŚWIERCZYNA Bieg 5km Stowarzyszenie Nasza Świerczyna opłacono BM
Team TERMINATORun
43 Szczukocki Marcin Jastrowie Bieg 5km Team TERMINATORun opłacono BM
Team TerminatoRun
44 Kasielski Rafał Wałcz Bieg 5km Team TerminatoRun opłacono BM
VO2 MAX Racing Team
45 Chmielewski Tomasz Barwice Bieg 5km VO2 MAX Racing Team opłacono BM
Wataha Wilków
46 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg 5km Wataha Wilków opłacono BM
Zielone Groszki
47 Dudek Agnieszka Granowo Bieg 5km Zielone Groszki opłacono BM
_BRAK NAZWY_
48 Grządziel Robert Poźrzadło wielkie Bieg 5km limit osiągnięty
49 Grobelniak Hanna Żukowo Bieg 5km limit osiągnięty
50 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Bieg 5km limit osiągnięty
51 Koprucha Anna Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
52 Krystopik Tomasz Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
53 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Bieg 5km limit osiągnięty
54 TOWSTOKORY MAREK Złotów Bieg 5km opłacono BM
55 Zbielska Agnieszka PIŁA Bieg 5km opłacono BM
56 Stańczyk-Karmelita Edyta Drawno Bieg 5km opłacono BM
57 Rulewicz Sebastian Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
58 Rulewicz Antoni Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
59 Rulewicz Wiktor Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
60 Czarnecka Alicja Cybowo Bieg 5km opłacono BM
61 Bakalarz Milena Cybowo Bieg 5km opłacono BM
62 Paś Łukasz Szczecin Bieg 5km opłacono BM
63 Koziarz Mirosław Czaplinek Bieg 5km opłacono BM
64 Żabicka Aleksandra Biały Zdrój Bieg 5km opłacono BM
65 Majewski Jakub Szczecin Bieg 5km opłacono BM
66 Maziarz Paweł Łowicz Wałecki Bieg 5km opłacono BM
67 Staszewska Paulina Komorniki Bieg 5km opłacono BM
68 KRAWCZYK KLAUDIA Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
69 Litwin Ewelina Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono BM
70 Zubek Zenon Warszawa Bieg 5km opłacono BM
71 Krieger Sebastian Wałcz Bieg 5km opłacono BM
72 Marcinkowska Magdalena Cybowo Bieg 5km opłacono BM
73 Chlebek Maciej Biały Zdrój Bieg 5km opłacono BM
74 Baran Krzysztof Złocieniec Bieg 5km opłacono BM
75 Mazur-Misiura Agata Biały Zdrój 18 Bieg 5km opłacono BM
76 Wiśniewski Filip Cybowo Bieg 5km opłacono BM
77 Stachniuk Anna Stargard Bieg 5km opłacono BM
78 Paś Basia Biały Zdrój Bieg 5km opłacono BM
79 Kowal Michał Szczecin Bieg 5km opłacono BM
80 Szpak Aleksandra Szczecin Bieg 5km opłacono BM
81 Kolasiński Sebastian Skalin Bieg 5km opłacono BM
82 Woźniak Piotr Skalin Bieg 5km opłacono BM
83 Kolasińska Monika Skalin Bieg 5km opłacono BM
84 Natkaniec Wiesława Bralin Bieg 5km opłacono BM
85 Maras Bernadeta Biały Zdrój Bieg 5km opłacono BM
86 Maras Martyna Biały Zdrój Bieg 5km opłacono BM
87 Czereśniak Iwona Siemczyno Bieg 5km opłacono BM


Wyświetleń: 5810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ