Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Górska Natalia Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Przedszkole nr 22 Gdynia darmowy udział
2 Mnich Zbigniew Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
3 Górski Piotr Gdynia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat SP 34 Gdynia darmowy udział
4 Brukiewicz Wiktor Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
5 Randzio Oliwia Olsztyn Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat KS Szkoła Lekkiej Olsztyn darmowy udział
6 Hulewski Antek Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
7 Hulewski Alek Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
8 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat GROMIK/UKS7 darmowy udział
9 Żuka Nikolas Gdynia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
10 Żuka Marika Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
11 Kuczmarski Tymon Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
12 Wawiernia Antoni Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
13 Kosmal Natalia Rumia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Przedszkole Pod Topola darmowy udział
14 Gawrylczyk Selena Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
15 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sp 75 gdańsk darmowy udział
16 Kuchta Maria Sopot Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Przedszkole nr 10 Sopot darmowy udział
17 Pawelski Tymon Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
18 Pawelski Borys Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
19 Czajkowski Julian Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
20 kabat malwina tczew Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
21 kabat kornelia tczew Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
22 kabat dawid tczew Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
23 Kijanka Daniel Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
24 Lejk Pola Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
25 Lejk Jakub Gdynia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
26 Chorążewicz Nadia Rumia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
27 Kordek Paweł Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat SP nr 17 darmowy udział
28 Kordek Robert Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat SP nr 17 darmowy udział
29 Kordek Artur Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
30 Leszkowski Franek Gdynia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
31 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
32 Pobiarzyn Izabela Pobiarzyn Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
33 Kamińska Wiktoria Gdynia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Active Flow darmowy udział
34 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
35 Krawczyk Helena Kłosowo Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
36 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
37 Kudła Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Szkoła Podstawowa 79 darmowy udział
38 Kudła Aleksander Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Przedszkole Fantazja darmowy udział
39 Michalak Aleksander Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
40 IVANIUK YEVA Kyiv Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
41 Gadaj Krzyś Elbląg Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Ssp3 darmowy udział
42 Gadaj Michał Elbląg Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Ssp3 darmowy udział
43 Świeczkowski Maciej Suchy Dąb Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
44 Chojnacki Marcel Sopot Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
45 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Active Flow darmowy udział
46 Kubiczek Adam Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Przedszkole nr 10 Sopot darmowy udział
47 Kubiczek Krzysztof Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Sp 8 Sopot darmowy udział
48 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
49 Paszka Bartosz Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sp17gdynia darmowy udział
50 Paszka Natalia Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat ZSHG Gdynia darmowy udział
51 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Active Flow darmowy udział
52 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Active Flow darmowy udział
53 Lasok Tymoteusz Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
54 Dragan Blanka Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
55 Żabinski Wojciech Pogórze Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat SP Pogórze darmowy udział
56 Gawrylczyk Nina Wejherowo Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
57 Nikrandt Alex Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Visit Sopot darmowy udział
58 Smulnik-Barski Bruno Borkowo Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Visit Sopot darmowy udział
59 Smulnik-Barska Klara Borkowo Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Visit Sopot darmowy udział
60 Rogacewicz Bruno Sopot Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Lesna Baza Wilczek darmowy udział
61 Rogacewicz Ignacy Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Gorillas OCR darmowy udział
62 Stalka Jakub Kościerzyna Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat STALSPEED darmowy udział
63 Sobisz Franciszek Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
64 Kujałowicz Alicja Sopot Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Gorillas OCR darmowy udział
65 Teska Patrycja Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Biegun OCR Team darmowy udział
66 Teska Martyna Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Active Flow darmowy udział
67 Stefaniak Franciszek Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
68 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
69 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
70 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Active Flow darmowy udział
71 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sp nr 1 Gdańsk darmowy udział
72 Bujak Julian Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
73 Dancewicz Amelka Gdynia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
74 Pytel Katarzyna Pruszcz Gdański Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
75 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
76 Walas Daniel Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sp 75 Gdańsk darmowy udział
77 Machnicki Mikołaj Sopot Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat SP 9 darmowy udział
78 Frydrychowicz Rita Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
79 Frydrychowicz Franek Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
80 Bujarski Adam Gdańsk Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
81 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat ZSP nr 1 darmowy udział
82 Płatkowska Nela Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
83 Drapała Beata Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
84 Drapała Agata Gdańsk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
85 Rybacki Kuba Reda Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat Sportowa Jedyneczka darmowy udział
86 Rybacki Kacper Reda Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Ap1 Reda darmowy udział
87 Elmanowska Zuzanna Reda Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
88 Elmanowska Natalia Reda Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Sp3 Reda darmowy udział
89 Elmanowska Joanna Reda Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
90 Lewandowski Jan Sopot Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat darmowy udział
91 Lewandowska Hanna Sopot Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
92 Witoslawska Weronika Gdansk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
93 Wolańska Julia Rumia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
94 Wolańska Lena Rumia Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat darmowy udział
95 Little Julia SOPOT Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sopocka Szkola autonomiczna darmowy udział
96 STRZELCZYK-CYWIŃSKA AURELIA SOPOT Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sopocka Szkoła Montessori darmowy udział
97 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat Sp 75 gdańsk darmowy udział
98 Torbicz Aniela Gdansk Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
99 Solecka Nela Gdynia Bieg Mini Malucha (200 metrów) do 5 lat darmowy udział
100 Solecki Filip Gdynia Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat Gorillas OCR darmowy udział


Wyświetleń: 720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ