Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Andryskowski Marek Lębork Polska Bieg główny 7.8km Stowarzyszenie 42,2 Lębork
2 Banach Ksawery Grudziądz Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
3 Barton Krystyna Przechlewo Polska Bieg główny 7.8km Przechlewo opłacono on-line
4 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km SKL FILIPPIDES opłacono
5 Bieliński Krzysztof Starogard Gd. Polska Bieg główny 7.8km opłacono
6 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska Bieg główny 7.8km KS Sokół Zblewo opłacono
7 Boguszewski Michał Tczew Polska Bieg główny 7.8km opłacono
8 Borszewska Małgorzata Starogard Gdański Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) Crazy Team
9 Borszewski Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km Crazy Team opłacono
10 Borszewski Paweł Starogard Gdański Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Crazy Team
11 Boschke Magdalena Pelplin Polska Bieg główny 7.8km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
12 Brzezińska Sylwia Linowiec Polska Bieg główny 7.8km brak
13 Brzóska Krzysztof Nowe Polska Bieg główny 7.8km
14 Bukowska Maja Rożental Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
15 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km opłacono
16 Byza Julia Rokocin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
17 Bzowska Oliwia Koteże Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
18 Bzowski Artur Koteże Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
19 Bzowski Dominik Koteże Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
20 Bładzikowski Rafał Tczew Polska Bieg główny 7.8km kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew opłacono
21 Choinski Konrad Kulice Polska Bieg główny 7.8km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
22 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
23 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
24 Cichowska Joanna Ostróda Polska Bieg główny 7.8km Ostróda Runners
25 Ćwiklińska Aleksandra Zelgoszcz Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Zelgoszcz
26 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Polska Bieg główny 7.8km TRI STAROGARD GD
27 Czajka Bartłomiej Tczew Polska Bieg główny 7.8km Team Tapflo
28 Czapiewska Iga Pelplin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
29 Czapiewski Igor Kopytkowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
30 Czapiewski Przemysław Kopytkowo Polska Bieg główny 7.8km opłacono
31 Delewska Hanna Rożental Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) KS GP 'Sprint' Kulice
32 Delewska Marta Rożental Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) KS GP 'Sprint' Kulice
33 Delewski Piotr Rożental Polska Bieg główny 7.8km KS GP 'Sprint' Kulice
34 Derdowski Michał Mirotki Polska Bieg główny 7.8km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
35 Dering Marcin Demlin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
36 Drągowska Blanka Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) SP1 GNIEW
37 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Polska Bieg główny 7.8km LKS Zantyr Sztum opłacono
38 Dubiela Beata Skórcz Polska Bieg główny 7.8km Aktywni Kociewiacy
39 Dunajska Lena Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) PSP BOBOWO
40 Dusowski Piotr Borkowo Polska Bieg główny 7.8km opłacono
41 Dziedziński Ignacy Bobowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Przedszkole
42 Dziedziński Igor Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) PSP BOBOWO
43 Ehlert Adriana Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12)
44 Ehlert Agata Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12)
45 Ehlert Natalia Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
46 Firyn-Bogalecka Barnadeta Skórcz Polska Bieg główny 7.8km Akademia treningu your progress opłacono
47 Frątczak Antoni Pelplin Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów KS GP Sprint Kulice
48 Frątczak Łukasz Pelplin Polska Bieg główny 7.8km KS GP Sprint Kulice
49 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Polska Bieg główny 7.8km opłacono
50 Gawkowski Dawid Starogard Gdański Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12)
51 Gawkowski Dawid Starogard Gdański Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15)
52 Gawkowski Dominik Starogard Gdański Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
53 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km
54 Glaza Henryk Osieczna Polska Bieg główny 7.8km opłacono on-line
55 Gornowicz Marcin Leźno Polska Bieg główny 7.8km TREC opłacono
56 Grochowski Bartosz Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
57 Grubich Damian Grudziądz Polska Bieg główny 7.8km Parkrun Grudziądz opłacono
58 Grucza Agata Kulice Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
59 Grucza Julia Kulice Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
60 Grucza Paulina Kulice Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
61 Hering Lena Tczew Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) Pogoń Tczew
62 Hering Nina Tczew Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Pogoń Tczew
63 Homa Henryk Pelplin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
64 Jabłońska Nadia Bobowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Przedszkole
65 Jabłońska Nikola Bobowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów PSP BOBOWO
66 Jabłoński Kamil Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
67 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km Wataha Wilków
68 Kaczor Agnieszka Debrzno Polska Bieg główny 7.8km Kujawscy Runners opłacono
69 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km Morsy Zblewo opłacono
70 Kalinowski Juliusz Lubichowo Polska Bieg główny 7.8km Tri Starogard Gdański opłacono on-line
71 Kaminski Julian Dąbrowa Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
72 Kamrowski Miłosz Pelplin Polska Bieg główny 7.8km opłacono
73 Karnowski Paweł Ocypel Polska Bieg główny 7.8km opłacono
74 Każmierczak Helena Skórcz Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ
75 Klejna Wiesława Zblewo Polska Bieg główny 7.8km KS Sokół Zblewo opłacono
76 Kolaska Fabian Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
77 Korczak Alicja Wysoka Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12)
78 Korczak Krzysztof Wysoka Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
79 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska Bieg główny 7.8km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
80 Kowalska Lena Bobowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów PSP BOBOWO
81 Kowalski Filip Starogard gdański Polska Bieg główny 7.8km SKL FILIPIDES
82 Kowalski Michał Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) PSP BOBOWO
83 Kowalski Radosław Starogard gdański Polska Bieg główny 7.8km Biegam bo lubię
84 Kozłowska Dominika Smętowo Graniczne Polska Bieg główny 7.8km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
85 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km opłacono on-line
86 Kryzel Tomasz Człuchów Polska Bieg główny 7.8km Kujawscy Runners opłacono
87 Kulczyńska Agata Kulice Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
88 Kulczyński Julian Kulice Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
89 Kułach Maria Bobowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
90 Kułach Marzena Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
91 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Polska Bieg główny 7.8km opłacono
92 LABON MAGDALENA Koteże Polska Bieg główny 7.8km KS Sokół Zblewo
93 Langowski Igor Skórcz Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
94 Langowski Tomasz Skórcz Polska Bieg główny 7.8km
95 Mazur Marta Gniew Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) SP1 GNIEW
96 Mazurowski Bartosz Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo
97 Mazurowski Jan Bobowo Polska 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12)
98 Małecki Radosław Bobowo Polska 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów
99 Michałowski Piotr Przechlewo Polska Bieg główny 7.8km opłacono
100 Mielewczyk Marcin Bobowo Polska Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo Hardersi


Wyświetleń: 6771

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ