Bieg Główny 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Czarnota Beata Smolniki Bieg Główny 5km -
2 Michalik Karolina Marzęcice Bieg Główny 5km -
3 Józefowicz Marek Lubawa Bieg Główny 5km -
AKB Szczytno
4 Koziatek Marcin Lipowiec gm. Szczytno Bieg Główny 5km AKB Szczytno
5 Koziatek Jakub Lipowiec gm. Szczytno Bieg Główny 5km AKB Szczytno
Aktywna Lubawa
6 Knozowski Marcin Lubawa Bieg Główny 5km Aktywna Lubawa
7 Lipiński Rafał Lubawa Bieg Główny 5km Aktywna Lubawa
Albert Team
8 filipowicz albert tyrowo Bieg Główny 5km Albert Team
BGS IŁAWA
9 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 5km BGS IŁAWA
Biegam U KOLESI
10 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 5km Biegam U KOLESI
Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
11 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
12 Herkt Jacek Kwidzyn Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
13 Latoszewski Piotr Kwidzyn Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
CBR Biega
14 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Bieg Główny 5km CBR Biega
15 Drozdowicz Justyna BRODNICA Bieg Główny 5km CBR Biega
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
16 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
17 Krępeć Natalia Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
18 Modrzejewski Mateusz Golub-dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
19 Foksiński Mariusz Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
20 Karpiński Sławomir Golub-dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
21 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
ENDO Golub-Dobrzyń
22 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO Golub-Dobrzyń
ENDO Golub-Dobrzyń
23 Piotrowicz Justyna Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO Golub-Dobrzyń
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
24 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg Główny 5km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Fabio Team
25 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km Fabio Team
26 Aranowski Maciej Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km Fabio Team
Iława Biega
27 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 5km Iława Biega
28 Kasprowicz Dorota Iława Bieg Główny 5km Iława Biega
29 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 5km Iława Biega
Iława Biega
30 Cyrta Elżbieta Nowa Wieś Bieg Główny 5km Iława Biega
Iława biega
31 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg Główny 5km Iława biega
KS Zamek Kurzętnik
32 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 5km KS Zamek Kurzętnik
KURZĘTNIK BIEGA
33 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
34 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
35 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
36 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
37 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
38 RZEPKA RYSZARD LEMBARG 11 Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
39 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
40 Marchlewski Radosław Marzęcice Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
41 Jaguszewski Mateusz Kurzętnik Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
42 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
43 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
44 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
Klub Biegacza Jurund Szczytno
45 Koziatek Jakub Szczytno Bieg Główny 5km Klub Biegacza Jurund Szczytno
Klub Biegacza Rypin
46 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 5km Klub Biegacza Rypin
Niezrzeszony
47 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 5km Niezrzeszony
OSP POGRODZIE
48 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5km OSP POGRODZIE
OrkaMasters
49 Wolak Paweł Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km OrkaMasters
OrkaMasters
50 Patalon Piotr Bratian Bieg Główny 5km OrkaMasters
Ostróda Runners
51 Michalak Krzysztof NASTAJKI Bieg Główny 5km Ostróda Runners
PND Running Team
52 truszczynski krzysztof biskupiec Bieg Główny 5km PND Running Team
Pacółtowo
53 Pieńdak Grzegorz Pacółtowo Bieg Główny 5km Pacółtowo
Radomno Biega
54 Szwaracka Maria Radomno Bieg Główny 5km Radomno Biega
55 Marciniak Tomasz Pustki Bieg Główny 5km Radomno Biega
56 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 5km Radomno Biega
57 Bielski Piotr Radomno Bieg Główny 5km Radomno Biega
58 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie Bieg Główny 5km Radomno Biega
59 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 5km Radomno Biega
Rozbiegane Działdowo
60 Pydynkowski Łukasz Działdowo Bieg Główny 5km Rozbiegane Działdowo
61 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 5km Rozbiegane Działdowo
SAMINDRUK
62 Rybkowski Marcin Brodnica Bieg Główny 5km SAMINDRUK
63 Mosakowski Łukasz Brodnica Bieg Główny 5km SAMINDRUK
64 Milewski Benedykt Grążawy Bieg Główny 5km SAMINDRUK
65 Godlewski Jacek Karbowo Bieg Główny 5km SAMINDRUK
SAMINDRUK Brodnica
66 Turowski Leszek Świedziebnia Bieg Główny 5km SAMINDRUK Brodnica
67 Zadura Mariusz Brodnica Bieg Główny 5km SAMINDRUK Brodnica
SPORT A-Z Team Iława
68 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 5km SPORT A-Z Team Iława
69 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 5km SPORT A-Z Team Iława
Samindruk Brodnica
70 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 5km Samindruk Brodnica
Szalone Brodnoczanki
71 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 5km Szalone Brodnoczanki
SĄ Wolniejsi
72 Jędrzejak Magdalena Gdynia Bieg Główny 5km SĄ Wolniejsi
Team Kopeć
73 Koziatek Sebastian Szczytno Bieg Główny 5km Team Kopeć
_BRAK NAZWY_
74 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 5km
75 Jarmołowicz Dariusz Iława Bieg Główny 5km
76 Pysiak Paweł Marzęcice Bieg Główny 5km
77 Kasprowicz Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km
78 Perwenis Krzysztof Lubawa Bieg Główny 5km
79 Marciniak Barbara Pustki 32 Bieg Główny 5km
80 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 5km
81 Krotowski Błażej Iława Bieg Główny 5km
82 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 5km
83 Sulkowski Jacek Traczyska Bieg Główny 5km
84 Wydrachowski Jaroslaw Grodziczno Bieg Główny 5km
85 Cichocka-Wydrachowska Agnieszka Grodziczno Bieg Główny 5km
86 Zawacki Przemysław Grodziczno Bieg Główny 5km
87 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg Główny 5km
88 Gremblewski Karol OLSZTYN Bieg Główny 5km
89 Niewidziała Łukasz Niewidziała Brodnica Bieg Główny 5km
90 Niewidziała -Danielewska Karolina Brodnica Bieg Główny 5km
91 SOCHAL MARIOLA BRODNICA Bieg Główny 5km
92 Wojciechowska Agnieszka Iława Bieg Główny 5km
93 Gorzka Krzysztof Marzęcice Bieg Główny 5km
94 Krotowski Robert Iława Bieg Główny 5km
95 Głowiak Rafał Lubawa Bieg Główny 5km
96 KLINICKA MAGDALENA LUBAWA Bieg Główny 5km
97 Bielicki Piotr Brodnica Bieg Główny 5km
98 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 5km
99 Januszewski Dawid Nowe miasto lubawskie Bieg Główny 5km
100 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km
101 Wrońska Dorota Lubawa Bieg Główny 5km
102 Grzywacz Michał Iława Bieg Główny 5km
103 Studnik Paweł Kurzętnik Bieg Główny 5km
104 Kordowska Aleksandra Sztum Bieg Główny 5km
105 Danielewski Michał Pacółtowo Bieg Główny 5km
106 Gorzka Piotr Kurzetnik Bieg Główny 5km
107 Turowski Marcin Iława Bieg Główny 5km
108 Jobs Rafał Lipowiec Bieg Główny 5km
109 Grucza Sebastian Grudziadz Bieg Główny 5km
110 Łabuda Agnieszka Iława Bieg Główny 5km
111 Nerowski Paweł Iława Bieg Główny 5km
112 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg Główny 5km
113 Typa Aleksandra Iława Bieg Główny 5km
114 Główczewski Stanisław Lipinki Bieg Główny 5km


Wyświetleń: 13273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ