Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Józefowicz Marek Lubawa Bieg Główny 5km -
2 Michalik Karolina Marzęcice Bieg Główny 5km -
3 Maciejewski Marian Iława Rolki -5km -
4 Czarnota Beata Smolniki Bieg Główny 5km -
5 Maciejewski Marian Iława Rolki -5km -
6 Wołowska Katarzyna Zbiczno Marsz NW 5km -
7 Stepkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Marsz NW 5km -
8 Studnik Wiktor Kurzętnik Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m -
9 Studnik Dawid Kurzętnik Rolki -5km -
10 Studnik Maja Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m -
=
11 Zalewska Katarzyna Nowe Miasto Lubawskie Marsz NW 5km =
AKB Szczytno
12 Koziatek Jakub Lipowiec gm. Szczytno Bieg Główny 5km AKB Szczytno
13 Koziatek Marcin Lipowiec gm. Szczytno Bieg Główny 5km AKB Szczytno
Aktywna Lubawa
14 Lipiński Rafał Lubawa Bieg Główny 5km Aktywna Lubawa
15 Knozowski Marcin Lubawa Bieg Główny 5km Aktywna Lubawa
Albert Team
16 filipowicz albert tyrowo Bieg Główny 5km Albert Team
BGS IŁAWA
17 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 5km BGS IŁAWA
Biegam U KOLESI
18 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 5km Biegam U KOLESI
Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
19 Latoszewski Piotr Kwidzyn Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
20 Herkt Jacek Kwidzyn Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
21 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
CBR Biega
22 Drozdowicz Justyna BRODNICA Bieg Główny 5km CBR Biega
23 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Bieg Główny 5km CBR Biega
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
24 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
25 Karpiński Sławomir Golub-dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
26 Foksiński Mariusz Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
27 Modrzejewski Mateusz Golub-dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
28 Krępeć Natalia Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
29 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
ENDO Golub-Dobrzyń
30 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO Golub-Dobrzyń
ENDO Golub-Dobrzyń
31 Piotrowicz Justyna Golub-Dobrzyń Bieg Główny 5km ENDO Golub-Dobrzyń
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
32 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg Główny 5km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Fabio Team
33 Aranowski Maciej Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km Fabio Team
34 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km Fabio Team
Gruby Team
35 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Gruby Team
Iława Biega
36 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 5km Iława Biega
37 Kasprowicz Dorota Iława Bieg Główny 5km Iława Biega
38 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 5km Iława Biega
Iława Biega
39 Cyrta Elżbieta Nowa Wieś Bieg Główny 5km Iława Biega
Iława biega
40 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg Główny 5km Iława biega
KS Zamek Kurzętnik
41 Kliniewski Kajetan Nielbark Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
42 Birbach Gabriel Kurzętnik Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
43 Kowalski Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
44 Szczech Olga Szczech Kurzętnik Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
45 Wilczewski Szymon Bratian Bieg kat klasy VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik
46 Kliniewska Lena Nielbark Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
47 Brzóskiewicz Julia Kąciki Bieg kat klasy VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik
48 Otremski Oskar Kurzętnik Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
49 Ilukowicz Szymon Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m KS Zamek Kurzętnik
50 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 5km KS Zamek Kurzętnik
51 Karbowska Dżesika Kurzętnik Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
52 Skocki Kamil Lipowiec Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
KURZĘTNIK BIEGA
53 Kogut Tomasz Szafarnia Bieg kat klasy I-III 400m KURZĘTNIK BIEGA
54 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
55 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
56 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
57 Jaguszewski Mateusz Kurzętnik Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
58 Marchlewski Radosław Marzęcice Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
59 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
60 RZEPKA RYSZARD LEMBARG 11 Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
61 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
62 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
63 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
64 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
65 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
Klub Biegacza Jurund Szczytno
66 Koziatek Jakub Szczytno Bieg Główny 5km Klub Biegacza Jurund Szczytno
Klub Biegacza Rypin
67 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km Klub Biegacza Rypin
68 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 5km Klub Biegacza Rypin
LKS Lubawa
69 Biegajski Fabian Lubawa Bieg kat klasy IV-VI 600m LKS Lubawa
NW CZŁAPSKI TEAM
70 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
Niezrzeszony
71 Połomski MAREK Nowe Miasto Lubawskie Marsz NW 5km Niezrzeszony
72 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 5km Niezrzeszony
Nordic Walking Działdowo
73 Behal Stanisław Dzialdowo Marsz NW 5km Nordic Walking Działdowo
74 Jaworski Zdzisław Dzialdowo Marsz NW 5km Nordic Walking Działdowo
75 Behal Magdalena Działdowo Marsz NW 5km Nordic Walking Działdowo
OSP POGRODZIE
76 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5km OSP POGRODZIE
OrkaMasters
77 Wolak Paweł Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km OrkaMasters
OrkaMasters
78 Patalon Piotr Bratian Bieg Główny 5km OrkaMasters
Ostróda Runners
79 Michalak Krzysztof NASTAJKI Bieg Główny 5km Ostróda Runners
PND Running Team
80 truszczynski krzysztof biskupiec Bieg Główny 5km PND Running Team
Pacółtowo
81 Pieńdak Grzegorz Pacółtowo Bieg Główny 5km Pacółtowo
Pierniki Toruń
82 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
Radomno Biega
83 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 5km Radomno Biega
84 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie Bieg Główny 5km Radomno Biega
85 Bielski Piotr Radomno Bieg Główny 5km Radomno Biega
86 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 5km Radomno Biega
87 Marciniak Tomasz Pustki Bieg Główny 5km Radomno Biega
88 Szwaracka Magda Radomno Bieg kat klasy I-III 400m Radomno Biega
89 Szwaracka Maria Radomno Bieg Główny 5km Radomno Biega
Rozbiegane Działdowo
90 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 5km Rozbiegane Działdowo
91 Pydynkowski Łukasz Działdowo Bieg Główny 5km Rozbiegane Działdowo
SAMINDRUK
92 Godlewski Jacek Karbowo Bieg Główny 5km SAMINDRUK
93 Milewski Benedykt Grążawy Bieg Główny 5km SAMINDRUK
94 Mosakowski Łukasz Brodnica Bieg Główny 5km SAMINDRUK
95 Rybkowski Marcin Brodnica Bieg Główny 5km SAMINDRUK
SAMINDRUK Brodnica
96 Zadura Mariusz Brodnica Bieg Główny 5km SAMINDRUK Brodnica
97 Turowski Leszek Świedziebnia Bieg Główny 5km SAMINDRUK Brodnica
SP 3 Brodnica
98 Zadura Anna Brodnica Bieg kat klasy IV-VI 600m SP 3 Brodnica
SPORT A-Z Team Iława
99 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 5km SPORT A-Z Team Iława
100 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 5km SPORT A-Z Team Iława
Samindruk Brodnica
101 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 5km Samindruk Brodnica
Szalone Brodnoczanki
102 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 5km Szalone Brodnoczanki
SĄ Wolniejsi
103 Jędrzejak Magdalena Gdynia Bieg Główny 5km SĄ Wolniejsi
104 NIEŚCIÓR Jan OLSZTYN Marsz NW 5km SĄ Wolniejsi
105 NIEŚCIÓR Mieczysława OLSZTYN Marsz NW 5km SĄ Wolniejsi
Team Kopeć
106 Koziatek Sebastian Szczytno Bieg Główny 5km Team Kopeć
_BRAK NAZWY_
107 Główczewska Karolina Lipinki Bieg kat klasy VII-VIII 800m
108 Główczewski Stanisław Lipinki Bieg Główny 5km
109 Typa Aleksandra Iława Bieg Główny 5km
110 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy IV-VI 600m
111 Małek Beata Kurzętnik Marsz NW 5km
112 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg Główny 5km
113 Nerowski Paweł Iława Bieg Główny 5km
114 Łabuda Agnieszka Iława Bieg Główny 5km
115 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy IV-VI 600m
116 Rybicka Gabriela Nielbark Marsz NW 5km
117 Kamińska Amelia Nawra Bieg kat klasy IV-VI 600m
118 Grucza Sebastian Grudziadz Bieg Główny 5km
119 GOSIK-SUCHOCKA Aneta Nowe Miasto Lubawskie Marsz NW 5km
120 Kalinowska Anna Nowe Miasto Lubawskie Marsz NW 5km
121 Jobs Rafał Lipowiec Bieg Główny 5km
122 Turowski Marcin Iława Bieg Główny 5km
123 Gorzka Piotr Kurzetnik Bieg Główny 5km
124 Danielewski Michał Pacółtowo Bieg Główny 5km
125 Szczech Antonina Kurzętnik Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
126 Zawacki Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
127 Kordowska Aleksandra Sztum Bieg Główny 5km
128 Redman Izabela Lipowiec Rolki -5km
129 Zmobecka MARTYNA Jamielnik Rolki -5km
130 ZOMBECKA EWA JAMIELNIK Rolki -5km
131 Piotrowicz Marcin Nowe Miasto Lubawskie Rolki -5km
132 Pernak Melania Chrośle Marsz NW 5km
133 MATHIAK LENA JAMIELNIK Bieg kat klasy I-III 400m
134 ZOMBECKA MARTYNA JAMIELNIK Bieg kat klasy IV-VI 600m
135 ZOMBECKI OSKAR JAMIELNIK Bieg kat klasy I-III 400m
136 ZOMBECKA PATRYCJA JAMIELNIK Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
137 Koziatek Jakub Lipowiec gm. Szczytno Bieg kat klasy VII-VIII 800m
138 Studnik Konrad Kurzętnik Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
139 Studnik Ksawery Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m
140 Studnik Paweł Kurzętnik Bieg Główny 5km
141 Grzywacz Katarzyna Iława Rolki -5km
142 Grzywacz Michał Iława Bieg Główny 5km
143 Mokrzecki Piotr Chrośle Bieg kat klasy I-III 400m
144 Mokrzecki Cezary Chrośle Bieg kat klasy IV-VI 600m
145 Wrońska Dorota Lubawa Bieg Główny 5km
146 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km
147 Bąkowski Olivier Jamielnik Bieg kat klasy I-III 400m
148 Wilczewski Kazimierz Jamielnik Bieg kat klasy I-III 400m
149 Skocka Teresa Kurzętnik Marsz NW 5km
150 Januszewski Dawid Nowe miasto lubawskie Bieg Główny 5km
151 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 5km
152 Małek - Kamińska Justyna Kurzętnik Marsz NW 5km
153 Sadowska Zyta Nowe Miasto Lubawskie Marsz NW 5km
154 Bielicki Piotr Brodnica Bieg Główny 5km
155 KLINICKA MAGDALENA LUBAWA Bieg Główny 5km
156 Głowiak Rafał Lubawa Bieg Główny 5km
157 Krotowski Robert Iława Bieg Główny 5km
158 Chorzelewska Zofia Iława Bieg kat klasy VII-VIII 800m
159 Chorzelewski Wojciech Iława Bieg kat klasy I-III 400m
160 Gorzka Krzysztof Marzęcice Bieg Główny 5km
161 Pernak Szymon Chrośle Bieg kat klasy I-III 400m
162 Pernak Melania Chrośle Bieg kat klasy IV-VI 600m
163 Pernak Magdalena Chrośle Marsz NW 5km
164 Wojciechowska Agnieszka Iława Bieg Główny 5km
165 SOCHAL MARIOLA BRODNICA Bieg Główny 5km
166 Niewidziała -Danielewska Karolina Brodnica Bieg Główny 5km
167 Niewidziała Łukasz Niewidziała Brodnica Bieg Główny 5km
168 Mosakowska Maja Brodnica Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
169 Gremblewski Maksymilian OLSZTYN Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
170 Kobierska Iwona OLSZTYN Marsz NW 5km
171 Gremblewski Marcel OLSZTYN Bieg kat klasy I-III 400m
172 Gremblewski Karol OLSZTYN Bieg Główny 5km
173 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg Główny 5km
174 Zawacki Przemysław Grodziczno Bieg Główny 5km
175 Wydrachowska Adrianna Grodziczno Bieg kat klasy VII-VIII 800m
176 Cichocka-Wydrachowska Agnieszka Grodziczno Bieg Główny 5km
177 Wydrachowski Jaroslaw Grodziczno Bieg Główny 5km
178 Sulkowski Jacek Traczyska Bieg Główny 5km
179 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 5km
180 Jarmołowicz Blanka Iława Bieg kat klasy I-III 400m
181 Krotowski Błażej Iława Bieg Główny 5km
182 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 5km
183 Michalski Wojciech Bartniczka Marsz NW 5km
184 Michalska Beata Bartniczka Marsz NW 5km
185 Marciniak Barbara Pustki 32 Bieg Główny 5km
186 Perwenis Krzysztof Lubawa Bieg Główny 5km
187 Kasprowicz Paweł Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy I-III 400m
188 Kasprowicz Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 5km
189 Pysiak Paweł Marzęcice Bieg Główny 5km
190 Jarmołowicz Dariusz Iława Bieg Główny 5km
191 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 5km


Wyświetleń: 13837

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ