Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędrzejewski Łukasz | Bielsk | Polska | Marsz NW 5km | Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Płock | |
2 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
3 | luberacki artur | dobrska-kolonia | Polska | Bieg 5km | Aktywność rodzi pozytywność | |
4 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | Bieg 5km | ||
5 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg 5km | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
6 | Szeligowski Kamil | Warszawa | Polska | Bieg 5km | ||
7 | Bilińska Joanna | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
8 | Raczkowski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
9 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | ||
10 | Krupiński Marek | Ostrołęka | Polska | Bieg 5km | Maro Running Team/ Zabiegane dni | |
11 | Kondracka Justyna | Sochaczew | Polska | Bieg 5km | ||
12 | Bylicki Wiktor | Brwilno | Polska | Bieg 5km | Biegaj z Dymkiem | |
13 | Wołynek Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg 5km | ||
14 | Wołynek Katarzyna | Ciechanów | Polska | Bieg 5km | Mazovia ProActiv | |
15 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Polska | Marsz NW 5km | Wojak Danczos | |
16 | Dębska Judyta | Miszewo Wielkie | Polska | Marsz NW 5km | ||
17 | Mariańska Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
18 | Lipka Oliwier | Anielin | Polska | Bieg 5km | Szkoła podstawowa nowe miasto | |
19 | Bronowski Piotr | Węgrzynowo | Polska | Bieg 5km | ||
20 | Tomala Patryk Tomala | Załuski | Polska | Bieg 5km | K.B im Piotra Sękowskiego | |
21 | Nowocińska Nelly | Anielin | Polska | Marsz NW 5km | Team ZabieganeDni | |
22 | Jot Artur | Plock | Polska | Bieg 5km | ||
23 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | ||
24 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | ||
25 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Aktywność rodzi pozytywność | |
26 | Skrzyńska Joanna | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Aktywność rodzi pozytywnosc | |
27 | Skrzynski Adam | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Aktywność rodzi pozytywnosc | |
28 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg 5km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
29 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | Bieg 5km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | |
30 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz NW 5km | Maratonka Grajewo | |
31 | Sawicki Daniel | Płońsk | Polska | Marsz NW 5km | ||
32 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Polska | Marsz NW 5km | Runners Team | |
33 | Jaworska Klaudia | Sochaczew | Polska | Bieg 5km | ||
34 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | ||
35 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | ||
36 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Płońscy Patrioci | |
37 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Gimnazjon Płońsk | |
38 | Sawicka Justyna | Płońsk | Polska | Marsz NW 5km | ||
39 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |
40 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | Marsz NW 5km | ||
41 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | Marsz NW 5km | ||
42 | Liszewski Piotr | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Płońscy Patrioci |
Wyświetleń: 3668