Bieg dzieci 11 lat
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 310 Lubański Mateusz Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat
2 317 Pawlak Leon Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
3 307 Krużycki Sebastian Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
4 333 Wilczewska Oliwia Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Rumia Ladies Academy
5 314 Mielewczyk Julia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
6 322 ROMAN MICHAŁ RUMIA Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 9 Rumia
7 311 Lubecki Wojciech Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat KS Wodnik Rumia
8 335 Zielińska Urszula Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat SP16 Gdynia
9 323 Rusak Antonina Gdansk Polska Bieg dzieci 11 lat BrygadaRR
10 299 Czapiński Marcel Reda Polska Bieg dzieci 11 lat UKS 1 REDA
11 320 Redzimska Otylia Pępowo Polska Bieg dzieci 11 lat SP PĘPOWO
12 336 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp7 Rumia
13 308 Kwidziński Filip Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat
14 329 Strużyński IGNACY Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat
15 337 Żuka Marika Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
16 300 DegórskI Mateusz REDA Polska Bieg dzieci 11 lat Triteam Rumia
17 321 Rohde Agata Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
18 327 Skurtys AMELIA REDA Polska Bieg dzieci 11 lat MARDY BUM
19 296 Bielecki Jakub GDYNIA Polska Bieg dzieci 11 lat
20 318 Pryczkowski Nikodem Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
21 303 Jastrzebska Agata Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
22 324 Ryk Lena Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
23 305 Koślicka Milena Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
24 326 Sikora Zuzanna Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS „Siódemka”
25 298 Cichocka Zofia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
26 325 Sawuk Zofia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
27 334 Wojciechowska Lena Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
28 297 Browarczyk Robert Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
29 319 Puzdrowska Laura Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
30 309 Langmesser Nadia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
31 315 Paczkowski Wojciech WEJHEROWO Polska Bieg dzieci 11 lat
32 301 Hadam Jakub Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Active Life
33 304 Kierski Marcel Bolszewo Polska Bieg dzieci 11 lat Akademia Piłkarska Cassubian
34 316 parchem Nikodem Kielno Polska Bieg dzieci 11 lat Sfora bojano
35 302 Iłgowski Sebastian Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat
36 313 Marek Piotr Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
37 328 Smołoński Marcel Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat Active Flow
38 295 Barszczewska Dajana Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat SP nr 9 w Rumi
39 330 Strużyński Michał Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat SP 39
40 306 Krupska Katarzyna RUMIA Polska Bieg dzieci 11 lat
41 331 Twórz Laura Borkowo Polska Bieg dzieci 11 lat SP Kowale
42 312 Maciejewska Laura Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
43 332 Wasilke Julia Reda Polska Bieg dzieci 11 lat


Wyświetleń: 16652

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ