Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 27 Myślisz Marcel Gdynia Polska Bieg Malucha z rodzicem
2 310 Lubański Mateusz Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat
3 91 Czwatschka Jakub Puck Polska Bieg dzieci 5-7 lat
4 47 Czwatschka Kacper Puck Polska Bieg dzieci do lat 4
5 396 Łaguna Anna Gdańsk Polska Bieg dzieci 14-18 lat MMKS Gdańsk
6 12 Januszewska Alicja Puck Polska Bieg Malucha z rodzicem
7 115 Januszewski Bartosz Puck Polska Bieg dzieci 5-7 lat
8 151 Pielech Krystian Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Bajka w Rumi
9 265 Ciszewska Zuzanna Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP nr 6 w Rumi
10 317 Pawlak Leon Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
11 391 Grabowski Szymon Rumia Polska Bieg dzieci 14-18 lat SP 6 Rumia
12 269 Grabowska Zofia Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 6 Rumia
13 78 Ziniewicz Maria Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4
14 195 Ziniewicz Kazimierz Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
15 307 Krużycki Sebastian Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
16 31 Strawa Kajtek Gdynia Polska Bieg Malucha z rodzicem
17 277 Maciejewska Agata Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
18 137 Maciejewska Tamara Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat SP 8 Rumia
19 173 Strawa Antek Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
20 170 Socik Aniela Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
21 290 Socik Antonina Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat
22 75 Trzebiatowska Laura Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Janowiaczek
23 184 Trzebiatowska Sara Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
24 214 Pielech Emilia Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat SP 1 Rumia
25 250 Pielech Lilianna Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat SP 1 Rumia
26 289 Słowińska Łucja Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Triteam Rumia
27 172 Stępkowski Tymoteusz Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
28 72 Stępkowska Antonina Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4
29 395 Kwiatkowska Lidia Rumia Polska Bieg dzieci 14-18 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
30 237 Kwiatkowska Helena Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat Szkoła Podstawowa nr 6
31 65 Nowacki Witold Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Iskierka
32 148 Nowacka Urszula Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Iskierka
33 267 Dardzińska Martyna Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
34 180 Szwemin Kacper Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
35 292 Szwemin Zuzia Rumia Bieg dzieci 10 lat
36 333 Wilczewska Oliwia Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Rumia Ladies Academy
37 247 Nowak Nikola Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat Rumia Ladies Academy
38 66 Nowak Eryk Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4 Planety Przedszkole iskierka
39 278 Malitka Marcel Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Sztorm kosakowo
40 279 Mateja Lucja Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat
41 142 Mateja Mateusz Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
42 260 Wojtysiak Zosia Bojano Polska Bieg dzieci 9 lat KKS SFORA BOJANO
43 386 Wojtysiak Nila Bojano Polska Bieg dzieci 12-13 lat KKS SFORA BOJANO
44 240 Lis Zuzanna Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat Gorillas OCR
45 134 Lis Maria Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Gorillas OCR
46 280 Mischke Magda Bojano Polska Bieg dzieci 10 lat KKS SFORA
47 314 Mielewczyk Julia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
48 322 ROMAN MICHAŁ RUMIA Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 9 Rumia
49 311 Lubecki Wojciech Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat KS Wodnik Rumia
50 135 Lubecka Lena Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat KS Wodnik Rumia
51 397 Mielewczyk Amelia Rumia Polska Bieg dzieci 14-18 lat SP 6 Rumia
52 201 Dudek Leon Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat sp 4 rumia
53 62 Mielewczyk Jagoda Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4
54 143 Mielewczyk Wojciech Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Champion Rumia
55 103 Friedrich Selma Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat SP 6 Rumia
56 358 Kubler Julia Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
57 63 Mikucka Maria Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4
58 212 Mikucka Natalia Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat
59 205 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Polska Bieg dzieci 8 lat
60 232 Kędzia Kasia Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat Sp28
61 141 Margol Mikołaj Bojano Polska Bieg dzieci 5-7 lat
62 1 Bzowski Nikodem Gdańsk Polska Bieg Malucha z rodzicem
63 43 Bzowski Dominik Gdańsk Polska Bieg dzieci do lat 4
64 87 Bzowski Filip Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
65 86 Bzowski Emil Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
66 261 Zieliński Bartosz Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat SP16 Gdynia
67 335 Zielińska Urszula Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat SP16 Gdynia
68 218 Rudnik Lena Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat
69 179 Szulc Zuzanna Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat SP 4 Rumia
70 399 Paszka Natalia Gdynia Polska Bieg dzieci 14-18 lat
71 284 Paszka Bartosz Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Sp17 Gdynia
72 155 Racis Krzysztof Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
73 217 Racis Adam Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat
74 283 Olszewska Maja Mirachowo Polska Bieg dzieci 10 lat AMS
75 364 Olszewska Natasza Mirachowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat AMS
76 363 Olszewska Nadia Mirachowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat AMS
77 258 Winiarski Igor Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat Sp. 16 w Gdyni
78 122 Kiljan Amelia Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
79 166 Sawicki Kacper Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
80 374 Sawicki Michał Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
81 287 Sawicki Wiktor Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat UKS Gromik Gdynia
82 259 Włodarska Aleksandra Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat KKS SFORA
83 189 Włodarska Maria Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
84 54 Jaworski Mikołaj Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
85 132 Lewandowska Pola Bolszewo Polska Bieg dzieci 5-7 lat
86 275 Lewandowska Martyna Bolszewo Polska Bieg dzieci 10 lat
87 157 Rogowska Oriana Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
88 323 Rusak Antonina Gdansk Polska Bieg dzieci 11 lat BrygadaRR
89 159 Rusak Malgorzata Gdansk Polska Bieg dzieci 5-7 lat BrygadaRR
90 160 Rusak Michal Gdansk Polska Bieg dzieci 5-7 lat BrygadaRR
91 15 Kalita Mateusz Sopot Polska Bieg Malucha z rodzicem
92 37 Woźny Julia Małkowo Polska Bieg Malucha z rodzicem
93 39 Żero Rafał Gdynia Polska Bieg Malucha z rodzicem
94 7 Grabowski Radek Reda Polska Bieg Malucha z rodzicem
95 6 Grabowska Julia Reda Polska Bieg Malucha z rodzicem
96 354 Kolasa Lea Reda Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS 1 REDA
97 56 Kania Jakub Reda Polska Bieg dzieci do lat 4
98 117 Kania Amelia Reda Polska Bieg dzieci 5-7 lat
99 291 Szczegielniak Julia Celbowo Polska Bieg dzieci 10 lat Mardy Bum
100 379 Szczegielniak Tamara Celbowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat Mardy Bum


Wyświetleń: 17366

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ