Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 338 Antoniewicz Paweł Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
2 80 Antoniewicz Wiktoria Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
3 41 Banach Ksawery Grudziądz Polska Bieg dzieci do lat 4
4 222 Baranowska Ksena Lębork Polska Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
5 295 Barszczewska Dajana Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat SP nr 9 w Rumi
6 339 Bartkowski Aleksander Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat
7 81 Barzowska Antonina Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
8 82 Barzowski Tymoteusz Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
9 340 Białaszewska Anita Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Sp17
10 83 Bielecki Filip GDYNIA Polska Bieg dzieci 5-7 lat
11 296 Bielecki Jakub GDYNIA Polska Bieg dzieci 11 lat
12 341 Bobrucki Karol Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
13 197 Bojaruniec Marta Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat SP 8 Rumia
14 263 Bojaruniec Piotr Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Salos Rumia
15 342 Bójko Martyna Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat Mks Gala gdańsk
16 264 Bomba Bartosz Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Akademia Bałtyk Gdynia
17 84 Bomba Kacper Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 13 Gdynia
18 85 Borowski Wojciech Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
19 343 Browarczyk Maja Lębork Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
20 297 Browarczyk Robert Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
21 344 Budzynska Dominika Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS RUMIA
22 345 Bukowska Lena Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat sp 4 rumia
23 198 Bukowski Igor Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat sp 4 rumia
24 42 Bukowski Jakub Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Iskierka
25 43 Bzowski Dominik Gdańsk Polska Bieg dzieci do lat 4
26 86 Bzowski Emil Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
27 87 Bzowski Filip Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
28 1 Bzowski Nikodem Gdańsk Polska Bieg Malucha z rodzicem
29 44 Chojnacki Julian Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4
30 45 Chojnacki Marcel Sopot Polska Bieg dzieci do lat 4
31 88 Chojnacki Mikołaj Sopot Polska Bieg dzieci 5-7 lat Active Flow
32 89 Chorążewicz Nadia Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
33 298 Cichocka Zofia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
34 199 Ciężkowski Piotr Gdynia Polska Bieg dzieci 8 lat Akademia Piłkarska Gdynia
35 265 Ciszewska Zuzanna Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP nr 6 w Rumi
36 90 Ciuchnicka Antonina Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
37 46 Ciuchnicki Wojciech Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Iskierka
38 299 Czapiński Marcel Reda Polska Bieg dzieci 11 lat UKS 1 REDA
39 346 Czerwiec Jaśmina Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
40 223 Czerwiec Liliana Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat RKS Rumia
41 91 Czwatschka Jakub Puck Polska Bieg dzieci 5-7 lat
42 47 Czwatschka Kacper Puck Polska Bieg dzieci do lat 4
43 266 Dancewicz Amelka Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Szkoła podstawowa nr 31
44 267 Dardzińska Martyna Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
45 224 Daszewska Martyna Reda Polska Bieg dzieci 9 lat
46 92 Daszewska Patrycja Reda Polska Bieg dzieci 5-7 lat
47 93 Daszewski Ksawery Reda Polska Bieg dzieci 5-7 lat
48 225 Dawidowska Hanna Lębork Polska Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
49 347 Dawidowska Lidia Lębork Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
50 200 Degórska Hanna REDA Polska Bieg dzieci 8 lat Triteam Rumia
51 300 DegórskI Mateusz REDA Polska Bieg dzieci 11 lat Triteam Rumia
52 94 Domagalski Maksymilian Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
53 95 Domagała Liliana Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Janowiaczek
54 96 Domżalski Franciszek Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat SSW Champion
55 48 Drapała Agata Gdańsk Polska Bieg dzieci do lat 4
56 97 Drapała Beata Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
57 226 Duc Kamil Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat
58 98 Duc Natalia Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
59 201 Dudek Leon Rumia Polska Bieg dzieci 8 lat sp 4 rumia
60 99 Dziecielski Antek Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
61 227 Elmanowska Joanna Reda Polska Bieg dzieci 9 lat Sp3 Reda
62 100 Elmanowska Natalia Reda Polska Bieg dzieci 5-7 lat Sp3 Reda
63 4 Elmanowska Zuzanna Reda Polska Bieg Malucha z rodzicem
64 49 Fajtek Zosia Rumia Polska Bieg dzieci do lat 4
65 389 Fetta Dominika Gdynia Polska Bieg dzieci 14-18 lat Szkoła podstawowa nr 31
66 348 Fetta Maciej Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 31
67 349 Fiołkowska Paulina Lębork Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
68 101 Formella Michał Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
69 102 Fot Agnieszka Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat Drużyna Tumbo
70 103 Friedrich Selma Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat SP 6 Rumia
71 104 Gaffke Tymoteusz Luzino Polska Bieg dzieci 5-7 lat
72 5 Galas Maja Rumia Polska Bieg Malucha z rodzicem
73 105 Galińska Liliana Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Janowiaczek
74 106 Galiński Szymon Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Janowiaczek
75 228 Gawlik Emi Gawlik Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat sp 4 rumia
76 390 Gawrylczyk Nina Wejherowo Polska Bieg dzieci 14-18 lat
77 107 Gliński Jan Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
78 350 Gliński Szymon Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat
79 108 Gniewkowski Jakub Reda Polska Bieg dzieci 5-7 lat
80 50 Godlewska Antonina Malbork Polska Bieg dzieci do lat 4 Niepubliczne Przedszkole Pod Kasztanami Malbork
81 268 Godlewska Małgorzata Malbork Polska Bieg dzieci 10 lat Sp2 Malbork
82 51 Gomoła Szymon Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
83 6 Grabowska Julia Reda Polska Bieg Malucha z rodzicem
84 269 Grabowska Zofia Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 6 Rumia
85 7 Grabowski Radek Reda Polska Bieg Malucha z rodzicem
86 391 Grabowski Szymon Rumia Polska Bieg dzieci 14-18 lat SP 6 Rumia
87 8 Groth Antoni Rumia Polska Bieg Malucha z rodzicem
88 351 Groth Kajetan Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat SP 6 Rumia
89 9 Gruba Tymon Ustarbowo Polska Bieg Malucha z rodzicem
90 270 Grzegorczyk Dawid Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat
91 229 Grzegorczyk Martyna Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat
92 10 Hadam Franciszek Rumia Polska Bieg Malucha z rodzicem Active Life
93 301 Hadam Jakub Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Active Life
94 109 Hadam Tymon Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Active Life
95 392 Heland Grzegorz Gdańsk Polska Bieg dzieci 14-18 lat
96 110 Hladiy Lilia Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
97 111 Iłgowski Dominik Rumia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
98 302 Iłgowski Sebastian Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat
99 230 Jaczewska Julia Rumia Polska Bieg dzieci 9 lat Pess
100 11 Jaczewski Leo Rumia Polska Bieg Malucha z rodzicem


Wyświetleń: 17367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ