Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AMS
1 283 Olszewska Maja Mirachowo Bieg dzieci 10 lat AMS
2 364 Olszewska Natasza Mirachowo Bieg dzieci 12-13 lat AMS
3 363 Olszewska Nadia Mirachowo Bieg dzieci 12-13 lat AMS
Active Flow
4 377 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg dzieci 12-13 lat Active Flow
5 328 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg dzieci 11 lat Active Flow
6 88 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg dzieci 5-7 lat Active Flow
7 203 Kamińska Wiktoria Gdynia Bieg dzieci 8 lat Active Flow
8 145 Miotke Marcelina Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat Active Flow
9 244 Miotke Kornelia Gdynia Bieg dzieci 9 lat Active Flow
10 293 Teska Martyna Gdynia Bieg dzieci 10 lat Active Flow
Active Life
11 129 Kunikowska Magdalena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Active Life
12 301 Hadam Jakub Rumia Bieg dzieci 11 lat Active Life
13 109 Hadam Tymon Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Active Life
14 10 Hadam Franciszek Rumia Bieg Malucha z rodzicem Active Life
Akademia Bałtyk Gdynia
15 264 Bomba Bartosz Gdynia Bieg dzieci 10 lat Akademia Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Cassubian
16 304 Kierski Marcel Bolszewo Bieg dzieci 11 lat Akademia Piłkarska Cassubian
Akademia Piłkarska Gdynia
17 199 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg dzieci 8 lat Akademia Piłkarska Gdynia
Ap1 Reda
18 254 Rybacki Kacper Reda Bieg dzieci 9 lat Ap1 Reda
Azymut 45 Gdynia
19 362 Olek-Dejnecka Gabrysia Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat Azymut 45 Gdynia
Biegamy Razem Władysławowa
20 34 Winiarska Anastazja Gdynia Bieg Malucha z rodzicem Biegamy Razem Władysławowa
21 385 Winiarski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat Biegamy Razem Władysławowa
Biegun OCR Team
22 403 Teska Patrycja Gdynia Bieg dzieci 14-18 lat Biegun OCR Team
Blaszakowa Ekipa
23 20 Kropidłowska Nina Rumia Bieg Malucha z rodzicem Blaszakowa Ekipa
24 38 Żaczek Pola Rumia Bieg Malucha z rodzicem Blaszakowa Ekipa
25 23 Lewandowski Witold Rumia Bieg Malucha z rodzicem Blaszakowa Ekipa
26 13 Jeszke Filip Rumia Bieg Malucha z rodzicem Blaszakowa Ekipa
27 14 Jeszke Paweł Rumia Bieg Malucha z rodzicem Blaszakowa Ekipa
BrygadaRR
28 323 Rusak Antonina Gdansk Bieg dzieci 11 lat BrygadaRR
29 159 Rusak Malgorzata Gdansk Bieg dzieci 5-7 lat BrygadaRR
30 160 Rusak Michal Gdansk Bieg dzieci 5-7 lat BrygadaRR
Błękitni Wejherowo
31 233 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg dzieci 9 lat Błękitni Wejherowo
Cassubian
32 158 Romanowski Dawid Bolszewo Bieg dzieci 5-7 lat Cassubian
33 253 Romanowski Gracjan Bolszewo Bieg dzieci 9 lat Cassubian
34 372 Romanowska Agata Bolszewo Bieg dzieci 12-13 lat Cassubian
Champion Rumia
35 143 Mielewczyk Wojciech Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Champion Rumia
Cheerleaders Junior Gdynia
36 171 Solecka Nela Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat Cheerleaders Junior Gdynia
Drużyna Tumbo
37 102 Fot Agnieszka Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat Drużyna Tumbo
Dziki z Trójmiasta
38 79 Złotoś Amelia Reda Bieg dzieci do lat 4 Dziki z Trójmiasta
ElektroniczneZapisy.pl Team
39 76 Walczak Konrad Gdynia Bieg dzieci do lat 4 ElektroniczneZapisy.pl Team
40 186 Walczak Ignacy Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat ElektroniczneZapisy.pl Team
Gorillas OCR
41 240 Lis Zuzanna Rumia Bieg dzieci 9 lat Gorillas OCR
42 134 Lis Maria Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Gorillas OCR
43 255 Solecki Filip Gdynia Bieg dzieci 9 lat Gorillas OCR
Hevelius
44 215 Piętka Jakub Gdańsk Bieg dzieci 8 lat Hevelius
Hipolit Rumia
45 406 Zwatykanicz Julia Rumia Bieg dzieci 14-18 lat Hipolit Rumia
KKS SFORA
46 280 Mischke Magda Bojano Bieg dzieci 10 lat KKS SFORA
47 259 Włodarska Aleksandra Gdynia Bieg dzieci 9 lat KKS SFORA
KKS SFORA BOJANO
48 260 Wojtysiak Zosia Bojano Bieg dzieci 9 lat KKS SFORA BOJANO
49 386 Wojtysiak Nila Bojano Bieg dzieci 12-13 lat KKS SFORA BOJANO
KL Gdynia
50 245 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg dzieci 9 lat KL Gdynia
51 361 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 12-13 lat KL Gdynia
KS Wodnik Rumia
52 311 Lubecki Wojciech Rumia Bieg dzieci 11 lat KS Wodnik Rumia
53 135 Lubecka Lena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat KS Wodnik Rumia
MARDY BUM
54 327 Skurtys AMELIA REDA Bieg dzieci 11 lat MARDY BUM
55 219 Skurtys KORNELIA REDA Bieg dzieci 8 lat MARDY BUM
MMKS Gdańsk
56 396 Łaguna Anna Gdańsk Bieg dzieci 14-18 lat MMKS Gdańsk
Mardy Bum
57 291 Szczegielniak Julia Celbowo Bieg dzieci 10 lat Mardy Bum
58 379 Szczegielniak Tamara Celbowo Bieg dzieci 12-13 lat Mardy Bum
Mks Gala gdańsk
59 342 Bójko Martyna Gdańsk Bieg dzieci 12-13 lat Mks Gala gdańsk
Mks Truso Elbląg
60 131 Leveleki Olivia Elbląg Bieg dzieci 5-7 lat Mks Truso Elbląg
Niepubliczne Przedszkole Pod Kasztanami Malbork
61 50 Godlewska Antonina Malbork Bieg dzieci do lat 4 Niepubliczne Przedszkole Pod Kasztanami Malbork
Pess
62 248 Patkowska Lena Rumia Bieg dzieci 9 lat Pess
63 243 Malicki Teodor Rumia Bieg dzieci 9 lat Pess
64 139 Malicka Klara Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Pess
65 230 Jaczewska Julia Rumia Bieg dzieci 9 lat Pess
Planety Przedszkole iskierka
66 66 Nowak Eryk Rumia Bieg dzieci do lat 4 Planety Przedszkole iskierka
Przedszkole 13 Gdynia
67 84 Bomba Kacper Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 13 Gdynia
Przedszkole 26 gdynia
68 169 Słowik Martyna Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 26 gdynia
Przedszkole 52 Gdynia
69 168 Skorupa Maja gdynia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 52 Gdynia
Przedszkole Bajka w Rumi
70 151 Pielech Krystian Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Bajka w Rumi
71 130 Lesiuk Emilka Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Bajka w Rumi
Przedszkole Iskierka
72 65 Nowacki Witold Rumia Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Iskierka
73 148 Nowacka Urszula Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Iskierka
74 46 Ciuchnicki Wojciech Rumia Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Iskierka
75 42 Bukowski Jakub Rumia Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Iskierka
Przedszkole Jana Brzechwy SP nr 10
76 146 Mitura Cezary Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Jana Brzechwy SP nr 10
Przedszkole Janowiaczek
77 75 Trzebiatowska Laura Rumia Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Janowiaczek
78 105 Galińska Liliana Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Janowiaczek
79 106 Galiński Szymon Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Janowiaczek
80 95 Domagała Liliana Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Janowiaczek
Przedszkole Leśna Pętelka Gdynia
81 53 Jaguś Stanisław Suchy Dwór Bieg dzieci do lat 4 Przedszkole Leśna Pętelka Gdynia
82 113 Jaguś Helena Suchy Dwór Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole Leśna Pętelka Gdynia
RKS RUMIA
83 344 Budzynska Dominika Rumia Bieg dzieci 12-13 lat RKS RUMIA
RKS Rumia
84 358 Kubler Julia Rumia Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
85 375 Sekścińska Liliana Rumia Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
86 346 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
87 223 Czerwiec Liliana Rumia Bieg dzieci 9 lat RKS Rumia
88 231 Kamińska Jagoda Rumia Bieg dzieci 9 lat RKS Rumia
89 352 Kamińska Kinga Rumia Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
90 357 Krupska Dominika RUMIA Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
91 294 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 10 lat RKS Rumia
92 338 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
Rumia
93 402 Sekścińska Marta Rumia Bieg dzieci 14-18 lat Rumia
94 376 Sekściński Dominik Rumia Bieg dzieci 12-13 lat Rumia
Rumia Ladies Academy
95 333 Wilczewska Oliwia Rumia Bieg dzieci 11 lat Rumia Ladies Academy
96 247 Nowak Nikola Rumia Bieg dzieci 9 lat Rumia Ladies Academy
SP-4 Rumia
97 216 Pociask Gustaw Rumia Bieg dzieci 8 lat SP-4 Rumia
SP 1 Rumia
98 214 Pielech Emilia Rumia Bieg dzieci 8 lat SP 1 Rumia
99 250 Pielech Lilianna Rumia Bieg dzieci 9 lat SP 1 Rumia
100 282 Nietupska Inga Rumia Bieg dzieci 10 lat SP 1 Rumia
101 398 Nietupska Laura Rumia Bieg dzieci 14-18 lat SP 1 Rumia
SP1 Rumia
102 147 Naróg Monika Rumia Bieg dzieci 5-7 lat SP1 Rumia
SP 4 Rumia
103 179 Szulc Zuzanna Rumia Bieg dzieci 5-7 lat SP 4 Rumia
104 204 Kierznikiewicz Karol Rumia Bieg dzieci 8 lat SP 4 Rumia
SP 6 Rumia
105 391 Grabowski Szymon Rumia Bieg dzieci 14-18 lat SP 6 Rumia
106 269 Grabowska Zofia Rumia Bieg dzieci 10 lat SP 6 Rumia
107 397 Mielewczyk Amelia Rumia Bieg dzieci 14-18 lat SP 6 Rumia
108 103 Friedrich Selma Rumia Bieg dzieci 5-7 lat SP 6 Rumia
109 262 Żylińska Dorota Rumia Bieg dzieci 9 lat SP 6 Rumia
110 238 Lejkowska Dalia Rumia Bieg dzieci 9 lat SP 6 Rumia
111 351 Groth Kajetan Rumia Bieg dzieci 12-13 lat SP 6 Rumia
112 251 Popowicz Antoni Rumia Bieg dzieci 9 lat SP 6 Rumia
SP 8 Rumia
113 277 Maciejewska Agata Rumia Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
114 137 Maciejewska Tamara Rumia Bieg dzieci 5-7 lat SP 8 Rumia
115 267 Dardzińska Martyna Rumia Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
116 271 Janik Piotr Rumia Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
117 197 Bojaruniec Marta Rumia Bieg dzieci 8 lat SP 8 Rumia
SP16 Gdynia
118 261 Zieliński Bartosz Gdynia Bieg dzieci 9 lat SP16 Gdynia
119 335 Zielińska Urszula Gdynia Bieg dzieci 11 lat SP16 Gdynia
SP 39
120 176 Strużyńska Barbara Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat SP 39
121 330 Strużyński Michał Gdańsk Bieg dzieci 11 lat SP 39
122 378 Strużyńska Weronika Gdańsk Bieg dzieci 12-13 lat SP 39
SP 46 w Gdyni
123 220 Wilczkowiak Michał Gdynia Bieg dzieci 8 lat SP 46 w Gdyni
SP Kosakowo
124 285 Patoka Franciszek Kosakowo Bieg dzieci 10 lat SP Kosakowo
SP Kowale
125 331 Twórz Laura Borkowo Bieg dzieci 11 lat SP Kowale
SP PĘPOWO
126 320 Redzimska Otylia Pępowo Bieg dzieci 11 lat SP PĘPOWO
127 371 Redzimski Mateusz Pępowo Bieg dzieci 12-13 lat SP PĘPOWO
SP nr 6 w Rumi
128 265 Ciszewska Zuzanna Rumia Bieg dzieci 10 lat SP nr 6 w Rumi
SP nr 9 w Rumi
129 295 Barszczewska Dajana Rumia Bieg dzieci 11 lat SP nr 9 w Rumi
SSW Champion
130 96 Domżalski Franciszek Rumia Bieg dzieci 5-7 lat SSW Champion
STALSPEED SPEDYCJA
131 288 Sebastianowicz-Strawa Jan Kościerzyna Bieg dzieci 10 lat STALSPEED SPEDYCJA
132 167 Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania Kościerzyna Bieg dzieci 5-7 lat STALSPEED SPEDYCJA
Salos Rumia
133 154 Płuciennik Mikołaj Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Salos Rumia
134 263 Bojaruniec Piotr Rumia Bieg dzieci 10 lat Salos Rumia
Sfora bojano
135 316 parchem Nikodem Kielno Bieg dzieci 11 lat Sfora bojano
Sp. 16 w Gdyni
136 258 Winiarski Igor Gdynia Bieg dzieci 9 lat Sp. 16 w Gdyni
Sp 1 Luzino
137 187 Wasylka Leon Luzino Bieg dzieci 5-7 lat Sp 1 Luzino
Sp2 Malbork
138 268 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg dzieci 10 lat Sp2 Malbork
Sp3 Reda
139 100 Elmanowska Natalia Reda Bieg dzieci 5-7 lat Sp3 Reda
140 227 Elmanowska Joanna Reda Bieg dzieci 9 lat Sp3 Reda
Sp7 Rumia
141 336 Zwatykanicz Ewa Rumia Bieg dzieci 11 lat Sp7 Rumia
142 242 Malec Wojciech Rumia Bieg dzieci 9 lat Sp7 Rumia
Sp 9 Rumia
143 184 Trzebiatowska Sara Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
144 322 ROMAN MICHAŁ RUMIA Bieg dzieci 11 lat Sp 9 Rumia
145 182 Tafelska Maria Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
146 85 Borowski Wojciech Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
147 90 Ciuchnicka Antonina Rumia Bieg dzieci 5-7 lat Sp 9 Rumia
148 360 Miszewski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 12-13 lat Sp 9 Rumia
Sp17
149 340 Białaszewska Anita Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat Sp17
Sp17 Gdynia
150 284 Paszka Bartosz Gdynia Bieg dzieci 10 lat Sp17 Gdynia
Sp23 Gdańsk
151 202 Jaworski Juliusz Gdańsk Bieg dzieci 8 lat Sp23 Gdańsk
Sp 26 Gdynia
152 234 Kleszczewska Zosia Gdynia Bieg dzieci 9 lat Sp 26 Gdynia
Sp28
153 232 Kędzia Kasia Gdynia Bieg dzieci 9 lat Sp28
Sp 33 Gdynia
154 337 Żuka Marika Gdynia Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
155 373 Rutkowska Antonina Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat Sp 33 Gdynia
156 312 Maciejewska Laura Gdynia Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
Sp 75 Gdańsk
157 405 Walas Daniel Gdańsk Bieg dzieci 14-18 lat Sp 75 Gdańsk
Sportowa Jedyneczka
158 161 Rybacki Kuba Reda Bieg dzieci 5-7 lat Sportowa Jedyneczka
Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk
159 208 Kwiatkowski Jakub Gdańsk Bieg dzieci 8 lat Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 6
160 237 Kwiatkowska Helena Rumia Bieg dzieci 9 lat Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
161 374 Sawicki Michał Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
Szkoła Podstawowa w Kosakowie
162 249 Piasta Jan Pogórze Bieg dzieci 9 lat Szkoła Podstawowa w Kosakowie
Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
163 272 Jastrzębska Marta Rumia Bieg dzieci 10 lat Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
164 303 Jastrzebska Agata Rumia Bieg dzieci 11 lat Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
165 239 Lesiuk Szymon Rumia Bieg dzieci 9 lat Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
166 395 Kwiatkowska Lidia Rumia Bieg dzieci 14-18 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
167 313 Marek Piotr Rumia Bieg dzieci 11 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
168 341 Bobrucki Karol Rumia Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
Szkoła podstawowa nr 5 w Wejherowie
169 400 Pospieszna Daria Wejherowo Bieg dzieci 14-18 lat Szkoła podstawowa nr 5 w Wejherowie
Szkoła podstawowa nr 31
170 348 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 31
171 389 Fetta Dominika Gdynia Bieg dzieci 14-18 lat Szkoła podstawowa nr 31
172 266 Dancewicz Amelka Gdynia Bieg dzieci 10 lat Szkoła podstawowa nr 31
Szkoła podstawowa w Mostach
173 213 Milewska Julia Mosty Bieg dzieci 8 lat Szkoła podstawowa w Mostach
Sztorm kosakowo
174 278 Malitka Marcel Rumia Bieg dzieci 10 lat Sztorm kosakowo
The North Runners
175 120 Kaszuba Zosia Rumia Bieg dzieci 5-7 lat The North Runners
176 119 Kaszuba Szymon Rumia Bieg dzieci 5-7 lat The North Runners
Triteam Rumia
177 289 Słowińska Łucja Rumia Bieg dzieci 10 lat Triteam Rumia
178 300 DegórskI Mateusz REDA Bieg dzieci 11 lat Triteam Rumia
179 200 Degórska Hanna REDA Bieg dzieci 8 lat Triteam Rumia
UKS "Siódemka" Lębork
180 314 Mielewczyk Julia Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
181 318 Pryczkowski Nikodem Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
182 222 Baranowska Ksena Lębork Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
183 324 Ryk Lena Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
184 384 Więckowska Martyna Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
185 188 Weta Eryk Lębork Bieg dzieci 5-7 lat UKS "Siódemka" Lębork
186 209 Langmesser Karol Lębork Bieg dzieci 8 lat UKS "Siódemka" Lębork
187 286 Reszka Nikola Lębork Bieg dzieci 10 lat UKS "Siódemka" Lębork
188 343 Browarczyk Maja Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
189 305 Koślicka Milena Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
190 365 Ostrowska Julia Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
191 298 Cichocka Zofia Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
192 325 Sawuk Zofia Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
193 334 Wojciechowska Lena Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
194 297 Browarczyk Robert Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
195 382 Waczkowska Julia Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
196 273 Klimczuk Kamil Lębork Bieg dzieci 10 lat UKS "Siódemka" Lębork
197 319 Puzdrowska Laura Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
198 309 Langmesser Nadia Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
199 347 Dawidowska Lidia Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
200 383 Weta Wiktoria Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
201 276 Łyżwińska Wiktoria Lębork Bieg dzieci 10 lat UKS "Siódemka" Lębork
202 252 Pustelnik Wojciech Lębork Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
203 241 Łyżwiński Aleksander Lębork Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
204 236 Krefta Maria Lębork Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
205 225 Dawidowska Hanna Lębork Bieg dzieci 9 lat UKS "Siódemka" Lębork
206 366 Piekarska Amelia Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
207 349 Fiołkowska Paulina Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
208 394 Kulaszewicz Agata Lębork Bieg dzieci 14-18 lat UKS "Siódemka" Lębork
209 380 Szotrowska Paulina Lębork Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
UKS 1 REDA
210 354 Kolasa Lea Reda Bieg dzieci 12-13 lat UKS 1 REDA
211 299 Czapiński Marcel Reda Bieg dzieci 11 lat UKS 1 REDA
UKS Gromik Gdynia
212 287 Sawicki Wiktor Gdynia Bieg dzieci 10 lat UKS Gromik Gdynia
UKS Olimpijczyk
213 61 Lepak Pola Skorzewo Bieg dzieci do lat 4 UKS Olimpijczyk
214 359 Lepak Filip Skorzewo Bieg dzieci 12-13 lat UKS Olimpijczyk
UKS „Siódemka”
215 326 Sikora Zuzanna Lębork Bieg dzieci 11 lat UKS „Siódemka”
WKS Flota Gdynia
216 401 Rutkowski Jakub Gdynia Bieg dzieci 14-18 lat WKS Flota Gdynia
ZKS Miastko
217 125 Kozłowski Patryk Biały Bór Bieg dzieci 5-7 lat ZKS Miastko
218 235 Kozłowski Szymon Biały Bór Bieg dzieci 9 lat ZKS Miastko
Znikające punkty
219 353 Keller Gracjan Karczemki Bieg dzieci 12-13 lat Znikające punkty
_BRAK NAZWY_
220 27 Myślisz Marcel Gdynia Bieg Malucha z rodzicem
221 310 Lubański Mateusz Lębork Bieg dzieci 11 lat
222 91 Czwatschka Jakub Puck Bieg dzieci 5-7 lat
223 47 Czwatschka Kacper Puck Bieg dzieci do lat 4
224 12 Januszewska Alicja Puck Bieg Malucha z rodzicem
225 115 Januszewski Bartosz Puck Bieg dzieci 5-7 lat
226 317 Pawlak Leon Gdynia Bieg dzieci 11 lat
227 78 Ziniewicz Maria Rumia Bieg dzieci do lat 4
228 195 Ziniewicz Kazimierz Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
229 307 Krużycki Sebastian Gdynia Bieg dzieci 11 lat
230 31 Strawa Kajtek Gdynia Bieg Malucha z rodzicem
231 173 Strawa Antek Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
232 170 Socik Aniela Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
233 290 Socik Antonina Rumia Bieg dzieci 10 lat
234 172 Stępkowski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
235 72 Stępkowska Antonina Rumia Bieg dzieci do lat 4
236 180 Szwemin Kacper Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
237 292 Szwemin Zuzia Rumia Bieg dzieci 10 lat
238 279 Mateja Lucja Rumia Bieg dzieci 10 lat
239 142 Mateja Mateusz Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
240 62 Mielewczyk Jagoda Rumia Bieg dzieci do lat 4
241 63 Mikucka Maria Rumia Bieg dzieci do lat 4
242 212 Mikucka Natalia Rumia Bieg dzieci 8 lat
243 205 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Bieg dzieci 8 lat
244 141 Margol Mikołaj Bojano Bieg dzieci 5-7 lat
245 1 Bzowski Nikodem Gdańsk Bieg Malucha z rodzicem
246 43 Bzowski Dominik Gdańsk Bieg dzieci do lat 4
247 87 Bzowski Filip Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
248 86 Bzowski Emil Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
249 218 Rudnik Lena Rumia Bieg dzieci 8 lat
250 399 Paszka Natalia Gdynia Bieg dzieci 14-18 lat
251 155 Racis Krzysztof Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
252 217 Racis Adam Rumia Bieg dzieci 8 lat
253 122 Kiljan Amelia Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
254 166 Sawicki Kacper Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
255 189 Włodarska Maria Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
256 54 Jaworski Mikołaj Gdynia Bieg dzieci do lat 4
257 132 Lewandowska Pola Bolszewo Bieg dzieci 5-7 lat
258 275 Lewandowska Martyna Bolszewo Bieg dzieci 10 lat
259 157 Rogowska Oriana Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
260 15 Kalita Mateusz Sopot Bieg Malucha z rodzicem
261 37 Woźny Julia Małkowo Bieg Malucha z rodzicem
262 39 Żero Rafał Gdynia Bieg Malucha z rodzicem
263 7 Grabowski Radek Reda Bieg Malucha z rodzicem
264 6 Grabowska Julia Reda Bieg Malucha z rodzicem
265 56 Kania Jakub Reda Bieg dzieci do lat 4
266 117 Kania Amelia Reda Bieg dzieci 5-7 lat
267 26 Mitura Konrad Rumia Bieg Malucha z rodzicem
268 165 Sawicka Blanka Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
269 69 Płuciennik Małgorzata Rumia Bieg dzieci do lat 4
270 57 Kos Hubert Rumia Bieg dzieci do lat 4
271 175 Strusiński Kornel Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
272 174 Strusinski Marcel Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
273 22 Kuczmarski Tymon Gdynia Bieg Malucha z rodzicem
274 194 Zeszutek Zawisza Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
275 221 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg dzieci 8 lat
276 178 Szostak Wiktor Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
277 226 Duc Kamil Rumia Bieg dzieci 9 lat
278 98 Duc Natalia Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
279 270 Grzegorczyk Dawid Rumia Bieg dzieci 10 lat
280 229 Grzegorczyk Martyna Rumia Bieg dzieci 9 lat
281 55 Jaworski Piotr Gdańsk Bieg dzieci do lat 4
282 116 Jaworska Marianna Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
283 92 Daszewska Patrycja Reda Bieg dzieci 5-7 lat
284 93 Daszewski Ksawery Reda Bieg dzieci 5-7 lat
285 224 Daszewska Martyna Reda Bieg dzieci 9 lat
286 68 Płotka Grzegorz Gdynia Bieg dzieci do lat 4
287 41 Banach Ksawery Grudziądz Bieg dzieci do lat 4
288 11 Jaczewski Leo Rumia Bieg Malucha z rodzicem
289 191 Wolszon Maksymilian Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
290 192 Wolszon Jolanta Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
291 25 Milej Michalina Kębłowo Bieg Malucha z rodzicem
292 144 Milej Marcelina Kębłowo Bieg dzieci 5-7 lat
293 308 Kwidziński Filip Lębork Bieg dzieci 11 lat
294 163 Salamaga Hanna RUMIA Bieg dzieci 5-7 lat
295 164 Salamaga Maria Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
296 110 Hladiy Lilia Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
297 114 Janik Paweł Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
298 156 Rakowicz Franciszek Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
299 329 Strużyński IGNACY Gdańsk Bieg dzieci 11 lat
300 177 Strużyński Leon Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
301 150 Pawlak Leon Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
302 392 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg dzieci 14-18 lat
303 393 KACZMAREK MAJA Koleczkowo Bieg dzieci 14-18 lat
304 51 Gomoła Szymon Gdynia Bieg dzieci do lat 4
305 48 Drapała Agata Gdańsk Bieg dzieci do lat 4
306 97 Drapała Beata Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
307 67 Pitiło-Rogoś Antonina Reda Bieg dzieci do lat 4
308 152 Pitiło-Rogoś Franciszka Reda Bieg dzieci 5-7 lat
309 28 Plichta Milena ZGORZAŁE Bieg Malucha z rodzicem
310 153 Plichta Dominik ZGORZAŁE Bieg dzieci 5-7 lat
311 321 Rohde Agata Gdynia Bieg dzieci 11 lat
312 367 Plichta Karol ZGORZAŁE Bieg dzieci 12-13 lat
313 368 Plichta Wiktoria Zgorzałe Bieg dzieci 12-13 lat
314 83 Bielecki Filip GDYNIA Bieg dzieci 5-7 lat
315 296 Bielecki Jakub GDYNIA Bieg dzieci 11 lat
316 40 Żurawski Wojtek Gdynia Bieg Malucha z rodzicem
317 181 Szymański Michał Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
318 127 Kujawa Amelia Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
319 17 Kiełb Zofia Przodkowo Bieg Malucha z rodzicem
320 16 Kiełb Igor Przodkowo Bieg Malucha z rodzicem
321 136 Łaga Tymoteusz Lubocino Bieg dzieci 5-7 lat
322 211 Łaga Dorota Lubocino Bieg dzieci 8 lat
323 123 Konkol Bartosz Żelistrzewo Bieg dzieci 5-7 lat
324 206 Konkol Wojciech Żelistrzewo Bieg dzieci 8 lat
325 52 Jaguś Laura Rumia Bieg dzieci do lat 4
326 138 Malec Helena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
327 58 Kozłowski Maciej Biały Bór Bieg dzieci do lat 4
328 196 Żylińska Zosia Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
329 64 Niedźwiedzki Jan Gdynia Bieg dzieci do lat 4
330 104 Gaffke Tymoteusz Luzino Bieg dzieci 5-7 lat
331 193 Zarecki Kacper Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
332 107 Gliński Jan Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat
333 350 Gliński Szymon Gdańsk Bieg dzieci 12-13 lat
334 183 Tiszer Liliana Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
335 9 Gruba Tymon Ustarbowo Bieg Malucha z rodzicem
336 21 Krzemiński Makary Rumia Bieg Malucha z rodzicem
337 126 Krzemińska Marta Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
338 82 Barzowski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
339 81 Barzowska Antonina Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
340 315 Paczkowski Wojciech WEJHEROWO Bieg dzieci 11 lat
341 44 Chojnacki Julian Rumia Bieg dzieci do lat 4
342 128 Kunikowska Magda Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
343 101 Formella Michał Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
344 29 Płomin Hania Bożepole Wielkie Bieg Malucha z rodzicem
345 71 Rutkowska Natasza Gdynia Bieg dzieci do lat 4
346 118 Kasperek Olek Bożepole Wielkie Bieg dzieci 5-7 lat
347 30 Siłkowski Bruno Rumia Bieg Malucha z rodzicem
348 121 Kierska Melania Bolszewo Bieg dzieci 5-7 lat
349 149 parchem Zoja Kielno Bieg dzieci 5-7 lat
350 133 Licbarska Aleksandra Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
351 210 Licbarski Przemysław Rumia Bieg dzieci 8 lat
352 24 Licbarska Magdalena Rumia Bieg Malucha z rodzicem
353 108 Gniewkowski Jakub Reda Bieg dzieci 5-7 lat
354 60 Labuda Wiktor Reda Bieg dzieci do lat 4
355 94 Domagalski Maksymilian Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
356 339 Bartkowski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat
357 35 Wiśniewska Sonia Rumia Bieg Malucha z rodzicem
358 5 Galas Maja Rumia Bieg Malucha z rodzicem
359 8 Groth Antoni Rumia Bieg Malucha z rodzicem
360 302 Iłgowski Sebastian Rumia Bieg dzieci 11 lat
361 111 Iłgowski Dominik Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
362 70 Podbielska Helena Wejherowo Bieg dzieci do lat 4
363 140 Marek Grzegorz Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
364 112 Jaczun Agata Gdynia Bieg dzieci 5-7 lat
365 404 Tokarska Laura Gdynia Bieg dzieci 14-18 lat
366 370 POSAŃSKa Zosia MRZEZINO Bieg dzieci 12-13 lat
367 369 Posańska Julka Mrzezino Bieg dzieci 12-13 lat
368 162 Rzepka Otylia Reda Bieg dzieci 5-7 lat
369 274 Kuś Nadia Gdynia Bieg dzieci 10 lat
370 49 Fajtek Zosia Rumia Bieg dzieci do lat 4
371 185 Wach Emilia Reda Bieg dzieci 5-7 lat
372 32 Wach Piotr Reda Bieg Malucha z rodzicem
373 306 Krupska Katarzyna RUMIA Bieg dzieci 11 lat
374 356 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat
375 45 Chojnacki Marcel Sopot Bieg dzieci do lat 4
376 36 Wojciechowski PIOTR rumia Bieg Malucha z rodzicem
377 190 wojciechowski ADAM rumia Bieg dzieci 5-7 lat
378 387 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 12-13 lat
379 33 Werbiński Aleksander Gdynia Bieg Malucha z rodzicem
380 59 Krużycka Weronika Gdynia Bieg dzieci do lat 4
381 207 Krużycka NIKOLA Gdynia Bieg dzieci 8 lat
382 355 Kowalik Maja Rumia Bieg dzieci 12-13 lat
383 124 Kowalik Lena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
384 19 Kowalik Oliwia Rumia Bieg Malucha z rodzicem
385 99 Dziecielski Antek Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
386 89 Chorążewicz Nadia Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
387 80 Antoniewicz Wiktoria Rumia Bieg dzieci 5-7 lat
388 4 Elmanowska Zuzanna Reda Bieg Malucha z rodzicem
389 381 Świeżyński Adam Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat
390 256 Świeżyńska Urszula Gdynia Bieg dzieci 9 lat
391 77 Wasylka Amelia Luzino Bieg dzieci do lat 4
392 73 Sumera Sara Bolszewo Bieg dzieci do lat 4
393 390 Gawrylczyk Nina Wejherowo Bieg dzieci 14-18 lat
394 257 Wasilke Paulina Reda Bieg dzieci 9 lat
395 332 Wasilke Julia Reda Bieg dzieci 11 lat
396 74 Teska Robert Gdynia Bieg dzieci do lat 4
sp 4 rumia
397 201 Dudek Leon Rumia Bieg dzieci 8 lat sp 4 rumia
398 228 Gawlik Emi Gawlik Rumia Bieg dzieci 9 lat sp 4 rumia
399 198 Bukowski Igor Rumia Bieg dzieci 8 lat sp 4 rumia
400 345 Bukowska Lena Rumia Bieg dzieci 12-13 lat sp 4 rumia


Wyświetleń: 17377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ