XVI Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Stelwach Leszek Pisz Polska Start Mikołajkowa Dyszka
2 105 Tarasewicz Szymon Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
3 84 Raszczyk Katarzyna Kolno Polska Start Mikołajkowa Dyszka Kolno Biega opłacono on-line
4 91 Sanko Aliaksandr Grudziądz Białoruś Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
5 Kotowicz Grzegorz Budry Polska Start Mikołajkowa Dyszka
6 7 Berk Krzysztof Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn opłacono on-line
7 71 Oborski Ryszard Mrągowo Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
8 36 Juchnowicz Robert Bialystok Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Biegajace Slimaki
9 Tragońska Małgorzata Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML
10 101 Stasiewicz Emilia Białystok Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
11 59 Mierzejewski Grzegorz Grudusk Polska Start Mikołajkowa Dyszka Team Spirit opłacono on-line
12 78 Podsiad Paweł Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
13 115 Wysocki Adam Mrągowo Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
14 85 Razet Christophe Paris Francja Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
15 21 Gedon Agnès 1400 Nivelles Francja Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
16 99 Soliwoda Jacek Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
17 53 Łaskowski Tomasz Olecko Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
18 88 Rożek Gerard Olecko Polska Start Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
19 83 Radziewicz Marcin Garbno Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
20 19 Figat Mirosław Bartoszyce Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
21 65 Nadwodna -Stachacz Agata Ostrołęka Polska Start Mikołajkowa Dyszka Starglass Team Ostrołęka opłacono on-line
22 39 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
23 94 Sierak Małgorzata Korpele Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
24 Sadowska Maria Biskupiec Polska Start Mikołajkowa Dyszka Egger Biskupiec Biega
25 63 Moroz Elżbieta Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Drużyna ML
26 62 Moroz Andrzej Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
27 92 Serwin Andrzej Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML opłacono on-line
28 48 Kotfica Krystian Bartoszyce Polska Start Mikołajkowa Dyszka Team Kopeć opłacono on-line
29 110 Uliszewska Iwona Orzysz Polska Start Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
30 69 Nieciecki Jarek Grajewo Polska Start Mikołajkowa Dyszka Maratonka Grajewo opłacono on-line
31 109 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska Start Mikołajkowa Dyszka Maratonka Grajewo opłacono on-line
32 10 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska Start Mikołajkowa Dyszka Kolno Biega opłacono on-line
33 60 Milewski Mateusz Ełk Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
34 102 Stasiewicz Magdalena Białystok Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
35 52 Kudosz Andrzej Gołdap Polska Start Mikołajkowa Dyszka LA OSIR GOŁDAP opłacono on-line
36 16 Dylak Grzegorz Mrągowo Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
37 113 Wilamowski Jacek LIDZBARK WARMIŃSKI Polska Start Mikołajkowa Dyszka Team Kopeć opłacono on-line
38 45 Konieczny Marcin Kieźliny Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Sportowy NIEMANIEMOGE opłacono on-line
39 95 Siergiej Wojciech Giżycko Polska Start Mikołajkowa Dyszka Giżycki klub morsów zimny ptak opłacono on-line
40 17 Dziekońska Magdalena Dziekońska Giżycko Polska Start Mikołajkowa Dyszka Team Parszczyńskich opłacono on-line
41 26 Gudaniec Robert Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
42 42 Klepacka Adriana Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
43 97 Sławecki Jerzy Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 Team Kętrzyn 70 opłacono on-line
44 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Polska Start Mikołajkowa Dyszka Husaria Gołdap
45 15 Durmaj Marcin Giżycko Polska Start Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
46 9 Bochenko Daniel Brzozowa Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
47 Werema Natalia Pasłęk Polska Start Mikołajkowa Dyszka
48 18 Figat Kamil Bartoszyce Polska Start Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
49 82 Radomska Marlena Olszewo Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
50 64 Mysiewicz Wojciech Bartoszyce Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
51 86 Rejchel Jerzy Woźnice Polska Start Mikołajkowa Dyszka 16-18
52 38 Kaczmarczyk Aleksandra Barczewo Polska Start Mikołajkowa Dyszka 16-18
53 77 Piekut Jakub Warszawa Polska Start Mikołajkowa Dyszka Decepticon Gym opłacono on-line
54 12 Dobrogost Maciej Warszawa Polska Start Mikołajkowa Dyszka Decepticon Gym opłacono on-line
55 67 Nasalski Hubert Mikołajki Polska Start Mikołajkowa Dyszka 16-18
56 70 Niedźwiedzki Andrzej Piecki Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 opłacono on-line
57 11 Czaplejewicz Marta Ełk Polska Start Mikołajkowa Dyszka Super Drużyna Ełk opłacono on-line
58 107 Tomczak Joanna Warszawa Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
59 24 Grochowski Jan Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia
60 68 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska Start Mikołajkowa Dyszka Maratonka Grajewo opłacono on-line
61 37 Juszkiewicz Damian Grajewo Polska Start Mikołajkowa Dyszka Maratonka Grajewo opłacono on-line
62 35 Jerulank Wiesław Grajewo Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 Maratonka Grajewo opłacono on-line
63 43 Kołodziejski Krystian Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
64 51 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Polska Start Mikołajkowa Dyszka Kuropatwa Team opłacono on-line
65 66 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka Polska Start Mikołajkowa Dyszka Starglass Team Ostrołęka opłacono on-line
66 50 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 DHL AUGUSTÓW opłacono on-line
67 25 Grunwald Paulina Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
68 20 Gagdzis Jan Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
69 80 Prochna Krzysztof Frombork Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
70 13 dobrzyn zenon giżycko Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 rowery zenon dobrzyn opłacono on-line
71 Ambroziak Marcin Ryn Polska Start Mikołajkowa Dyszka DąbrowskiTeam
72 76 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia
73 Kamieniarz Adam Giżycko Polska Start Mikołajkowa Dyszka
74 23 Godlewska Diana Łomża Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
75 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
76 117 Zwierzyński Krzysztof Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka BeHaP opłacono on-line
77 111 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
78 90 Samson Renata Wydminy Polska Start Mikołajkowa Dyszka 15Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
79 74 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
80 73 Olchowik Beata Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
81 100 Starczynowski Tomasz Chrzanów Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
82 bajc Marzena lidzbark warmiski Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
83 4 bajc Marzena lidzbark warmiski Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
84 57 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
85 72 Oczkowski Dariusz Chrzanów Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
86 Wilk Anna Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
87 75 Orlicka Jolanta Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Klub biegacza Lidzbark Warmiński
88 103 Szczepańska Katarzyna Lidzbark Warmiński Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
89 89 Rytwiński Lech Olsztyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia AKM OLSZTYN
90 61 milkowski mariusz gdynia Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
91 98 sokołowski Rafcio Suwałki Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Fundacja Teraz Wschód
92 112 Wightman Agata Mrągowo Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
93 118 Żyrkowski Robert Żyrkowski Kętrzyn Polska Start Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML opłacono on-line
94 2 Andruszkiewicz Paulina Andruszkiewicz Suwałki Polska Start Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
95 93 Sieklucka Anna Szestno Polska Start Mikołajkowa Dyszka Mlekpol opłacono on-line
96 108 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Polska Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
97 30 Iwanow Aleksander Biaĺystok Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
98 31 Iwanowa Alena Bialystok Polska Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
99 Długosz Lucyna KĘTRZYN Polska Start Mikołajkowa Dyszka WitkowskiRunningTeam
100 58 Melnyczok Jan Bartoszyce Polska Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny


Wyświetleń: 5907

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ