Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub dodatkowa wpłata na cele charytatywne Dom Pomocy Społecznej "Pomocna Dłoń" Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” Do zapłaty
1 498 Zyśk Paweł Wilamowo Polska 5 km MKL Myszyniec NIE NIE NIE opłacono
2 488 Grygoruk Mirosław Hajnówka Polska 5 km Hajnówka Biega NIE NIE NIE opłacono
3 493 Rusiński Filip Łomża Polska 5 km Run Team Piątnica TAK TAK NIE opłacono
4 494 Rusiński Karol Łomża Polska 5 km Run Team Piątnica TAK TAK NIE opłacono
5 Popiołek Michalina Łomża Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
6 Popiołek Filip Łomża Polska 200m NIE NIE NIE opłacono
7 Wnorowski Wiktor Kulesze Kościelne Polska 100m KS Kulesze Kościelne NIE TAK TAK opłacono
8 Wnorowski Albert Kulesze Kościelne Polska 100m KS Kulesze Kościelne NIE TAK TAK opłacono
9 Dmochowski Bruno Kulesze Kościelne Polska 100m KS Kulesze Kościelne NIE TAK TAK opłacono
10 Skłodowski Igor Giełczyn Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
11 Dmochowski Iwo Kulesze Kościelne Polska 100m KS Kulesze Kościelne NIE TAK TAK opłacono
12 486 Dmochowski Dawid Kulesze Kościelne Polska 5 km KS Kulesze Kościelne NIE TAK TAK opłacono
13 Kordel Maja Ostrołęka Polska 400m NIE TAK NIE opłacono
14 Kordel Amelia Ostrołęka Polska 800m UKS 7 Ostrołęka NIE TAK NIE opłacono
15 490 Jaromin Mariusz Białystok Polska 5 km NIE NIE NIE opłacono
16 Ogonowska Oliwia Łomża Polska 400m NIE NIE NIE opłacono
17 95 Grzechnik Renata Mińsk Mazowiecki Polska 21km MKB Dreptak NIE TAK NIE opłacono
18 489 Grześ Kamil Klepacze Polska 5 km NIE NIE NIE opłacono
19 485 Dallemura Maciek Białystok Polska 5 km NIE NIE NIE opłacono
20 Gęborys Daniel Modzele Skudosze Polska Bieg rodzinny NIE NIE NIE opłacono
21 Barszczak Staś Łomża Polska 400m TAK NIE TAK opłacono
22 256 Tabędzka Katarzyna Zambrów Polska 10km TAK TAK TAK opłacono
23 97 Marszal Mariusz Warszawa Polska 21km Wetelecom NIE NIE NIE opłacono
24 487 Drężek Ewelina Olsztyn Polska 5 km NIE NIE NIE opłacono
25 93 Gacki Krzysztof Pisz Polska 21km Biegam bez klubu NIE NIE NIE opłacono
26 98 Raszczyk Katarzyna Kolno Polska 21km Kolno Biega NIE TAK TAK opłacono
27 254 Mikołajczyk Marcin Łomża Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
28 Żyłowski Aleksander Chmielewo Polska 400m SP w Starym Lubotyniu NIE NIE NIE opłacono
29 255 Szok Marek Czarnocin Polska 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE opłacono
30 Wąsiewicz Ignacy Łomża Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
31 91 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska 21km Kolno Biega NIE NIE NIE opłacono
32 Gadomska Anna Łomża Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
33 Gadomska Wiktoria Łomża Polska 400m Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży NIE NIE NIE opłacono
34 Gadomska Klaudia Łomża Polska 600m Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży NIE NIE NIE opłacono
35 Tymińska Anna Pęchratka Mała Polska 100m Uczeń NIE NIE NIE opłacono
36 92 Czarnecki Marcin Warszawa Polska 21km NIE NIE NIE opłacono
37 Okurowski Adam Zosin Polska 200m Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży NIE NIE NIE opłacono
38 250 Ceran Szymon Łomża Polska 10km Grupa Ratownicza Nadzieja NIE TAK NIE opłacono
39 249 Bałazy Artur Łomża Polska 10km Grupa Ratownicza Nadzieja NIE TAK NIE opłacono
40 Greloch Filip Dzierzbia Polska 400m NIE NIE NIE opłacono
41 495 Siedlecki Stanisław Ostrołęka Polska 5 km TAK TAK TAK opłacono
42 252 Domoradzki Robert Łomża Polska 10km Prefbet Śniadowo Łomza/Grygo Team NIE TAK NIE opłacono
43 253 Leśniewski Aleksandra Porosły Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
44 96 Leśniewski Daniel Porosły Polska 21km NIE NIE NIE opłacono
45 94 Godlewski Andrzej Borawskie Polska 21km Biegamy dla Zdrowia NIE NIE NIE opłacono
46 Cybul Blanka Kieźliny Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
47 Cybul Aleksandra Kieźliny Polska 400m NIE NIE NIE opłacono
48 Jurczyk Julia Gronowo Polska 200m NIE NIE NIE opłacono
49 491 Jurczyk Joanna Gronowo Polska 5 km EGGER Biskupiec biega/Drużyna ML NIE NIE NIE opłacono
50 492 Kukowski Paweł Łomża Polska 5 km NIE TAK TAK opłacono
51 496 Wyrwas Marta Łomża Polska 5 km NIE TAK TAK opłacono
52 99 Szymański Artur Warszawa Polska 21km NIE NIE NIE opłacono
53 Karwowska Hanna Zawady Polska 200m TAK TAK TAK opłacono
54 Uszyńska Zofia Białystok Polska Bieg rodzinny TAK NIE TAK opłacono
55 Uszyński Franciszek Białystok Polska Bieg rodzinny TAK TAK TAK opłacono
56 Kwiatek Magdalena Białystok Polska Mleczna Mila 1600m Outdoor Training TAK NIE NIE opłacono
57 Zwierzyński Krzysztof Białystok Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
58 497 Zwierzyński Kamil Białystok Polska 5 km NIE TAK NIE opłacono
59 251 Dawid Paweł Rzekuń Polska 10km NIE TAK NIE opłacono
60 484 Banach Magdalena Kolno Polska 5 km Kolno Biega NIE NIE TAK opłacono
61 90 Chalecki Grzegorz Suwałki Polska 21km BIEGAM BO CHCĘ TAK TAK TAK opłacono
62 Ogonowski Bartosz Łomża Polska 100m NIE NIE NIE opłacono
63 203 Boguski Adrian Krzewo Polska 10km Run Team Piątnica NIE NIE NIE opłacono
64 247 Chludziński Oskar Giełczyn Polska 10km TAK NIE TAK opłacono
65 481 Stachacz Mirosław Ostrołęka Polska 5 km Starglass Team Ostrołęka NIE NIE NIE opłacono
66 480 Kadłubowski Rafał Zawady Polska 5 km Grygo Team TAK TAK NIE opłacono
67 27 Januszewski Wiesław Łomża Polska 21km NIE NIE NIE opłacono
68 482 Świderska Julia Łomża Polska 5 km NIE TAK NIE opłacono
69 Górna Hanna Łomża Polska 200m TAK TAK TAK opłacono
70 Burzyńska Aleksandra Białystok Polska 400m Molly Team NIE NIE NIE opłacono
71 Burzyńska Maja Białystok Polska 800m Lis był chytry a pod spodem biały NIE NIE NIE opłacono
72 89 Szczubełek-Rykowska Ewelina Czarnowiec Polska 21km LKS Kurpie Na Luzie NIE TAK NIE opłacono
73 Golan Grzegorz Myszyniec Polska Mleczna Mila 1600m NIE NIE NIE opłacono
74 Golan Lena Myszyniec Polska 400m Predator MMA Myszyniec NIE NIE NIE opłacono
75 Golan Magdalena Myszyniec Polska Bieg rodzinny NIE NIE NIE opłacono
76 215 Golan Grzegorz Myszyniec Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
77 434 Lipiński Łukasz Łomża Polska 5 km Akademia Sportu Medyk TAK TAK TAK opłacono
78 50 Mioduszewska Izabella Siemiatycze Polska 21km TAK TAK TAK opłacono
79 28 Kaczmarczyk Kamil Piątnica Polska 21km Run Team Piątnica TAK TAK TAK opłacono
80 407 Bukowska Monika Łomża Polska 5 km NIE TAK TAK opłacono
81 468 Wysocki Maciej Warszawa Polska 5 km TAK TAK TAK opłacono
82 Kraszewski Wiktor Szumowo Polska 400m Uczeń NIE NIE NIE opłacono
83 Kraszewska Gabriela Paproć Duża Polska 800m Uczen NIE NIE NIE opłacono
84 442 Olsen Daniel Pupek Łomża Polska 5 km Biegamy dla zdrowia NIE NIE NIE opłacono
85 Kardasz Damian Białystok Polska 800m TAK TAK TAK opłacono
86 40 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki Polska 21km Boczkiem boczkiem NIE NIE NIE opłacono
87 44 Łempicki Jakub Łomża Polska 21km TAK TAK TAK opłacono
88 Kalinowski Łukasz Łomża Polska Bieg rodzinny TAK TAK TAK opłacono
89 214 Godlewska Diana Łomża Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
90 Orzołek Mateusz Łomża Polska 600m NIE TAK NIE opłacono
91 Orzołek Michał Łomża Polska 200m NIE NIE NIE opłacono
92 17 Dzikowski Krzysztof Ostrów Mazowiecka Polska 21km NIE NIE NIE opłacono
93 206 Chrapowicz Paweł Konopki Młode Polska 10km NIE TAK NIE opłacono
94 Szmit Bruno Lomza Polska 400m Torti Art NIE TAK NIE opłacono
95 240 Szmit Wojciech Lomza Polska 10km Torti Art NIE NIE TAK opłacono
96 15 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Polska 21km NIE NIE NIE opłacono
97 226 Myszka Marcin Grajewo Polska 10km NIE NIE NIE opłacono
98 57 Osiński Stanisław Warszawa Polska 21km Nasielsk Baszta Team TAK TAK TAK opłacono
99 16 Cieśluk Krzysztof Śliwno Polska 21km TAK NIE TAK opłacono
100 Puszko Kacper Wasilków Polska 200m NIE TAK TAK opłacono


Wyświetleń: 27475

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ