Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lis Michał | Biłgoraj | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
2 | Rzeźnik Ryszard | BIŁGORAJ | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
3 | Rzeźnik Krzysztof | Biłgoraj | Polska | Classico 350km Standard | Rowerem przez Roztocze | opłacono |
4 | Rzeźnik Kinga | Biłgoraj | Polska | Classico 350km Standard | Rowerem przez Roztocze | opłacono |
5 | Rosłan Wojciech | Biłgoraj | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
6 | Smolarz Daniel | Błażejowice | Polska | Classico 350km Standard | Gmina Wielowieś | |
7 | Zaleśny Konrad | Bukowno | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
8 | Lech Mikołaj | Bytom | Polska | Classico 350km Standard | LVL | opłacono |
9 | Pakosz Marek | Bytom | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
10 | Garda Jarosław | Chełm | Polska | Classico 350km Standard | GKK Peleton Okszów | |
11 | Stasiaczek Leszek | Chorzów | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
12 | Jasińska-Stasiaczek Dominika | Chorzów | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
13 | Chytła Kamil | Chrzanów | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
14 | Połeć Marek | Czułów 254 , 32-060 Liszki | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
15 | Kapica Tomasz | Frampol | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
16 | Małecki Kamil | Garbów | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono | |
17 | Zadrożny Marek | Gawrych Ruda | Polska | Classico 350km Standard | ||
18 | Brzuzgo Szymon | Gliwice | Polska | Classico 350km Standard | LVL | opłacono BM |
19 | Gruszczyński Artur | Górki Wielkie | Polska | Gigante 650km Standard | ||
20 | Wojciechowski Maciej | Jarosław | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono | |
21 | Wojnar Damian | Jelna | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
22 | Wojak Arkadiusz | Kańczuga | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
23 | Grzybek Marcin | Katowice | Polska | Classico 350km Standard | ||
24 | Juranek Dorota | Katowice | Polska | Classico 350km Extra | mamba on bike | opłacono |
25 | Palik Marcin | Kielce | Polska | Classico 350km Standard | Rock Racing | opłacono BM |
26 | Żochowski Łukasz | Kobyłka | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
27 | Faron Marcin | Krakow | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
28 | Śmiech Dawid | Kraków | Polska | Classico 350km Standard | EKIPA Wolimy po zmroku | opłacono BM |
29 | Krzyk Mateusz | Kraków | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
30 | Trzaska Maciej | Kraków | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
31 | Sobol Maximilian | Kraków | Polska | Classico 350km Standard | ||
32 | Kopeć Mariusz | Kraków | Polska | Gigante 650km Standard | ||
33 | Kilanowicz Bartek | Kraków | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
34 | Poltorak Tomasz | Kraków | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
35 | Półtorak Maria | Kraków | Polska | Classico 350km Premium | opłacono BM | |
36 | Sikorska Justyna | Kraków | Polska | Gigante 650km Standard | ULTRAdventure | opłacono |
37 | Grudziński Marcin | Kraków | Polska | Gigante 650km Standard | ULTRAdventure | opłacono |
38 | Zator Mateusz | Kraków | Polska | Classico 350km Standard | Dr Ebike | opłacono |
39 | Bednarczyk Katarzyna | Krężnica Jara | Polska | Classico 350km Standard | ||
40 | SĘDKOWSKI ŁUKASZ | Księginice | Polska | Gigante 650km Extra | opłacono BM | |
41 | Dorynek Mariusz | Libiąż | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
42 | Pienkowski Peter | Lipinki | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
43 | Mysiak Janusz | LUBARTÓW | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
44 | Szwaczko Michał | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | Grubasy na rowery | |
45 | Kochański Sebastian | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | ||
46 | Ruta Marcin | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
47 | Marczewski Łukasz | Lublin | Polska | Gigante 650km Standard | ||
48 | Barwiński Marcin | Lublin | Polska | Gigante 650km Standard | Youtube: Wagabundowy | opłacono |
49 | Telecki Aleksander | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | KTR Domator | |
50 | Telecka Magdalena | Lublin | Polska | Classico 350km Premium | KTR Domator | limit osiągnięty |
51 | Krawczyński Piotr | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
52 | Tokarski Rafał | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | PDK Team | opłacono BM |
53 | Klisowski Michał | Lublin | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
54 | Kowalik Maciej | Lublin | Polska | Classico 350km Standard | Itox-Indastry | |
55 | Woźniak Piotr | Łódź | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
56 | Żochowski Marcin | Marki | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
57 | Żochowski Marcin | Marki | Polska | Gigante 650km Standard | ||
58 | Łączak Magdalena | Mielec | Polska | Classico 350km Standard | Salomon Team Ultrafun | opłacono BM |
59 | Kawala Oliwier | Młoszowa | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
60 | Dziedzic Łukasz | Młoszowa | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
61 | Wolniewicz Mateusz | Murowana Goślina | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
62 | Nocuń Marek/Nucka | Murowana GOŚLINA | Polska | Gigante 650km Standard | Tomchem TEAM | opłacono |
63 | Rudnik Adam | Nasielsk | Polska | Classico 350km Standard | ||
64 | Koszyk Tomasz | Niepruszewo | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
65 | Iljuczonek Krzysztof | Nowy Sacz | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
66 | Książyk Maciej | Ożarów Maz | Polska | Classico 350km Standard | Pallotti | |
67 | Lichocka Agata | Piaseczno | Polska | Classico 350km Standard | SklepBicykl.pl-Perfectsource | opłacono BM |
68 | Majewski Maciej | Piaseczno | Polska | Classico 350km Standard | Bicykl Piaseczno | opłacono BM |
69 | Ludwig Marcin | Pławniowice | Polska | Classico 350km Premium | 4M TEAM | opłacono BM |
70 | Śleboda Joanna | Poznań | Polska | Classico 350km Extra | Girlpower.cc | opłacono |
71 | Rafalski Paweł | Prawiedniki | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
72 | Podraza Paweł | Przecław | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
73 | Matras Wojciech | Puławy | Polska | Classico 350km Standard | Fartstrong Gravel Team | opłacono |
74 | Karaś Jakub | Puławy | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
75 | Michalski Rafał | Radymno | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
76 | Musiejuk Grzegorz | Radzyń Podlaski | Polska | Classico 350km Premium | opłacono | |
77 | Bors Michał | Rawa Mazowiecka | Polska | Gigante 650km Standard | Rowerowa Rawa | opłacono BM |
78 | Jarosz Mateusz | Rejowiec Fabryczny | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
79 | Jaros Mateusz | Rogoźnik | Polska | Classico 350km Standard | LVL | opłacono BM |
80 | Sobczyk Robert | Rogoźnik | Polska | Classico 350km Standard | LVL | opłacono BM |
81 | Chudy Magdalena | Rzeszow | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the road | |
82 | Myśliwiec-Prawda Katarzyna | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the road | opłacono |
83 | Łuszcz Edyta | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the road | |
84 | Rajska Filipowicz Justyna | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the road | |
85 | Borowska Lena | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the Road | opłacono |
86 | Stasieńko Monika | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the Road | |
87 | Barszczowski Rafał | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | opłacono | |
88 | di Kapio Leon | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | Laluś Squad | opłacono BM |
89 | Czaja Paweł | Rzeszów | Polska | Classico 350km Standard | ||
90 | Stachurski Piotr | Rzeszów | Polska | Gigante 650km Premium | ||
91 | Miturski Paweł | Rzeszów | Polska | Gigante 650km Standard | ||
92 | Bryk Grzegorz | Sandomierz | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
93 | Kulikowski Damian | Sennwald | Szwajcaria | Gigante 650km Standard | opłacono BM | |
94 | Koper Daniel | Siedlce | Polska | Classico 350km Standard | ||
95 | Wideł Tomasz | Siedlce | Polska | Gigante 650km Standard | opłacono | |
96 | Choma Katarzyna | Sokołòw Podlaski | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
97 | Partyka Katarzyna | Sokołów Małopolski | Polska | Classico 350km Standard | Queens of the Road | opłacono |
98 | Choma Michał | Sokołów Podlaski | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
99 | Kamiński Tomasz | Sokołów Podlaski | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM | |
100 | Dudek Krystian | Stalowa Wola | Polska | Classico 350km Standard | opłacono BM |
Wyświetleń: 17755