Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega | opłacono |
2 | Grzanka Martyna | KRAKÓW | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Runprogress team by Tomasz Kawik | limit osiągnięty |
3 | Krzysztonek Grzegorz | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | opłacono |
4 | Kuraś Marzena | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
5 | TALAGA JULIA | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
6 | Dubiel KRZYSZOF | Podlesie | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
7 | Wiercioch Łukasz | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
8 | Trzaska Edward | Wolbrom | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Wolbrom Team | opłacono |
9 | Prześlica Monika | Wieliczka | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
10 | Prześlica Grzegorz | Wieliczka | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
11 | Małysa Adam | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
12 | Wojna Basia | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
13 | Tarnówka Dana | Chechło | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lebioda Running Team | opłacono |
14 | Dudek Andrzej | Miechów | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
15 | Kajda Ewa | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
16 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Ruszamy Dąbrowę | opłacono |
17 | Kluczewski Krzysztof | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS Capoeira Camangula | opłacono |
18 | Ziębiński Adam | Bukowno | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | opłacono |
19 | GARCIA GIRON JOSE | KRAKOW | Hiszpania | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
20 | Molina Jimenez Alejandro | Zabierzow | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
21 | Brzeszcz Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
22 | Langier Paweł | Kwaśniów Górny | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Orzeł Kwaśniów | opłacono |
23 | Aleksiejew Sylwia | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
24 | Jasica Mateusz | Sławków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
25 | Gacek Aleksandra | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
26 | Wazowski Marcin | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega | opłacono |
27 | DOLEZY KUBA | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
28 | Sroka Marek | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega | opłacono |
29 | Cała Balbina | Kraków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | limit osiągnięty | |
30 | Karcz Monika | Sułoszowa | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
31 | Chmiest Mirosław | Sułoszowa | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
32 | Sobota Dawid | Chorzów | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
33 | Kryshmaru Viktor | Dabrowa Goгnicza | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
34 | Pepera Beata | Wolbrom | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega | opłacono |
35 | Mucha Krzysztof | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | opłacono |
36 | Czarnecki Marcin | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
37 | Majewski Piotr | Ryczówek | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega.pl | opłacono |
38 | Fajer Marek | Myszków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Zwik Myszków BBB Myszków | opłacono |
39 | SMOŁUCH INEZ | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
40 | MAJOS JULIA | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
41 | Stach Janek | Zederman | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
42 | Kępka SEBASTIAN Kępka | Laski | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
43 | Pasich Jan | Sieniczno | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
44 | Rogóż Stanisław | Wola Kalinowska | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
45 | Sępek Paweł | Kraków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Enshin Karate Team | opłacono |
46 | Owerko Piotr | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
47 | Koch Michał | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
48 | Ból Wioletta | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
49 | Ból Adam | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
50 | Rudawska Karolina | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | limit osiągnięty | |
51 | Owczarek Norbert | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
52 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | ING Bank Śląski | opłacono |
53 | Myca Emil | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Nic nie muszę, ewentualnie mogę. | opłacono |
54 | Brożek Agata | Sławniów | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
55 | Kopeć Krystian | Racławice | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
56 | Musiał Marta | Zawiercie | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
57 | Mastalerz Kinga | Kraków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
58 | WĄS HANNA | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
59 | TRACZ JULIA | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
60 | KISIAŁA AGATA | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
61 | Mitusińska Magdalena | Bydlin | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
62 | Adamczyk Tomasz | Gorenice | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
63 | Kędzierski Wojciech | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Parówkowi Skrytożercy | opłacono |
64 | Kowal Dariusz | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
65 | Kalembka Kamil | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS Olkusz | opłacono |
66 | Krupa Łukasz | Jaworzno | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Wolne Dzieci Beskidów | opłacono |
67 | Mucha Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Wolne Dzieci Beskidów | opłacono |
68 | Rusek Paweł | Bukowno | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
69 | Labisko Paweł | Bukowno | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
70 | Dziurzyński Adrian | Bukowno | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
71 | Misiarz Józef | Kraków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
72 | Mosur Mirosław | Wolbrom | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KOCHAM SŁODKIE | opłacono |
73 | TEKIELI ADAM | SKAŁA | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | FRANIO TEAM | opłacono |
74 | Czarnul Renata | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
75 | Wilk Dariusz | Wapiennik | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
76 | Kostrzewski Mateusz | Myszków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Grupa Kaktusa | opłacono |
77 | Lepiarz Michał | Kępie | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KOCHAM SŁODKIE | opłacono |
78 | FILIPEK MARIA | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
79 | Adamowski Zbigniew | Myszków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | AMBITNI AMATORZY, START BIELSKO-BIAŁA | opłacono |
80 | Mosór Mariusz | Klucze | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy Pustyni | opłacono |
81 | Mosór Lilla | Klucze | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy Pustyni | opłacono |
82 | Mosur Piotr | Nowe Chechło | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | TG TEAM | opłacono |
83 | Schefeel Marcel | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
84 | Kołodziejczyk Katarzyna | Płaza | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
85 | NIEDBALIK GRZEGORZ | Kraków | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
86 | Kołodziej Dorota | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
87 | SIEJKA BARTŁOMIEJ | OLKUSZ | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | opłacono |
88 | Aleksiejew Jerzy | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
89 | Putowska Paulina | Łobzów | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS Olkusz | opłacono |
90 | Mozgała Paulina | Przeginia | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
91 | Sikora Sebastian | Będzin | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
92 | Wajs Andrzej | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
93 | Maroszek Jacek | Jangrot | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Wolbrom Team | opłacono |
94 | Cieślik Piotr | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Klub historyczny im Armi Krajowej | opłacono |
95 | Ciurej Maciej | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Klub historyczny im.armii krajowej olkusz | opłacono |
96 | Barczyk Michał | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
97 | Zagożdżon Norbert | Olkusz | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | KLUB Historyczny im. AK w Olkuszu | opłacono |
98 | Pohosov Avak | Trzebinia | Ukraina | Bieg Główny ok. 6,5 km | opłacono | |
99 | Skubis Kamil | Ujków Nowy | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Rio Grappling | opłacono |
100 | Kuźmińska Beata | Krakow | Polska | Bieg Główny ok. 6,5 km | Krakowska Szkoła Sportu | opłacono |
Wyświetleń: 8610