Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Kat. Mundurowi | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaliada Aliaksei | Bialystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
2 | Eroshenkova Valentina | Bialystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
3 | Kavalchuk Alena | Bialystok | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
4 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
5 | Tekin Robert | Białystok | Polska | 1963m + 10km | 3T Białystok | L | NIE | opłacono |
6 | Szarkowska-Ludew Katarzyna | Białystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
7 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
8 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
9 | Gryc Marcin | Białystok | Polska | 1963m + 10km | 3T Białystok | XL | NIE | opłacono |
10 | Łapińska Paulina | Białystok | Polska | 1963m + 10km | 3T Białystok | S | NIE | opłacono |
11 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
12 | Gulanowski Maciej | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
13 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Polska | 1963m + 10km | Podlasiaki | L | NIE | opłacono |
14 | Karpacz Katarzyna | Białystok | Polska | 1963m + 10km | Białostocka Sekta Biegaczy | S | NIE | opłacono |
15 | SHUMEL Eleanora | Białystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
16 | Kulesh Pavel | Białystok | Polska | 1963m + 10km | RUN4FUN | M | NIE | opłacono |
17 | Wiesiełowski Jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | 1963m + 10km | PRONAR | M | NIE | opłacono |
18 | Brzuszek Adam | Chełm | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
19 | Kloc Mateusz | Cyców | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
20 | Szok Marek | Czarnocin | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
21 | Zgiet Radek | Czartajew | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
22 | Leszczyński Grzegorz | Czerwin | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
23 | Skłodowski Henryk | Dąbrowa | Polska | 1963m + 10km | Roch Jasienica | M | NIE | opłacono |
24 | Lewicka Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
25 | Zduniak Anna | DRĄŻDŻEWO | Polska | 1963m + 10km | LKS Kurpie na Luzie | M | NIE | opłacono |
26 | Zduniak Piotr | DRĄŻDŻEWO | Polska | 1963m + 10km | LKS Kurpie na Luzie | L | NIE | opłacono |
27 | Zduniak Antek | Drążdżewo | Polska | 1963m | LKS Kurpie na Luzie | M | NIE | opłacono |
28 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | 1963m | 13 blp Łomża | M | TAK | opłacono |
29 | Pipiro Piotr | Ełk | Polska | 1963m + 10km | KS Zahartowani Ełk | L | TAK | opłacono |
30 | Waniek Piotr | Ełk | Polska | 1963m + 10km | XL | TAK | opłacono | |
31 | Ryś Wioleta | Gielczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
32 | Chludziński Oskar | Giełczyn | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
33 | Olender Aneta | Giełczyn | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
34 | Gierwatowska EWA | Giełczyn | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
35 | Dudziński Jan | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
36 | Dudziński Kamil | Giełczyn | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
37 | Dudzińska Izabela | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
38 | Kuptel Anna | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
39 | Kozioł Natalia | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
40 | Kozioł Antoni | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
41 | Ryś Szymon | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
42 | Ogonowski Szymon | Giełczyn | Polska | 1963m | Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 | M | NIE | opłacono |
43 | Ogonowska Monika | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
44 | Domaszewski Damian | Giełczyn | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
45 | Jałowiecki Andrzej | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
46 | Jałowiecka Iwona | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
47 | Ogonowski Maciej | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
48 | Siudakiewicz Lena | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
49 | Gwardiak Marcel | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
50 | Gwardiak Ewelina | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
51 | Fidura Jacek | Kańkowo | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
52 | Ćwik Katarzyna | Konarzyce | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
53 | Ćwik Pola | Konarzyce | Polska | 1963m | Szkoła Podstawowa Konarzyce | S | NIE | opłacono |
54 | Kadłubowski Krystian | Konarzyce | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
55 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
56 | Gniazdowska Monika | Kownaty | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
57 | Małachowski Michał | Kupiski | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
58 | Ostrowska Angelika | Lelis | Polska | 1963m + 10km | Lelis | S | TAK | opłacono |
59 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | Polska | 1963m + 10km | Pawko Runner Team | L | TAK | opłacono |
60 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team/ Prefbet Śniadowo- Łomża | M | TAK | opłacono |
61 | Kulawczyk Maja | Lomza | Polska | 1963m | 1 LO | M | NIE | opłacono |
62 | Iwaszkiewicz julia | Lomza | Polska | 1963m | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży | S | NIE | opłacono |
63 | Tyszko Michał | Lutostań | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
64 | Tyszko Paweł | Lutostań | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
65 | Tyszko Marcin | Lutostań | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
66 | Łapiński Krzysztof | Łapy | Polska | 1963m + 10km | Grupa Biegowa Zwycięzca | L | NIE | opłacono |
67 | Kuśmirak Leszek | Łapy | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
68 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | Polska | 1963m + 10km | KS ARCO ŁAWY | M | NIE | opłacono |
69 | Zawiślak Waldemar | Łęczyca | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
70 | Klimaszewski Jaroslaw | Łomza | Polska | 1963m | Uczelnia Jańskiego w Łomzy | L | NIE | opłacono |
71 | Klimaszewska Ewelina | Łomza | Polska | 1963m | Uniwersytet Białostocki | M | NIE | opłacono |
72 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
73 | Chojnicka Joanna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk w Łomży | S | NIE | opłacono |
74 | Ptak Damian | Łomża | Polska | 1963m + 10km | WIOŚ ŁOMŻA | M | NIE | opłacono |
75 | Chojnowska Ania | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla zdrowia | M | NIE | opłacono |
76 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla zdrowia | L | NIE | opłacono |
77 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
78 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | NIE | opłacono |
79 | Kacki Mariusz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
80 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
81 | Muzyk Edward | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | XL | NIE | opłacono |
82 | Szmit Jarek | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | NIE | opłacono |
83 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | M | NIE | opłacono |
84 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | XL | NIE | opłacono |
85 | Szmit Grzegorz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
86 | Wąsiewicz Diana | Łomża | Polska | 1963m + 10km | BKStep | M | NIE | opłacono |
87 | Górny Artur | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
88 | Ceran Justyna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
89 | Górny Tomasz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
90 | Grygo Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | M | TAK | opłacono |
91 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Wiosenna biega | L | NIE | opłacono |
92 | Szelągowski Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
93 | Chojnowska Natalia | Łomża | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
94 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team/Biegamy dla zdrowia | S | NIE | opłacono |
95 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | 18 pułk logistyczny / biegamy dla zdrowia | M | TAK | opłacono |
96 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | NIE | opłacono |
97 | Jasiek Rafal | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | TAK | opłacono | |
98 | Jakubowski Marcin | Łomża | Polska | 1963m + 10km | TMT | L | NIE | opłacono |
99 | Prusinowski Roland | Łomża | Polska | 1963m + 10km | e-CMR.pl | L | NIE | opłacono |
100 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | S | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 11454