Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ponto Kasia Gdynia Polska 4 km Sopocki Klub Morsów
2 Dubrowski Szymon Gdańsk Polska 8 km
3 Rocławski Stanisław Gdańsk Polska 4 km
4 Rocławska Natalia Gdańsk Polska 4 km
5 Rocławska Katarzyna Gdańsk Polska 4 km
6 Rocławski Radosław Gdańsk Polska 8 km
7 Tabeau Piotr Tabeau Sopot Polska 4 km
8 Jeszka Anna Jeszka Gdańsk Polska 4 km
9 Groenwald Dariusz Połczyno Polska 4 km ISKRA POŁCZYNO
10 Rumiński Mateusz Sopot Polska 4 km
11 Nowak Monika Gdynia Polska 4 km Reso Team
12 Andruszkiewicz Maja Gdynia Polska 4 km MMM-sy
13 Andruszkiewicz Mikołaj Gdynia Polska 4 km MMM-sy
14 Andruszkiewicz Marcel Gdynia Polska 4 km MMM-sy
15 Machnicki Radosław Sopot Polska 8 km BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE
16 Piotrowski Marek Gdynia Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
17 Wasilewski Marcin Gdynia Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
18 Marczuk Ewa Rumia Polska 8 km
19 Fijałkowski Dawid Gdynia Polska 4 km
20 Fijałkowska Ewa Gdynia Polska 4 km
21 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Polska 8 km
22 GULA ANDRZEJ GDANSK Polska 4 km
23 sągolewska agnieszka gdańsk Polska 4 km
24 Sarnowska Aleksandra Gdynia Polska 4 km
25 Woś Maria Gorzów Wielkopolski Polska 8 km
26 Gawryś-Noch Wioletta Gdynia Polska 4 km
27 Kuziuta Magdalena Sopot Polska 4 km
28 Dunowska Magda Gdynia Polska 4 km
29 Frączak Radosław Gdynia Polska 8 km RAGE
30 Zbawicki Marcin Gdynia Polska 4 km
31 Szypulski Oliwier Sopot Polska 4 km Przedszkole nr 8
32 Szurmiej Zuzanna Gdynia Polska 4 km
33 Wyczyńska Katarzyna Gdynia Polska 4 km
34 Gulbicki Patryk Sopot Polska 4 km
35 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia Polska 4 km
36 Paprocki Paweł Gdańsk Polska 8 km SOMSIADY
37 Bistroń Robert Gdynia Polska 8 km
38 Trzcianowska Magdalena Gdańsk Polska 4 km
39 Baj Sobczyk Julia Gdańsk Polska 4 km SOBKI
40 Cwalina Magdalena Gdynia Polska 8 km
41 Bagrowski Tomasz Gdańsk Polska 8 km Rogiewicz Running Team
42 SAWICKI KRZYSZTOF SZCZECIN Polska 8 km
43 Pliszka Łukasz Gdańsk Polska 8 km
44 Szydłowski Gaweł Gdańsk Polska 4 km Łódź Ratunkowa
45 Michna Joanna Pelplin Polska 4 km
46 Wolszon Damian Gdynia Polska 8 km
47 Dębska Martyna Łódź Polska 4 km
48 Deinrych Darek Gdynia Polska 4 km
49 Penk Bartłomiej Lębork Polska 8 km Viscon Group Poland Team
50 Penk Dominik Lębork Polska 8 km Telsim Lębork Team
51 Miecznikowska Izabela Skarszewy Polska 4 km
52 CieplińskA Nikola Wejherowo Polska 4 km Szkoła podstawowa nr 8
53 Nurzyński Leszek GDAŃSK Polska 8 km Klub Kolarski Plaża
54 Warylewska Krystyna Gdańsk Polska 8 km Uniwersytet Gdański
55 Real Joanna Sopot Polska 4 km
56 Ostrowska Sandra Toruń Polska 4 km
57 Sosin Tomasz Trąbki Wielkie Polska 8 km
58 Florkowski Michał Toruń Polska 4 km
59 Polikowski Patryk Sopot Polska 4 km Sopocki Klub Morsów
60 Sieracka Aga Gdańsk Polska 4 km
61 Pe Adi Rumia Polska 8 km
62 Zodel Monika Elblag Polska 4 km Open Balance Wonder Woman
63 Pliszka Barbara Olsztyn Polska 4 km Pliszka Biega
64 Pliszka Maja Olsztyn Polska 4 km Pliszka Biega
65 Pliszka Małgorzata Olsztyn Polska 4 km Pliszka Biega
66 Grabowski Grzegorz Gdynia Polska 4 km
67 Niewińska Beata Gdańsk Polska 8 km
68 Krywult Sebastian Sopot Polska 4 km
69 Narbut Łukasz Sławno Polska 8 km
70 Hajek Jan Łódź Polska 8 km
71 Hajek Kamila Łódź Polska 8 km
72 Hajek Przemek Łódź Polska 8 km
73 Gliwicka-Wojdakowska Aneta Chorzów Polska 4 km
74 Jastrzębska Jowita Sopot Polska 8 km
75 Adamczyk Żulietta Sopot Polska 8 km
76 Stachnik Bartłomiej Sopot Polska 4 km Sopocki Klub Morsów
77 Kmera Rafał Gdańsk Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
78 Kmera Mateusz Pruszcz Gdański Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
79 Balcerowiak Grazyna Wejherowo Polska 4 km
80 Lupinska Karina Gdańsk Polska 4 km
81 Pielak Katarzyna Elbląg Polska 4 km Open Balance
82 BURZYNSKA HALINA GDAŃSK Polska 4 km GDAŃSKI KLUB MORSÓW
83 Młynarczyk Filip Gdańsk Polska 4 km EZA
84 Hinc Bogusław Żukowo 4 km
85 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Polska 4 km Kujawscy Runners
86 Własiuk Dagmara Gdańsk Polska 4 km
87 Wasiak Tomasz Sopot Polska 8 km Klub Rekreacyjno Sportowy PEGAZ
88 Murasovs Misha Gdańsk Polska 8 km
89 Hornik Barbara Chorzów Polska 8 km
90 Kaus Łukasz sopot Polska 8 km Klub Rekreacyjno Sportowy PEGAZ
91 Zmarzły Anna Gdańsk Polska 4 km
92 Pawłowski Andrzej gdynia Polska 4 km
93 Pawłowska Maria Gdynia Polska 4 km
94 Skocka Ania Gdynia Polska 4 km Parkrun Rumia
95 Zmarzly Darek Gdańsk Polska 4 km
96 Mazek Piotrek Kalisz Polska 4 km MTM Consulting
97 Krawczyńska Luiza Gdańsk Polska 8 km
98 Fabijanowski Piotr Gdańsk Polska 8 km
99 Buczyńska Marta Gdańsk Polska 8 km
100 Zalewski Jakub Gdańsk Polska 8 km


Wyświetleń: 5621

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ