Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Fijałkowski Dawid Gdynia Polska 4 km
2 Trzcianowska Magdalena Gdańsk Polska 4 km
3 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia Polska 4 km
4 Krywult Sebastian Sopot Polska 4 km
5 Wyczyńska Katarzyna Gdynia Polska 4 km
6 Szurmiej Zuzanna Gdynia Polska 4 km
7 Szypulski Oliwier Sopot Polska 4 km Przedszkole nr 8
8 Zbawicki Marcin Gdynia Polska 4 km
9 Dunowska Magda Gdynia Polska 4 km
10 Kuziuta Magdalena Sopot Polska 4 km
11 Gawryś-Noch Wioletta Gdynia Polska 4 km
12 Sarnowska Aleksandra Gdynia Polska 4 km
13 sągolewska agnieszka gdańsk Polska 4 km
14 GULA ANDRZEJ GDANSK Polska 4 km
15 Fijałkowska Ewa Gdynia Polska 4 km
16 Gulbicki Patryk Sopot Polska 4 km
17 Wasilewski Marcin Gdynia Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
18 Piotrowski Marek Gdynia Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
19 Andruszkiewicz Marcel Gdynia Polska 4 km MMM-sy
20 Andruszkiewicz Mikołaj Gdynia Polska 4 km MMM-sy
21 Andruszkiewicz Maja Gdynia Polska 4 km MMM-sy
22 Nowak Monika Gdynia Polska 4 km Reso Team
23 Rumiński Mateusz Sopot Polska 4 km
24 Groenwald Dariusz Połczyno Polska 4 km ISKRA POŁCZYNO
25 Jeszka Anna Jeszka Gdańsk Polska 4 km
26 Tabeau Piotr Tabeau Sopot Polska 4 km
27 Rocławska Katarzyna Gdańsk Polska 4 km
28 Rocławska Natalia Gdańsk Polska 4 km
29 Rocławski Stanisław Gdańsk Polska 4 km
30 Ponto Kasia Gdynia Polska 4 km Sopocki Klub Morsów
31 Dębska Martyna Łódź Polska 4 km
32 Real Joanna Sopot Polska 4 km
33 Ostrowska Sandra Toruń Polska 4 km
34 Baj Sobczyk Julia Gdańsk Polska 4 km SOBKI
35 CieplińskA Nikola Wejherowo Polska 4 km Szkoła podstawowa nr 8
36 Florkowski Michał Toruń Polska 4 km
37 Miecznikowska Izabela Skarszewy Polska 4 km
38 Polikowski Patryk Sopot Polska 4 km Sopocki Klub Morsów
39 Sieracka Aga Gdańsk Polska 4 km
40 Deinrych Darek Gdynia Polska 4 km
41 Zodel Monika Elblag Polska 4 km Open Balance Wonder Woman
42 Pliszka Barbara Olsztyn Polska 4 km Pliszka Biega
43 Michna Joanna Pelplin Polska 4 km
44 Szydłowski Gaweł Gdańsk Polska 4 km Łódź Ratunkowa
45 Pliszka Maja Olsztyn Polska 4 km Pliszka Biega
46 Pliszka Małgorzata Olsztyn Polska 4 km Pliszka Biega
47 Grabowski Grzegorz Gdynia Polska 4 km
48 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Polska 4 km
49 Gliwicka-Wojdakowska Aneta Chorzów Polska 4 km
50 Stachnik Bartłomiej Sopot Polska 4 km Sopocki Klub Morsów
51 Kmera Rafał Gdańsk Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
52 Kmera Mateusz Pruszcz Gdański Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
53 Balcerowiak Grazyna Wejherowo Polska 4 km
54 Lupinska Karina Gdańsk Polska 4 km
55 Pielak Katarzyna Elbląg Polska 4 km Open Balance
56 BURZYNSKA HALINA GDAŃSK Polska 4 km GDAŃSKI KLUB MORSÓW
57 Młynarczyk Filip Gdańsk Polska 4 km EZA
58 Hinc Bogusław Żukowo 4 km
59 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Polska 4 km Kujawscy Runners
60 Własiuk Dagmara Gdańsk Polska 4 km
61 Zmarzły Anna Gdańsk Polska 4 km
62 Pawłowski Andrzej gdynia Polska 4 km
63 Pawłowska Maria Gdynia Polska 4 km
64 Skocka Ania Gdynia Polska 4 km Parkrun Rumia
65 Zmarzly Darek Gdańsk Polska 4 km
66 Mazek Piotrek Kalisz Polska 4 km MTM Consulting
67 Urban Dominik Niestępowo Polska 4 km
68 Mielewczyk Jakub Wejherowo Polska 4 km
69 Dąbrowska Klaudia Gdańsk Polska 4 km
70 Kwiecińska Sonia Gdańsk Polska 4 km
71 Jabłoński Marcin Gdańsk Polska 4 km B-PAC
72 Stykuć Ewa Gdańsk Polska 4 km Keep Calm And Run
73 Wentland Anna Gdańsk Polska 4 km LW
74 Sielski Maciej Bydgoszcz Polska 4 km
75 Sielska Agata Bydgoszcz Polska 4 km
76 Gorejko Hanna Bydgoszcz Polska 4 km
77 Masłowski Dorian Gdynia Polska 4 km
78 Nawrat Tomasz Chwaszczyno Polska 4 km ### TNWIRTU ###
79 Opała Kacper Tczew Polska 4 km
80 Opała Izabela Tczew Polska 4 km
81 Pionke Jolanta Gdańsk Polska 4 km
82 Pionke Paulina Gdańsk Polska 4 km
83 Drywa Oliwia Gdańsk Polska 4 km
84 Dębski Dominik Gdańsk Polska 4 km
85 Kruszyński Mateusz Gdynia Polska 4 km
86 Kruszyńska Sara Gdynia Polska 4 km
87 Kurecki Arkadiusz Gdynia Polska 4 km
88 Kurecka Żaneta Gdynia Polska 4 km
89 Brzeziński Grzegorz Gdańsk Polska 4 km
90 Sidorowicz Anna Stogi Polska 4 km
91 Kowalska Sandra Gdańsk Polska 4 km
92 Tadajewska Patrycja Gdańsk Polska 4 km
93 Gawrylczyk Nina Wejherowo Polska 4 km
94 Piotrowska Maria Gdynia Polska 4 km KONTENER FORMY
95 Brokos Tomasz Gdańsk Polska 4 km Baltic HUB Running Team
96 Andruszkiewicz Małgorzata Gdynia Polska 4 km MMM-sy
97 Niemczyk Urszula Chojnice Polska 4 km Totalnie Biegnięci
98 Jóźwiak Piotr Gdańsk Polska 4 km Active Life
99 Rucińska Olga Sierakowice Polska 4 km
100 Lewandowski Michał Gdańsk Polska 4 km WL TEAM


Wyświetleń: 10754

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ