Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kontakiewicz Daniel Olsztyn Polska SPRINT Najmowicz Triathlon opłacono BM
2 Pączek Wojtek Gdańsk Polska MEGA Natek
3 Stukan Maciej Sopot Polska MEGA Epicentrum opłacono BM
4 Obel Marcin LUBLIN Polska SPRINT Dwa Misie opłacono BM
5 Struk Piotr Białystok Polska SPRINT opłacono BM
6 Bień Paweł Warszawa Polska MINI opłacono BM
7 Ćwik Damian Gdynia Polska MEGA CTS opłacono BM
8 Heland Rafał Gdańsk Polska MEGA opłacono BM
9 Glaubert Weronika Elbląg Polska SPRINT KlugeTeam opłacono
10 Romanowski Kamil Marki Polska MEGA Kostera Team
11 Zajda Bartosz Rumia Polska SPRINT opłacono BM
12 Rączkowski Dariusz Rączkowski Wejherowo Polska MEGA opłacono BM
13 Wiwatowski Wiesław Gdynia Polska MINI
14 Talaga Małgorzata Gdańsk Polska SPRINT Barrakuda Gdańsk opłacono BM
15 Dobrzyniak Kamil Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
16 Chojka Maciej Rumia Polska MINI opłacono
17 Bielawski Paweł Gdynia Polska MINI opłacono
18 Jakubowska Iza Wolomin Polska MINI Zabiegany Wołomin opłacono BM
19 Szmidt Łukasz Warszawa Polska MEGA opłacono BM
20 Sirocki Dawid Jeleńska Huta Polska SPRINT opłacono
21 Kotfis Ryszard Gdynia Polska MINI LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
22 Gojke Dawid Władysławowo Polska MINI Biegamy Razem Władysławowo opłacono
23 Maltcev Sergei Elbląg Polska SPRINT opłacono
24 Borchmann Szymon WŁADYSŁAWOWO Polska SPRINT opłacono BM
25 Strzebrakowski Mateusz Puck Polska SPRINT Nord Team Service opłacono BM
26 Paszke Nikodem Przetoczyno Polska MINI LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
27 Paszke Łukasz Przetoczyno Polska MINI LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
28 Grabarski Pawel Zgorzała Polska MEGA Banda Tri G opłacono BM
29 Żak Rafał Warszawa Polska SPRINT Tyczyński Triathlon / AKS ZŁY opłacono BM
30 Bronowicka Aleksandra Pogórze Polska SPRINT RakTeam Triathlon opłacono
31 Kac Marek Reda Polska SPRINT Endure Team
32 Świąder Paweł Gdańsk Polska SPRINT Intel Cycling Gdansk opłacono
33 Gałka Łukasz Braniewo Polska MEGA PKLAM/Intel Cycling Gdansk opłacono
34 Czajkowska Julia Gdynia Polska MINI Tri Talent Team / BCT Team Gdynia
35 Czajkowski Paweł Gdynia Polska SPRINT BCT TEAM Gdynia
36 Starzyński Piotr Bydgoszcz Polska MINI #PROHOMOLUDENS opłacono BM
37 Josz Piotr Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
38 Wodzińska Sławomira Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
39 Pakieła Alicja Elbląg Polska SPRINT Kluge Team opłacono
40 Kaczykowski Leon Wejherowo Polska SPRINT opłacono BM
41 Kaźmierczak Anna Włocławek Polska SPRINT opłacono BM
42 Jabłoński Marek Gdynia Polska SPRINT opłacono BM
43 Miotk Michal Gdynia Polska MEGA UkS TRI SEA Mewa Wladyslawowo opłacono
44 Mordarski Janusz Głuchołazy Polska MEGA opłacono BM
45 Kulas Jakub Gdynia/Puck Polska MEGA Masakra Champions opłacono BM
46 Zagórska Anna Poznań Polska SPRINT AZS Poznan opłacono BM
47 Włudzik Marcel Kosakowo Polska MINI opłacono
48 Gutowski Tomasz Gdynia Polska SPRINT opłacono BM
49 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Polska SPRINT Powiat Wejherowski /Runeda opłacono
50 Głazik Tomasz Wejherowo Polska SPRINT opłacono BM
51 Niedzielska Zofia Gdynia Polska MINI opłacono BM
52 Kreft Aleksander Kobysewo Polska SPRINT GKA CARTUSIA opłacono
53 Wiśniewski Patryk Słupsk Polska MINI Chemiczny Olimp opłacono BM
54 Sankowska Ewelina Gdynia Polska MINI opłacono BM
55 Engelberg Łukasz Gdańsk Polska MEGA RakTeam Triathlon opłacono BM
56 TRZENSIOK MAREK MIKOŁÓW Polska SPRINT TRZENSIOK stomatologia+implanty 698530204
57 Czyzewski Mariusz Zlotniki Kujawskie Polska MEGA opłacono BM
58 Król Sebastian Gdańsk Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
59 Czech Piotr Mirosławiec Polska SPRINT Mirosławiec TT opłacono
60 Czaus Adam Gdynia Polska MEGA Turbinki.com.pl opłacono
61 Kuptz Daniel Sopieszyno Polska SPRINT Kaszuby biegają opłacono
62 Falkowska Martyna Białystok Polska SPRINT TomicaCoaching opłacono
63 Kiepura Andrzej Turek Polska MEGA IM INSPIRATION opłacono BM
64 Krysiak Artur Poznań Polska MEGA opłacono BM
65 Licznerska Magdalena Gdańsk Polska MINI opłacono
66 Licznerski Piotr Gdansk Polska SPRINT thyssenkrupp running team opłacono
67 Rościszewska Julia Tuchom Polska SPRINT Topolówka opłacono BM
68 Klimek Adrianna Gdynia Polska SPRINT RakTeam Triathlon opłacono BM
69 Stęplewski Rafał GŁOWNO Polska SPRINT opłacono BM
70 Leon Luis Gdansk Polska MEGA opłacono
71 Tatarek Piotr Kraków Polska MEGA opłacono BM
72 Rościszewski Paweł Tuchom Polska SPRINT Luk-Connect TRI Team opłacono
73 Wewiórski Paweł Elbląg Polska SPRINT ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
74 Gagat Tomasz Charzyno Polska SPRINT opłacono BM
75 Wojtowicz Jarosław elbląg Polska SPRINT ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
76 Żywuszko Wioletta Elbląg Polska SPRINT ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
77 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR BOLSZWO Polska MINI opłacono BM
78 Tokarski Bartosz Gdynia Polska SPRINT Endure Team opłacono BM
79 Wojnarowski Piotr Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
80 Richert Jarosław Luzino Polska MEGA MajaTeam opłacono BM
81 Albecka Anna Wejherowo Polska MINI opłacono BM
82 Wańczyk Jacek Reda Polska MEGA JW opłacono BM
83 Kacprzycki Paweł Gdynia Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
84 Chmiel Krzysztof Bolszewo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
85 Żyłowski Dawid Gdańsk Polska SPRINT Izerska Grupa Biegowa opłacono BM
86 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Polska SPRINT MBC Team opłacono BM
87 Łaciński Przemysław Warszawa Polska SPRINT Biegaj Pod Okiem Trenera opłacono BM
88 Tomasz GRABOWSKI Tczew Polska SPRINT EDORADCA TEAM opłacono BM
89 Bagrowski Karol Toruń Polska MEGA "Sport Zdrowie Kondycja" Świecie Piotr Szewczuk opłacono
90 Smoczynski Aleksander Warszawa Polska MEGA opłacono
91 Schmidt Mateusz Wejherowo Polska SPRINT Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie opłacono
92 Furman Piotr Gdynia Polska MEGA opłacono BM
93 Łukowicz Tomasz Rumia Polska MEGA parkrun Rumia
94 Springman Krystian Jastrzębia góra Polska SPRINT Klif Team opłacono BM
95 Kłosek Dominik Kłosek Gdynia Polska SPRINT Endure Team opłacono BM
96 Szatrowski Radosław Gdynia Polska SPRINT Endure Team opłacono BM
97 Hoppe Jacek Wejherowo Polska SPRINT opłacono BM
98 Szapiel Andrzej Pogórze Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
99 Dominik Wiesław Swarzewo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
100 Górski Sławomir Wejherowo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono


Wyświetleń: 7983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ