Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jeske Jakub Gniew Polska 10 km opłacono
2 Beiger Paweł Wałdowo Szlacheckie Polska 10 km opłacono
3 Bogdański Jacek Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
4 Wójcik Paweł Fletnowo Polska 10 km opłacono
5 Kułakowski Artur Chojnice Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
6 Nowak Jan Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
7 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 10 km K S Sokół Zblewo opłacono
8 Żurawski Mariusz Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono
9 Górka Sebastian Toruń Polska 10 km
10 Barabasz Mariusz Kaliska Kościerskie Polska 10 km opłacono
11 Kątowski Tadeusz Sulnowo Polska 10 km opłacono
12 Muszczyński Cezary Świecie Polska 10 km opłacono
13 Szarmach Stanisław Gródek Polska 10 km Diabelskie Pioruny opłacono
14 Sarnowski Marcin Osiek Polska 10 km opłacono
15 Wenderska Dominika Grudziądz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
16 Naczk Wiktoria Lębork Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
17 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Polska 10 km
18 Kraiński Michał Śliwice Polska 10 km opłacono
19 Chabros Teresa Świecie Polska 10 km The Runners Świecie
20 Chabros Anna Wiąg Polska 10 km
21 Szatkowski Józef Grudziądz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
22 Michalak Daria Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie Niezłomni Warlubie
23 Bordewicz Łukasz Nowe Polska 10 km opłacono
24 Sanko Aliaksandr Grudziądz Białoruś 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
25 Sanko Sviatlana Grudziądz Białoruś 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
26 Dańczuk Jerzy Bydgoszcz Polska 10 km opłacono
27 Szymaniak Kamil Toruń Polska 10 km K2 Running Team opłacono
28 Tomaszewski Wojciech Toruń Polska 10 km Idealnie Niedoskonali opłacono
29 Tomaszewski Maciej Toruń Polska 10 km Idealnie Niedoskonali opłacono
30 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Polska 10 km opłacono
31 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Polska 10 km opłacono
32 Lis Janusz Grudziądz Polska 10 km opłacono
33 Jasińska Patrycja Skrwilno Polska 10 km Szczutowo biega opłacono
34 Steinka Marian Kościerzyna Polska 10 km Team Tapflo opłacono
35 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono
36 Noga Grzegorz Skórcz Polska 10 km Team Tapflo opłacono
37 Chybczyński Wojciech Stare Marzy Polska 10 km Janosiki opłacono
38 Reclaf Daria Borzestowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
39 Reclaf Piotr Borzestowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
40 Dobies Magdalena Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
41 Czapiewski Przemysław Kopytkowo Polska 10 km opłacono
42 Malinowska Karolina Gniew Polska 10 km Team Tapflo opłacono
43 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski Polska 10 km opłacono
44 Dobies Bartosz Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
45 Mirota Katarzyna Wielki Komorsk Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
46 Klejna Wiesława Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
47 Czarnowski Emilian Kozin Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
48 Ossowski Jakub Elbląg Polska 10 km Run Goku Team opłacono
49 szczech zdzislaw Pregowo Dolne Polska 10 km emeryt opłacono
50 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
51 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 10 km
52 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
53 Osiecki Grzegorz Kisielice Polska 10 km
54 Salwa Justyna Rożno-Parcele Polska 10 km POLKRYS TEAM opłacono
55 Dysarz Anna Dysarz Toruń Polska 10 km Pędzące Hubale opłacono
56 Krzemiński Maciej Grudziądz Polska 10 km
57 Boschke Magdalena Pelplin Polska 10 km Team Tapflo opłacono
58 Litzbarski Marek Puck Polska 10 km opłacono
59 Wisniewska Marlena Wrzescienko Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
60 Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska Sadlinki Polska 10 km Traktor Team
61 Sójkowska Anna Bąkowo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
62 Malinowski Adam Lębork Polska 10 km opłacono
63 Kochański Tomasz Grudziądz Polska 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
64 Hausman Magdalena Grudziądz Polska 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
65 Michałowski Maciej Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie Niezłomni Warlubie
66 Michalak Mateusz Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie Niezłomni Warlubie
67 Piotrowska Justyna Pięćmorgi Polska 10 km Pięćmorgi biegają opłacono
68 Majewski Krzysztof Niebędzino Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
69 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska 10 km Kwidzyn Biega
70 Pawlak Wojciech Bydgoszcz Polska 10 km
71 Kryzel Tomasz Człuchów Polska 10 km Kujawscy Runners opłacono
72 Walterski Sławomir Toruń Polska 10 km Walterscy Team Toruń
73 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Polska 10 km opłacono
74 Kunz Mieczysław Toruń Polska 10 km AZS UMK Toruń opłacono
75 Żuchowski Józef Żuchowski Płonne Polska 10 km
76 Kozłowski Krzysztof Śliwice Polska 10 km
77 Malinowski Piotr Charzykowy Rulewo Polska 10 km opłacono
78 Malinowski Paweł Toruń Polska 10 km
79 Reimus Maciej Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
80 Witt Grażyna Sopot Polska 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
81 Klajbor Mariusz Jeżewo Polska 10 km
82 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska 10 km Kwidzyn Biega opłacono
83 Głogowski Krzysztof Koronowo Polska 10 km opłacono
84 Staniak Anna Krusze Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
85 Koper Dawid Rogóźno-Zamek Polska 10 km Rogóźno Zamek CF opłacono
86 Rychter Wiesław ELBLĄG Polska 10 km Buchalter opłacono
87 Grzonka Kamila Bytonia Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono
88 Werner Ireneusz Werner Gdańsk Polska 10 km opłacono
89 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 10 km Dotruchtać do mety opłacono
90 Tocha Zbigniew Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
91 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 10 km KS Sokół Zblewo
92 Manteufel Łukasz Warlubie Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie
93 Komor Natalia Gdynia Polska 10 km opłacono
94 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Polska 10 km opłacono
95 Kaczmarski Tomasz Gdynia Polska 10 km
96 Błachnio Jarosław Wicko Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono
97 Cychowski Adam Rulewo Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie


Wyświetleń: 7475

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ