Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 FILIPIAK Marlena Gdynia Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
2 Bukowski Jakub Gdańsk Polska grupa Junior: 12-16 lat Sp80
3 Łoboda Dariusz Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
4 Jagła Kamil Gdańsk Polska grupa Junior: 12-16 lat
5 Cisło Marcin Gdynia Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
6 Molenda-Łoboda Anna Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
7 Nastazja Celej Drewnica Polska grupa Junior: 12-16 lat
8 Semmerling Michał Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
9 Kłos Krystian Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
10 Bejm Łukasz Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 Endure Team
11 Tworkowski Konrad Gdynia Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
12 Miecznikowska Izabela Skarszewy Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
13 Kopczyńska Daria Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
14 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
15 Korytowska Sonia Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
16 Kowalczuk Martyna Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
17 Borysewicz Agnieszka Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
18 Mielewczyk Jakub Wejherowo Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
19 Okoński Marcin Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
20 Lupinska Karina Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:30
21 Pielak Katarzyna Elbląg Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 Open Balance
22 Mikołajczak Kinga Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
23 Berski Tomasz Gdansk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
24 Biernacik Krzysztof Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
25 Lendzion Alexander Gdańsk Polska grupa Junior: 12-16 lat SMS Gedania 1922
26 Kopicka Eliza Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
27 Dąbrowska -Berska Magdalena Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
28 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
29 Granica Mateusz Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
30 Zalesiński Marek Zalesiński Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 Gdańskie Lwy
31 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
32 Kuczykowska-Tywusik Katarzyna Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
33 Patan Wioleta Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
34 Warlikowski Wojciech Gdańsk Polska grupa Junior: 12-16 lat
35 Nabakowska Barbara Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00
36 Przybylski Krzysztof Przybylski Gdansk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
37 Kreft Patryk Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
38 Lupinska Karina Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
39 Folwarski Marcin Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 GZHM Folwarscy
40 Folwarska Zofia Gdańsk Polska grupa Junior: 12-16 lat GZHM Folwarscy
41 Folwarska Małgorzata Gdańsk Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 GZHM Folwarscy
42 Skwarło Paweł Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
43 Skwarło Dorota Gdańsk Polska grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00
44 Szypulska Magdalena Warszawa Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30
45 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30


Wyświetleń: 1753

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ