Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILIPIAK Marlena | Gdynia | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
2 | Bukowski Jakub | Gdańsk | Polska | grupa Junior: 12-16 lat | Sp80 | |
3 | Łoboda Dariusz | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
4 | Jagła Kamil | Gdańsk | Polska | grupa Junior: 12-16 lat | ||
5 | Cisło Marcin | Gdynia | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
6 | Molenda-Łoboda Anna | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
7 | Nastazja Celej | Drewnica | Polska | grupa Junior: 12-16 lat | ||
8 | Semmerling Michał | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
9 | Kłos Krystian | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
10 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | Endure Team | |
11 | Tworkowski Konrad | Gdynia | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
12 | Miecznikowska Izabela | Skarszewy | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
13 | Kopczyńska Daria | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
14 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
15 | Korytowska Sonia | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
16 | Kowalczuk Martyna | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
17 | Borysewicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
18 | Mielewczyk Jakub | Wejherowo | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
19 | Okoński Marcin | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
20 | Lupinska Karina | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:30 | ||
21 | Pielak Katarzyna | Elbląg | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | Open Balance | |
22 | Mikołajczak Kinga | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
23 | Berski Tomasz | Gdansk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
24 | Biernacik Krzysztof | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
25 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | grupa Junior: 12-16 lat | SMS Gedania 1922 | |
26 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
27 | Dąbrowska -Berska Magdalena | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
28 | Kuzawiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
29 | Granica Mateusz | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
30 | Zalesiński Marek Zalesiński | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | Gdańskie Lwy | |
31 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
32 | Kuczykowska-Tywusik Katarzyna | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
33 | Patan Wioleta | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
34 | Warlikowski Wojciech | Gdańsk | Polska | grupa Junior: 12-16 lat | ||
35 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 12:00 | ||
36 | Przybylski Krzysztof Przybylski | Gdansk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
37 | Kreft Patryk | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
38 | Lupinska Karina | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
39 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | GZHM Folwarscy | |
40 | Folwarska Zofia | Gdańsk | Polska | grupa Junior: 12-16 lat | GZHM Folwarscy | |
41 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | GZHM Folwarscy | |
42 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
43 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Polska | grupa Standard (od 16 roku życia) start godz. 11:00 | ||
44 | Szypulska Magdalena | Warszawa | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 | ||
45 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | grupa Standard: od 16 roku życia start godz. 10:30 |
Wyświetleń: 5262