Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pranczk Marianna Sierakowice Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
2 Sobiecka Kaja Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) U.K.S. Zwoleń Team
3 Sobiecka Kaja Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) U.K.S. Zwoleń-Team opłacono
4 Napora Ivan Gdansk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
5 Michalski Mariusz Pisz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono
6 Konkel Mateusz Chałupy Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
7 Flejszer Łukasz Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team
8 Deroń Zofia Gostynin Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
9 Deroń Hanna Gostynin Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
10 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Amator
11 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Uks Giżycko
12 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Uks Giżycko opłacono
13 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) nezrzeszony opłacono
14 Czerniawski Piotr Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
15 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) GATTA SPEED SKATING
16 Mydlarski Jan Gdynia Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
17 Kryszak Henryk Władysławowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
18 Heinrich Marcelina Koronowo Polska 300 m (dzieci do lat 6) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
19 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
20 Grunholc Izabela Lebork Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
21 Kończak Joanna Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
22 Kończak Aleksandra Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
23 Mazurek Wiesław Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Prolube Masters opłacono
24 Surma Balbina Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) niestowarzyszony opłacono
25 Sobczyński Bartosz Tczew Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
26 Szwarc Paweł Wejherowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
27 Kryszak Katarzyna Władysławowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
28 Kryszak Dorota Władysławowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
29 Kryszak Gabriel Władysławowo Polska 300 m (dzieci do lat 6)
30 Wilczewski Bartłomiej Sulęczyno Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
31 Renk Natalia Strzebielino Morskie Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
32 Krasuska Anna ELBLĄG Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KS Orzeł Elbląg opłacono
33 oszczyk grzegorz sobole Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) amator opłacono
34 Główczewska Marysia Gdynia Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) MoniaClub
35 Szumlas Dorota MRZEZINO Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
36 Szumlas Arkadiusz MRZEZINO Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Zoeller Tech/Prolube opłacono
37 Szumlas Jacek Mrzezino Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
38 Maciejewski Tomasz Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
39 Białoskórska Małgorzata Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
40 Heinrich Julia Koronowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport opłacono
41 Śpica Dariusz Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
42 Jaworski Rafał Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
43 Nierzwicka Maria Strzebielino Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
44 Śliwiński Henryk Toruń Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Rolla Toruń opłacono
45 Mydlarski Jarek Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
46 Filar Katarzyna Rozłazino Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
47 Przychodniak Robert Pabianice Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Gatta Speed Skating opłacono
48 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
49 Tokarz Małgorzata Gorlice Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
50 Karpau Siarhei Gdansk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
51 Karpau Makar Gdansk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
52 Rygielska Zuzanna Bydgoszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) KS Roll Team Bydgoszcz
53 Grych Jagna Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
54 Chomiak Mariusz Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) X-Trainer
55 Strzałkowski Andrzej Płońsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
56 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
57 Sobiecki Wiktor Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team
58 Sobiecki Wiktor Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
59 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
60 Sarzała Natalia Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
61 Gołkowska Karina Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
62 Gołkowska Laura Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
63 Pazera Sara Pruszcz Gdański Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
64 Lamenta Lilianna Reda Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
65 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
66 Pawelec Zbigniew Kłodawa Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Jabra RT Friends
67 Elmanowska Natalia Reda Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
68 Elmanowska Joanna Reda Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
69 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
70 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
71 Proch Hubert Koronowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
72 Proch Wiktoria KORONOWO Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
73 Proch Dorota Koronowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
74 Derezińska Małgorzata Sopot Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
75 Wnuczko Karol Pruszcz Gdański Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
76 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
77 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
78 Graszka Bartosz Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
79 Brochocka Nadia Bydgoszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
80 Skowron Kaja Bydgoszcz Polska 300 m (dzieci do lat 6) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
81 Wilczewski Maciej Sulęczyno Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
82 Mallach Michalina Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
83 Kościelniak Wojciech Kraków Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
84 Ciezki Pawel Krakow Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
85 Browarczyk Wiesław Rybki Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
86 Jaworski Oskar Koronowo Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
87 Sarzała Natalia Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
88 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
89 Bania Zygmunt Przysiek Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
90 Mierski Zbigniew Kościerzyna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
91 Mierski Mateusz Kościerzyna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
92 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
93 Fudala Laura Bydgoszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
94 Zdancewicz Paweł Warszawa Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Legia Warszawa Masters opłacono
95 Lewandowski Paweł Rumia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
96 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
97 Stachowska Monika Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Kołami do góry opłacono
98 Szreder Mariola Reda Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
99 Konkol Jarosław Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
100 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono


Wyświetleń: 7587

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ