Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Plitt Zuzanna Pruszcz Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz
2 Grunholc Izabela Lębork Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m)
3 Głuszek Iwona Gdynia Polska Wyścig Główny (24 km) amator opłacono
4 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Polska Wyścig Główny (24 km) nezrzeszony
5 Kaczyńska Estera Cisewie Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m)
6 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) amator
7 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) UKS Giżycko
8 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Wyścig Główny (24 km) UKS Giżycko
9 Radzewicz Dawid Rębielcz Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
10 Czerniawski Piotr Gdynia Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
11 Wilczyński Mirosław Wałcz Polska Wyścig Główny (24 km) Wałcz - Morzyce opłacono
12 Puszkarz Hanna Karolina Pruszcz Gdański Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) Szkoła pruszcz gdański nr 2
13 Jaworski Rafał Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
14 Pawelec Mirosław Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) Jabra Roller Team opłacono
15 Michalski Mariusz Pisz Polska Wyścig Główny (24 km) UKS Zwoleń-Team opłacono
16 Deroń Hanna Gostynin Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) UKS "Zwoleń-Team"
17 Deroń Zofia Gostynin Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) UKS "Zwoleń-Team"
18 Grych Jagna Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km)
19 Turkiewicz Grzegorz Zdunska Wola Polska Wyścig Główny (24 km) GATTA SPEED SKATING
20 Strzałkowski Andrzej Płońsk Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
21 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Polska Wyścig Główny (24 km)
22 Heinrich Julia Koronowo Polska Wyścig Główny (24 km) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport
23 Szymański Bartłomiej Bałachy Polska Wyścig 7-11 lat (600 m)
24 Szymańska Alicja Bałachy Polska Wyścig do 6 lat (300 m)
25 Klinkosz Florentyna Kościerzyna Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Szkola Podstawowa nr 4 Kościerzyna
26 Śliwiński Henryk Toruń Polska Wyścig Główny (24 km) Rolla Toruń opłacono
27 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
28 Sobiecka Kaja Gostynin Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) U.K.S. Zwoleń-Team
29 Sobiecka Kaja Gostynin Polska Wyścig Główny (24 km) U.K.S. Zwoleń Team
30 Flejszer Łukasz Gostynin Polska Wyścig Główny (24 km) UKS "Zwoleń-Team"
31 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Polska Wyścig Główny (24 km) ROLL TEAM BYDGOSZCZ opłacono
32 Pranczk Marianna Sierakowice Polska Wyścig 7-11 lat (600 m)
33 Sarzała Natalia Gostynin Polska Wyścig Główny (24 km) UKS Zwoleń Team opłacono
34 Trusiewicz Lilia Gdynia Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) Rolkowa Akademia Gdynia
35 Zgrzywa Marek Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) Jabra Roller Team opłacono
36 oszczyk grzegorz sobole Polska Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego amator
37 Filar Katarzyna Siemirowice Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
38 Warnke Wojciech Lipusz Polska Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
39 Mierski Zbigniew Kościerzyna Polska Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
40 Mierski Matuesz Kościerzyna Polska Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
41 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Polska Wyścig Główny (24 km) Twister trójmiasto zico racing speed team opłacono
42 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska Wyścig Główny (24 km) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
43 Szumlas Arkadiusz MRZEZINO Polska Wyścig Główny (24 km) Zoeller Tech/Prolube opłacono
44 Szumlas Dorota Mrzezino Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
45 Szumlas Jacek Mrzezino Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
46 Mallach Michalina Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
47 Przychodniak Robert Pabianice Polska Wyścig Główny (24 km) Gatta Speed Skating opłacono
48 Śpica Dariusz Bydgoszcz Polska Wyścig Główny (24 km) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
49 Pazera Sara Pruszcz Gdański Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
50 Gołkowska Karina Gdańsk Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
51 Gołkowska Laura Gdańsk Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
52 Graszka Bartosz Gdynia Polska Wyścig Główny (24 km) ROLL4ALL opłacono
53 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska Wyścig Główny (24 km) UKS Zwoleń Team opłacono
54 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) UKS Zwoleń Team
55 Król Mariusz Elbląg Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
56 Napora Ivan Gdansk Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
57 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
58 Matuszewski Krzysztof Grudziądz Polska Wyścig Główny (24 km) Bike U Up
59 Gelumbauskas Liubartas Vilnius Litwa Wyścig Główny (24 km) opłacono
60 Korpivaara Salla Vilnius Litwa Wyścig Główny (24 km) Snails & Cheetahs opłacono
61 Kończak Joanna Gdańsk Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Sp 19 w Gdańsku
62 Kończak Aleksandra Gdańsk Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Sp 19 w Gdańsku
63 Mazurek Sebastian Gdynia Polska Wyścig Główny (24 km) Jabra Roller Team opłacono
64 WOŹNICKI PAWEŁ Zgierz Polska Wyścig Główny (24 km) Gatta-speedskating ŁÓDŹ- opłacono
65 Bimbiris Justinas Vilnius Litwa Wyścig Główny (24 km) LT STRIDE opłacono
66 Baradinskas Julius Vilnius Litwa Wyścig Główny (24 km) LT STRIDE opłacono
67 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) Rollteam Bydgoszcz
68 Mitkowska Aleksandra Koronowo Polska Wyścig 7-11 lat (600 m)
69 Mitkowska Natalia Koronowo Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
70 Gburzyński Michał Elbląg Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) KS Orzeł
71 Jaworski Oskar Koronowo Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
72 Proch Hubert Koronowo Polska Wyścig 7-11 lat (600 m)
73 Proch Wiktoria Koronowo Polska Wyścig 7-11 lat (600 m)
74 Proch Dorota Koronowo Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
75 Derezińska Małgorzata Sopot Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
76 Ciezki Pawel Krakow Polska Wyścig Główny (24 km) PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
77 Kabza Grzegorz Nowy Tomyśl Polska Wyścig Główny (24 km) Skate2City opłacono
78 Bania Zygmunt Przysiek Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
79 Sarzała Natalia Gostynin Polska Wyścig 12-16 lat (1800 m) UKS Zwoleń Team
80 Brochocka Nadia Bydgoszcz Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) ROLL TEAM BYDGOSZCZ
81 Fudala Laura Bydgoszcz Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
82 Skowron Kaja Bydgoszcz Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) ROLL TEAM BYDGOSZCZ
83 Walter Monika Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
84 Stankiewicz Anna Giżycko Polska Wyścig Główny (24 km) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
85 Słowik Arkadiusz Kruklanki Polska Wyścig Główny (24 km) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
86 Szelak Mirosław Pruszcz Gdański Polska Wyścig Główny (24 km)
87 GBURZYŃSKI RAFAŁ ELBLĄG Polska Wyścig Główny (24 km) Azja Team opłacono
88 Kobus Adam Kościerzyna Polska Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
89 Stachowska Monika Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) Kołami do góry
90 Engelberg Łukasz Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
91 ŚLĄSKI Piotr Giżycko Polska Wyścig Główny (24 km) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
92 Zdancewicz Paweł Warszawa Polska Wyścig Główny (24 km) Legia Warszawa Masters opłacono
93 Melnikau Stepan Gdansk Polska Wyścig Główny (24 km) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
94 Melnikau Aliaksandr Gdansk Polska Wyścig Główny (24 km) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
95 Kowalski Damian Gdansk Polska Wyścig Główny (24 km) obiegUWka Uniwersytet Warszawski
96 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
97 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
98 Lewandowski Paweł Rumia Polska Wyścig Główny (24 km) opłacono
99 Topoliński Patryk Koronowo Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
100 Topolińska Emilia Koronowo Polska Wyścig 7-11 lat (600 m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo


Wyświetleń: 9681

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ