PIETRASZE CROSS COUNTRY 2/4

- Białystok, 29.01.2023 r.

 

aa

 

Prze-kochaj się w przełajach !

Poznaj tą widowiskową i niezwykle emocjonującą biegową konkurencję, która w Wielkiej Brytanii i USA cieszy się niesamowitym prestiżem, a która wszechstronnie buduje Twoją formę i kształtuje charakter.

Tutaj nie spotkasz nudy i monotonii, jednostajnego i powtarzalnego szurania nogami, znanego z biegów ulicznych. Ciągła zmiana podłoża, podbiegi i zbiegi, przeskoki nad terenowymi przeszkodami. to nieustanna zmiana rytmu, długości i częstotliwości kroku. Jeżeli dodamy do tego wąskie leśne zakręty, walkę bark w bark, łokieć w łokieć, mamy dyscyplinę idealną.

I dla uczestnika i kibica.

Dołączysz ?

 

Regulamin

Trasa biegu

Facebook

 

NAGRODY

Wszystkie środki uzyskane z wniesionych opłat startowych, poza zapewnieniem niezbędnego do rozegrania biegu minimum (tj. wydruk numerów startowych, zakup elementów służących zabezpieczeniu trasy), zostaną w całości przeznaczone na słodki posiłek regeneracyjny dla zawodników i wolontariuszy.

Stąd też na mecie będą czekać przepyszne pączki w lukrze, z nadzieniem owocowym, oraz gorąca, idealnie przygotowana herbata.

Ze względu na rekreacyjny wymiar wydarzenia, nie są w żaden sposób przewidziane medale, nagrody rzeczowe czy puchary.

 

DANE KONTAKTOWE ORGANIZATORA

Pędziwiatr - Podlaskie Centrum Biegowe

ul. Dziesięciny 54

15-806 Białystok

Telefon:  795 765 999

E-mail:  pedziwiatr.pcb@gmail.com

 

Jako dłuższą lekturę polecamy artykuły z magazynu BIEGANIE:

1) "Biegaczu, dlaczego boisz się przełajów ?"

2) "Biegi przełajowe – czym są, czym były i dokąd zmierza ta dyscyplina ?"

 

 

Wyświetleń: 2715

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ