Spieszymy z informacją, na którą czekało wielu rodziców! Choć przyjmowanie zgłoszeń na Sportowe Ferie 2023 w błyskawicznym tempie dobiegło końca, my nie zwalniamy tempa. Postanowiliśmy przygotować kolejny program skierowany do najmłodszych mieszkańców Suwałk. AquaFerie 2023 - Półkolonie Zimowe odbywać się będą w dwóch 5-dniowych turnusach:

  • 23-27.01.2023 r.
  • 30.01 - 03.02.2023 r.

W ramach przygotowanego programu dzieci i młodzież będą uczestniczyły w zajęciach nauki i doskonalenia pływania w suwalskim Aquaparku. Oprócz tego przygotowaliśmy całą gamę ciekawych zajęć sportowych, pobudzających kreatywność i poprawiających kondycję i koncentrację. Mimo wszystko, priorytetem jest dobra zabawa – w końcu to czas ferii zimowych! Jedno jest pewne - z nami nie ma miejsca na nudę!

Zapisy na półkolonie organizowane w okresie ferii zimowych zostaną uruchomione 9 stycznia 2023 r. o godz. 14:00 na platformie elektronicznezapisy.pl.

Uwaga: W półkoloniach „AquaFerie 2023” mogą uczestniczyć wyłącznie osoby w przedziale wiekowym 7-13 lat, posiadające Suwalską Kartę Mieszkańca!

Wyświetleń: 927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ