Grupa imprez

kocierz extreme triathlon

Kocierz Extreme Triathlon

1 października  2023

Mucharz – Kocierz Hotel & Spa

 

Zwieńczeniem sezonu będzie jak już tradycja karze od ostatnich 3 lat, wdrapywanie się na Kocierz. Ten rozgrywany w niezwykle pięknych zakątkach Beskidów triathlon górski to zachęta dla tych którzy myślą „ o czymś więcej” i porządna dawka zmęczenia dla tych, którzy już wiedzą czym się je „triathlon górski” .

 

Zaczynamy nad niesamowicie urokliwym jeziorem mucharskim kilometrem pływania w otoczeniu skarp starego zatopionego kamieniołomu. Potem wijemy się u podnóża Babiej Góry żeby całość 57 km odcinka rowerowego zakończyć 9 km wspinaczką na Kocierz. W urokliwym Kocierz Hotel&Spa zostawiamy rower żeby pobyć trochę z naturą i przy okazji wykrzesać z siebie resztki sił na 12 kilometrach biegu górskim.

 

Na tych zawodach wszystko jest dokładnie takie jak być powinno. Od czystego jeziora, ciekawej, trudnej i mało uczęszczanej przez samochody trasy rowerowej po bieg tak piękny jak i trudny technicznie.

Polecamy oczywiście gorąco pokoje w specjlanej cenie dla zawodników w Kocierz Hotel&Spa, a mając już doświadczenie jak szybko się rozchodzą radzimy zrobić to czym prędzej : www.kocierz.pl . 

A za metą znowu hotelowe pyszności i losowanie startów w kolejnym sezonie. Bo triathlon w górach to nie jednorazowa przygoda, a związek na lata… 

 

Przydatne linki do Wataha Bieszczady Extreme Triathlon :

Trasy : TRASA

Program zawodów : PROGRAM

Regulamin : REGULAMIN

Wyświetleń: 6681

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ