Bieg Pączka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bernat Wojciech Redzikowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
2 Starkowska Zuzanna Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
3 Piotr Piotr Kwakowo kolo Lulemina Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
4 Wilmont Krzysztof Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
5 Słomka Łukasz Ustka Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Apator Telemetria Aktywnie opłacono on-line
6 Gryba Marcin Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Apator Telemetria Aktywnie opłacono on-line
7 Simonowicz Stanisław Sierakowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
8 Simonowicz Magdalena Sierakowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
9 Kaszubowski Konrad Miastko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku darmowy udział
10 Kaszubowski Olaf Miastko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku oddział 0 darmowy udział
11 Kwinta Agnieszka Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 SP Kobylnica opłacono on-line
12 Kozłowski Bartosz Biały Bór Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
13 Kozłowski Patryk Biały Bór Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 ZKS Miastko darmowy udział
14 Kozłowski Szymon Biały Bór Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 ZKS Miastko darmowy udział
15 Jażdżyk Łukasz Ustka Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 30.00 PLN
16 Macholl Wiktor Niewierowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 UKS Bruskowo Wielkie darmowy udział
17 Jopek Grzegorz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP WRZĄCA darmowy udział
18 Waluś Szczepan Waluś Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
19 Kurzedlak Jadwiga Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
20 Kotlarz Julia Słupsk Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 darmowy udział
21 Taczała Julia Słupsk Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 darmowy udział
22 Jaremczak Karol Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
23 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Apator Telemetria darmowy udział
24 Tomczak Sebastian Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 W.P.K Słoń Team Ustka 30.00 PLN
25 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica darmowy udział
26 Kiezik Anastazja Nowa Dąbrowa Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica darmowy udział
27 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Potęga Nordica opłacono on-line
28 Mielcarek Hanna Slupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Sp 8 Słupsk darmowy udział
29 Cholewiński Artur Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 AML SŁUPSK opłacono on-line
30 klejdysz Beata słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
31 Wojciechowska Anna Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
32 Młynarski Paweł Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
33 Czyż Natalia Sławsko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK / Gmina Sławno / SP Sławsko darmowy udział
34 Boś Grzegorz Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
35 Przychoda Anna Siemianice Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
36 Karwalska Aneta Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 darmowy udział
37 Żmijewski Wojciech Żmijewski Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
38 Szczerbaty Pawel Szczerbaty Świnoujście Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
39 Hapka Weronika Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK darmowy udział
40 Osiński Paweł Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 TEAM ZABIEGANEDNI darmowy udział
41 Osiński Wojciech Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 TEAM ZABIEGANEDNI opłacono on-line
42 Andrzejczyk Ewelina Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
43 Kania Brajan Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 -/Biegam Bo Lubię - Słupsk darmowy udział
44 Zduńska Natalia Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
45 Zduński Maksiu Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
46 Zduńska Monika Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 darmowy udział
47 Majewski Dawid Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
48 Majewska Justyna Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 4 Słupsk darmowy udział
49 Sakowicz Ester Debnica kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Ananasy z 3 Fal darmowy udział
50 Sakowicz Ruben Debnica kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
51 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
52 Skrzypiec Krzysztof Slupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
53 Gaweł Iwona Slupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
54 Gaweł Andrzej Slupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
55 Ziemba Mikołaj Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
56 Suproń Magdalena Biały Bór Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Białym Borze darmowy udział
57 Suproń Izabela Biały Bór Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
58 ŚMIGIELSKA Laura Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 :) darmowy udział
59 Śmigielski Aleksander Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 :) darmowy udział
60 Kurowska Olga Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
61 Kurowski Marcin Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
62 Kocoń Sylwia Siemianice Polska Bieg Kobiet - start 18:40 :) opłacono on-line
63 Burman Tomasz Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
64 Sagała Patrycja Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
65 Budzyńska Elżbieta Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
66 Nowak Piotr Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 darmowy udział
67 Nowak Maja Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
68 Nowak Agnieszka Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 darmowy udział
69 Nowak Aleksander Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
70 Jabłoński Maciej Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Fit garaż opłacono on-line
71 Burzyńska Barbara Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK darmowy udział
72 Burzyński Aleksander Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk darmowy udział
73 Żylicz Paweł Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 STOPA Słupsk opłacono on-line
74 Kargul Milena Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica darmowy udział
75 Kargul Jacek Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Night Runners Słupsk darmowy udział
76 Piotrowska Aurelia Sycewice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
77 Łubkowska Magdalena Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 30.00 PLN
78 Skuza Grzegorz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
79 Piłczyński Ignacy Widzino Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
80 Piłczyński Franciszek Widzino Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
81 Taczała Oskar Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK darmowy udział
82 Wagner Andrzej Bytów Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
83 Płodzień Karolina Karzcino Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
84 Konon Katarzyna Słupsk Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 darmowy udział
85 Dutkiewicz Maria Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 30.00 PLN
86 Sadowski Paweł Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk darmowy udział
87 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
88 Kloc Zofia Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
89 Kloc Dariusz Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 darmowy udział
90 Marczk Andrzej Żelkowo Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
91 Marczak Małgorzata Żelkowo Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
92 Bernatek Staś Ustka Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
93 Bernatek Kamil Ustka Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
94 Sidor Lena Bukówka Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK darmowy udział
95 Kozaczuk Jarosław Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
96 Kos Krystian Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Kosiki biegają i pączki zjadają darmowy udział
97 Górecki Mateusz Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
98 Łyżwińska Iga Sycewice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Sycewice darmowy udział
99 Janusz Emilia Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 darmowy udział
100 Mora Czary Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 darmowy udział


Wyświetleń: 1422

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ