Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 118 Szybilski Aleksander Bierkowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
2 166 Szybilski Adam Bierkowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
3 281 Szarek Paweł Duninówko Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 OSP Pęplino opłacono on-line
4 113 Szarek Eryk Duninówko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Przedszkole Delfinki Ustka
5 114 Szarek Maria Duninówko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 2 Ustka
6 164 Szarek Hubert Duninówko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 2 Ustka
7 132 Wilusz Bianka Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
8 290 Wilusz Błażej Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
9 121 Szymański Mikołaj Lulemino Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
10 120 Szymańska Matylda Lulemino Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
11 13 Bukato Ignacy Ustka Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
12 12 Bukato Antonina Ustka Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
13 109 Suchocki Stanisław Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
14 280 Suchocki Sebastian Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
15 86 Owczarek Jakub Maszkowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
16 Górka Sebastian Toruń Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Sebinho Team
17 131 Wielgat Antoni słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
18 174 Cichosz Natalia Krępa Słupska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Bieganie - pozytywny nałóg opłacono on-line
19 144 Żylicz Cezary Krępa Słupska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Niedźwiadkowe Przedszkole / Bieganie - pozytywny nałóg
20 267 Pieczora Marcin Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Brooklyn
21 151 Kentop Mikołaj Słupsk Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 SP 4 Słupsk
22 253 Kozimor Mariusz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 USB Ustka
23 2 Antosik Julia Żukowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
24 1 Antosik Barbara Żukowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
25 119 Szymankowska Hanna Łosino Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
26 24 Desperak Filip Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
27 56 Kościelny Ksawier Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
28 143 Żmuda Filip Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
29 271 rocławski grzegorz kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 AKTYWNA FABRYKA
30 94 rocławski karol kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
31 26 Gaweł Maksymilian Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
32 291 Zielonka Paweł Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP Kobylnica
33 159 OWCZAREK ALEKSANDRA MASZKOWO Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
34 25 Dettlaff Michalina Dębnica Kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
35 188 Kołonowicz Sylwia Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
36 234 Dettlaff Michał Dębnica Kaszubska Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
37 180 Jóźwiak Karolina Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
38 237 Gaweł zbigniew Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 ANANASY Z 3 FAL opłacono on-line
39 46 Kasprowicz Wiktoria Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
40 149 Kasprowicz Aron Słupsk Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20
41 68 Leśniewski Piotr Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Drużyna L
42 67 Leśniewska Ania Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Drużyna L
43 115 Szczęsny Michał ZAJĄCZKOWO Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
44 212 Szczęsna Anna ZAJĄCZKOWO Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 :)
45 283 Szczęsny Mirosław ZAJĄCZKOWO Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 :)
46 165 Szczęsna Maja Zajączkowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
47 60 Krzeszowski Maciej Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 4 Słupsk
48 59 Krzeszowska Nina Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
49 11 Borkowski Tomasz Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
50 124 Świentorecka Julia Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
51 53 Kmita Antoni Siemianice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
52 3 Antosik Mikołaj Zukowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
53 171 Antosik Grazyna Zukowo Polska Bieg Kobiet - start 18:40 k s Olszewski i synowie opłacono on-line
54 4 Bartha Martyna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
55 270 Pozorski Krzysztof Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Markos Running Team
56 274 Siwak Marcin Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
57 155 Martyna Jakub Kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Informatycznych
58 156 Martyna zuzanna kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Informatycznych
59 22 Deliga Igor Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
60 9 Bogdanowicz Sara Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Sp 3 słupsk
61 163 Stolarska Wiktoria Warblewo Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20
62 8 Bogdanowicz Sara Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
63 213 Szczypek Ela Bolesławice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
64 126 Ukleja Jan Wargowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
65 128 Ukleja Nadia Wargowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
66 127 Ukleja Liliana Wargowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
67 39 Hec Marcel Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
68 38 Hec Lena Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
69 23 Deliga Wiktor Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
70 175 Deliga Martyna Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
71 278 Staniuk Bartosz Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Toyota Słupsk opłacono on-line
72 224 Żulińska Monika Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
73 Zulińska Monika Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40
74 107 Stodulska Oliwia Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
75 42 Jasinski Aleksander Slupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
76 30 Grudniewska Maja Redzikowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
77 31 Grudniewska Pola Redzikowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
78 55 Kosicka Katarzyna Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
79 190 Kosicka Iwona Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Stopa Słupsk opłacono on-line
80 157 Matusiak Wiktoria Słupsk Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20
81 135 Zając Hanna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
82 65 Lenc Hanna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Przedszkole Montesorii
83 136 Zając Mateusz Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
84 66 Lenc Zuzanna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
85 137 Zając Zuzanna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
86 29 Grabowski Tymon KOBYLNICA Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
87 28 Grabowski Kacper Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
88 93 Rajnert Maja Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
89 69 Libelt Emilia Siemianice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
90 259 Michalak Marek Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Scania Production Słupsk opłacono on-line
91 145 Dubacka Martyna Dobieszewo26 Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 I Prywatne liceum ogólnokształcące Słupsk
92 235 Dubacki Stanisław Kazimierz DOBIESZEWO26 Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Night Runners Słupsk opłacono on-line
93 74 Matuszewski Antoni Kwakowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
94 133 Wojtasiak Kaja Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
95 64 Kulczyk Gerard Kwakowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
96 63 Kulczyk Barbara Kwakowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
97 217 Ulanowska Małgorzata Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
98 91 Pisarzewska Lena Słupsk Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
99 269 Pisarzewski Mateusz Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
100 223 Zdzitowiecka Aleksandra Boleslawice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40


Wyświetleń: 11211

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ