Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#TeamBukszpan | |||||||||
1 | Bucholc Mateusz | Skarszewy | Półmaraton | #TeamBukszpan | opłacono | ||||
8 KP-BOT | |||||||||
2 | KAŁASKA KRZYSZTOF | CHEŁMŻA | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | 8 KP-BOT | |||||
8k-pbot | |||||||||
3 | Dejewski Arkadiusz | Toruń | Półmaraton | 8k-pbot | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
4 | Baranowicz Arkadiusz | Ruda Śląska | Dziesiątka | ADS Masna | opłacono | ||||
AZS UMK Toruń | |||||||||
5 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | Dziesiątka | AZS UMK Toruń | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | Reimus Maciej | Skórcz | Półmaraton | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
BasiaTEAM | |||||||||
7 | Klecha Krzysztof | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | BasiaTEAM | |||||
Biegam Bo Lubię Sierpc | |||||||||
8 | Bartnicki Bogdan | Sierpc | Dziesiątka | Biegam Bo Lubię Sierpc | opłacono | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
9 | Żabczyński Daniel | Rumia | Półmaraton | Biegamyrazem.pl | opłacono | ||||
10 | serkowski marcin | Gdynia | Półmaraton | Biegamyrazem.pl | |||||
11 | Romaniecki Paweł | Gdynia | Półmaraton | Biegamyrazem.pl | |||||
Darkness.run | |||||||||
12 | Mełnicka Karolina | Toruń | Dziesiątka | Darkness.run | opłacono | ||||
13 | Mełnicki Kamil | Toruń | Półmaraton | Darkness.run | opłacono | ||||
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
14 | Piotrowicz Justyna | Golub-Dobrzyń | Dziesiątka | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
15 | Krępeć Natalia | Golub-Dobrzyń | Dziesiątka | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
16 | Foksiński Mariusz | Golub-Dobrzyń | Półmaraton | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
Endo Golub-Dobrzyń | |||||||||
17 | Wojciechowski Mirosław | golub-dobrzyń | Dziesiątka | Endo Golub-Dobrzyń | opłacono | ||||
GKS FABIANKI | |||||||||
18 | Kasprzyk Piotr | Toruń | Dziesiątka | GKS FABIANKI | opłacono | ||||
GP CROSS CHEŁMŻA | |||||||||
19 | Leśniak Mateusz | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | GP CROSS CHEŁMŻA | |||||
20 | Sawicki Piotr | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | GP CROSS CHEŁMŻA | |||||
21 | Dąbrowska - Szwaja Aleksandra | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | GP CROSS CHEŁMŻA | |||||
22 | Rutkowski Marcin | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | GP CROSS CHEŁMŻA | |||||
GP CROSS CHEŁMŻA | |||||||||
23 | Różyńska Ewa | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | GP CROSS CHEŁMŻA | |||||
GP CROSS Chełmża | |||||||||
24 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | GP CROSS Chełmża | |||||
Góral Domy | |||||||||
25 | Łubecki Patryk | Toruń | Dziesiątka | Góral Domy | opłacono | ||||
KM Truchcik Łubianka | |||||||||
26 | Adamczyk Zbigniew | Zamek Bierzgłowski | Półmaraton | KM Truchcik Łubianka | |||||
KM UMK Toruń | |||||||||
27 | Podbielska Alina | Toruń | Półmaraton | KM UMK Toruń | opłacono | ||||
KSW Młodzi Gniewni Chełmża | |||||||||
28 | Kałużny Marcel | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | KSW Młodzi Gniewni Chełmża | |||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
29 | JANIK Roman | KWIDZYN | Półmaraton - osoby powyżej 70 roku życia | KWIDZYN BIEGA | |||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
30 | Kankowska Dominika | Luzino | Dziesiątka | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
Kosi Mazaki Team | |||||||||
31 | Pankowski Grzegorz | Warszawa | Półmaraton | Kosi Mazaki Team | opłacono | ||||
Kulawe konie | |||||||||
32 | Sowa Ireneusz | Gdańsk | Półmaraton | Kulawe konie | |||||
LUKS Start Nakło | |||||||||
33 | Kwasigroch Stanislaw | Naklo nad Notecia | Półmaraton | LUKS Start Nakło | opłacono | ||||
MAMY TO | |||||||||
34 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Półmaraton | MAMY TO | opłacono | ||||
MKL Toruń Masters | |||||||||
35 | JASTRZĘBSKI krzysztof | Toruń | Dziesiątka | MKL Toruń Masters | opłacono | ||||
MLKS TUCHOLANKA | |||||||||
36 | Nielek Patryk | TUCHOLA | Dziesiątka | MLKS TUCHOLANKA | opłacono | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
37 | Witt Grażyna | Sopot | Dziesiątka - osoby powyżej 70 roku życia | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
No Age Limit Płock Biega | |||||||||
38 | Wieluńska Jolanta | Płock | Półmaraton | No Age Limit Płock Biega | opłacono | ||||
Owocbiega TEAM | |||||||||
39 | Myślak Piotr | Świecie | Półmaraton | Owocbiega TEAM | opłacono | ||||
40 | Malinowska Andżelina | Poznan | Półmaraton | Owocbiega TEAM | opłacono | ||||
PARKRUN TORUŃ | |||||||||
41 | Świerczyński Bogdan | Toruń | Dziesiątka | PARKRUN TORUŃ | opłacono | ||||
Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | |||||||||
42 | Piwoński Robert | Toruń | Półmaraton | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono | ||||
Positive Marcin | |||||||||
43 | Wąsik Marcin | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | Positive Marcin | |||||
Przebiegli Unisław i okolice | |||||||||
44 | Brzozowska Iwona | Unisław | Półmaraton | Przebiegli Unisław i okolice | opłacono | ||||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
45 | Makowski Bogdan | Płock | Półmaraton | Płock Biega No Age Limit | opłacono | ||||
46 | Frączkowski Krzysztof | Rogozino | Półmaraton | Płock Biega No Age Limit | opłacono | ||||
RCR | |||||||||
47 | Beauval Monika | Rozgarty | Dziesiątka | RCR | |||||
RKS Lech Rypin | |||||||||
48 | Rybińska Ilona | Rogowo | Półmaraton | RKS Lech Rypin | opłacono | ||||
49 | Kalinowska Justyna | Rogowo | Półmaraton | RKS Lech Rypin | opłacono | ||||
50 | Taczyński Marek | Rypin | Dziesiątka | RKS Lech Rypin | opłacono | ||||
RUN GOKU TEAM | |||||||||
51 | Siecinski Emilian | Gdańsk | Półmaraton | RUN GOKU TEAM | opłacono | ||||
SALON OPTYCZNY OKOWOKO Elbląg | |||||||||
52 | Fedorowski Konrad | Toruń | Półmaraton | SALON OPTYCZNY OKOWOKO Elbląg | opłacono | ||||
SKWARKA STRONG | |||||||||
53 | Ferliński Michał | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | SKWARKA STRONG | |||||
SPC | |||||||||
54 | Kaczmarek Damian | Toruń | Półmaraton | SPC | opłacono | ||||
55 | Warlikowska Karolina | Toruń | Półmaraton | SPC | opłacono | ||||
56 | Nowak Jarosław | Toruń | Półmaraton | SPC | opłacono | ||||
Sołtys Sucharzewo | |||||||||
57 | Dębski Jan | Sucharzewo | Dziesiątka - osoby powyżej 70 roku życia | Sołtys Sucharzewo | |||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
58 | Stankiewicz Damian | Przydwórz | Półmaraton | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
59 | Miraszewska Marta | Lisewo | Półmaraton | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
60 | Łazarski Marian | Działowo | Półmaraton | Start Team Wąbrzeźno | |||||
Szakale Bałut Łódź | |||||||||
61 | Sołtysiak Marta | Łódź | Dziesiątka | Szakale Bałut Łódź | opłacono | ||||
T.G.Sokół Gniewkowo | |||||||||
62 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | Janikowo | Dziesiątka | T.G.Sokół Gniewkowo | opłacono | ||||
T.S. Opatrunki Toruń | |||||||||
63 | Góralski Krzysztof | Toruń | Półmaraton | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
TEAM KOPEĆ | |||||||||
64 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Dziesiątka | TEAM KOPEĆ | opłacono | ||||
TKKF Chełmno | |||||||||
65 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Dziesiątka | TKKF Chełmno | opłacono | ||||
66 | Lis Janusz | Grudziądz | Dziesiątka | TKKF Chełmno | opłacono | ||||
67 | Janowski Adam | Lisewo | Dziesiątka | TKKF Chełmno | opłacono | ||||
TS. Opatrunki- Toruń | |||||||||
68 | podbielska ewa | Toruń | Półmaraton | TS. Opatrunki- Toruń | |||||
Taekwondo Gromowski | |||||||||
69 | Kuffel Bartosz | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | Taekwondo Gromowski | |||||
Toruński Klub Triathlonowy | |||||||||
70 | Butowski Krzysztof | Toruń | Półmaraton | Toruński Klub Triathlonowy | |||||
71 | Ożóg Andrzej | Golub-Dobrzyń | Półmaraton | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | ||||
72 | Wysocki Marcin Wysocki | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | Toruński Klub Triathlonowy | |||||
73 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Półmaraton | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | ||||
TriSkępe | |||||||||
74 | Bielec Adam | Skępe | Półmaraton | TriSkępe | opłacono | ||||
Virtual Runner Club | |||||||||
75 | Ćwiklińska Anna | Poznań | Dziesiątka | Virtual Runner Club | |||||
WKB Meta Lubliniec/ OSP Zelgno | |||||||||
76 | Drożdżal Marian | Toruń | Półmaraton - osoby powyżej 70 roku życia | WKB Meta Lubliniec/ OSP Zelgno | |||||
77 | DROŻDŻAL MACIEJ | TORUŃ | Półmaraton | WKB Meta Lubliniec/ OSP Zelgno | opłacono | ||||
Wy - Biegani Szczecin | |||||||||
78 | Lewandowski Daniel | Lisewo | Dziesiątka | Wy - Biegani Szczecin | opłacono | ||||
Włókniarz Chełmża | |||||||||
79 | Zieliński Dominik | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | Włókniarz Chełmża | |||||
80 | Juchtowski Emil | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | Włókniarz Chełmża | |||||
81 | Górzyńska Klaudia | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | Włókniarz Chełmża | |||||
82 | Szwed Tomasz | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | Włókniarz Chełmża | |||||
Zabiegani Czernikowo | |||||||||
83 | URBANSKA Kamila URBANSKA | Obrowo | Dziesiątka | Zabiegani Czernikowo | |||||
Zabiegani Łubianka | |||||||||
84 | Jasiński Paweł | Łubianka | Półmaraton | Zabiegani Łubianka | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
85 | Domińczak Patryk | Łowicz | Półmaraton | ||||||
86 | Butowska Monika | Chełmża | Półmaraton | ||||||
87 | Kubacki Krystian | Chełmno | Dziesiątka | opłacono | |||||
88 | Kubacka Anika | Chełmno | Dziesiątka | opłacono | |||||
89 | Ruszkiewicz Łukasz | Przyłęki | Półmaraton | ||||||
90 | Kowalczyk Marek | Bydgoszcz | Półmaraton | opłacono | |||||
91 | Pawłowska Basia | Gdynia | Dziesiątka | opłacono | |||||
92 | Nędzusiak Dariusz | Aleksandrów Kujawski | Półmaraton | opłacono | |||||
93 | Kocemba Katarzyna | Grudziądz | Dziesiątka | opłacono | |||||
94 | Olszewski Łukasz | Pigża | Półmaraton | opłacono | |||||
95 | Romański Kazimierz | LEGIONOWO | Półmaraton | ||||||
96 | Wiśniewski Marcin | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
97 | Wojnowska-Wachowiak Justyna | Gostkowo | Półmaraton | opłacono | |||||
98 | Jaworski Bartosz | Lisewo | Półmaraton | opłacono | |||||
99 | Depczyńska Violetta | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
100 | Szczukowski Janusz | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
101 | Stanisz Mariusz | Kraków | Półmaraton | opłacono | |||||
102 | Litwin Piotr | Gdańsk | Półmaraton | opłacono | |||||
103 | Jankiewicz Mateusz | Gostkowo | Półmaraton | opłacono | |||||
104 | Godziuk Roman | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
105 | Gzella Tomasz | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
106 | Kiełczyński Tymoteusz | Bydgoszcz | Półmaraton | opłacono | |||||
107 | Gołębiewska Adriana | Długie | Dziesiątka | opłacono | |||||
108 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Dziesiątka | opłacono | |||||
109 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Dziesiątka | opłacono | |||||
110 | Krzysztoszek Konrad | Straszyn | Półmaraton | opłacono | |||||
111 | Betka Tomasz | Pruszków | Półmaraton | opłacono | |||||
112 | Mazerski Jarosław | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
113 | Różyński Remigiusz Różyński | CHEŁMŻA | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
114 | Piotrowicz Dawid | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
115 | Witkowska Mariola | Górsk | Dziesiątka | opłacono | |||||
116 | Wolan Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | Półmaraton | opłacono | |||||
117 | Radde Witold | Starogard Gdański | Półmaraton | ||||||
118 | Smolarz Jerzy | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
119 | Silarski Karol | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
120 | Kaczmarek Joanna | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
121 | Fedorowska Wiktoria | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
122 | Wojciechowski Sławomir | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
123 | Budziak Wiesław | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
124 | Ernestowicz Patryk | Warszewice | Dziesiątka | opłacono | |||||
125 | Ziobro Joanna | Grudziądz | Dziesiątka | opłacono | |||||
126 | Kornet Przemysław | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
127 | Kalota Joanna | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
128 | Kamiński Mirosław | Grudziądz | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | opłacono | |||||
129 | Beszczyński Patryk | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
130 | Tuszyński Michał | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
131 | Piotrowski Adam | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
132 | Brzykcy Jacek | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
133 | Kruk Natalia | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
134 | Kołodziejczyk Artur | Kowalewo Pomorskie | Półmaraton | ||||||
135 | KAŁASKA Ewelina KAŁASKA | Chełmza | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
136 | Szymecki Sebastian | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
137 | Lewandowski Łukasz | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
138 | Wróblewska Joanna | Unisław | Półmaraton | opłacono | |||||
139 | Weiland Emila | Unisław | Półmaraton | opłacono | |||||
140 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | Półmaraton | opłacono | |||||
141 | Urban Mariusz | Gdańsk | Dziesiątka | opłacono | |||||
142 | Ziomek Paweł | Złotoria | Półmaraton | ||||||
143 | Furmanek Łukasz | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
144 | Bąk Kamil | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
145 | Mol Wiktor | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
146 | SANTOREK Bartosz | RÓŻANKOWO | Dziesiątka | opłacono | |||||
147 | Kowalczyk Paweł | Toruń | Dziesiątka | ||||||
148 | Kwiatkowski Marcin | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
149 | Paszkowski Janusz | Brodnica | Dziesiątka | opłacono | |||||
150 | Wojciechowski Łukasz | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
151 | Kędzierski Waldemar | Pigża | Półmaraton | opłacono | |||||
152 | Krawaczyński Tomasz | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
153 | Klimkowski Patryk | Wielka Łąka | Półmaraton | opłacono | |||||
154 | MAŁKIŃSKI JÓZEF | Bydgoszcz | Półmaraton | ||||||
155 | Tomaszewski Wojciech | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
156 | Tomaszewski Miłosz | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
157 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Półmaraton - osoby powyżej 70 roku życia | ||||||
158 | Sarnowski Maciej | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
159 | Pudlewski Michał | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
160 | Gładysz Krzysztof | Świecie | Dziesiątka | opłacono | |||||
161 | Sutkowy Paweł | Bydgoszcz | Półmaraton | opłacono | |||||
162 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Półmaraton | ||||||
163 | Jaworski Marek | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
164 | Drążkowski Daniel | Gdańsk | Półmaraton | opłacono | |||||
165 | Kostecka Justyna | Łubianka | Dziesiątka | opłacono | |||||
166 | Myszka Weronika | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
167 | Deruś Stanisław | Biskupice | Półmaraton | opłacono | |||||
168 | Kruszynski Jakub | Chelmza | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
169 | Paluch Julia | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
170 | Pleskot Kamil | Kończewice | Półmaraton | opłacono | |||||
171 | Pawlak Wojciech | Bydgoszcz | Dziesiątka | ||||||
172 | Gapys Dorota | Łódź | Półmaraton | opłacono | |||||
173 | Polzin Wiktoria | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
174 | Leszczyńska Agata | Rumia | Półmaraton | ||||||
175 | Huzarski Kamil | Toruń | Półmaraton | opłacono | |||||
176 | Dulski Zbigniew | Toruń | Półmaraton | ||||||
177 | Łubkowska Dorota Łubkowska | GRZYWNA | Dziesiątka | opłacono | |||||
178 | OLCHAWA PIOTR | CHEŁMŻA | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
179 | Bajmler Anna | Toruń | Dziesiątka | opłacono | |||||
180 | Zuwala Magdalena | Chelmza | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
181 | Leszczyński Jacek | Rumia | Półmaraton | ||||||
182 | Cebulak Grzegorz | Gliwice | Dziesiątka | opłacono | |||||
183 | Falkowski Mariusz | Wąbrzeźno | Dziesiątka | opłacono | |||||
184 | Ingram Jakub | Chełmża | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
185 | Krzyżanowski Maciej | Łódź | Półmaraton | ||||||
186 | Jopp Marek | Chełmża | Dziesiątka - mieszkańcy Chełmży | ||||||
187 | BOROWSKI RAFAŁ | WĄBRZEŹNO | Dziesiątka | opłacono | |||||
188 | Lewandowski Marcin | CHEŁMŻA | Półmaraton - mieszkańcy Chełmży | ||||||
www.dopizzy.pl | |||||||||
189 | Deperas Aleksander | Toruń | Półmaraton | www.dopizzy.pl | opłacono |
Wyświetleń: 13855