Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowski Szymon Biały Bór Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat ZKS Miastko
2 Kozłowski Patryk Biały Bór Polska Bieg MATA – 6 lat ZKS Miastko
3 Kozłowski Maciej Biały Bór Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
4 Szostak Nel Bolesławice Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
5 Komorowski Maksymilian Bolesławice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
6 Kloc Zofia Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Kobylnica
7 Behal Wiktoria Bolesławice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
8 Behal Filip Bolesławice Polska Bieg MATA – 6 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
9 Jadczak Tymoteusz Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
10 Kochański Bartosz Bolesławice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica
11 Kochański Michał Bolesławice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica
12 Kochańska Izabela Bolesławice Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
13 Szymański Franciszek Bolesławice Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Tulinek w Słupsku
14 Smutek Filip Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Miejskie nr 12 w Słupsku
15 Spionek Patryk Bolesławice Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Akademia Małego Lekkoatlety
16 Mirocha Aleksander Bolesławice Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
17 Mirocha Milena Bolesławice Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica
18 Serafin Bartek Bolesławice Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
19 Borowiec Wiktoria Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
20 Borowiec Magdalena Bolesławice Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
21 Żyszkowska Kalina Bolesławice Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
22 Potępa Leon Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Kobylnica
23 Potępa Aleksander Bolesławice Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Franio
24 Skiba Julia BOROWY MŁYN Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Borowy Młyn
25 Skiba Kacper BOROWY MŁYN Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Borowy Młyn
26 Skiba Filip BOROWY MŁYN Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Borowy Młyn
27 Sidor Lena Bukówka Polska Bieg KAPITANA – 10 lat AML Słupsk
28 Sidor Zuzanna Bukówka Polska Bieg MATA – 6 lat AML Słupsk
29 Malińska Julia Bydlino Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
30 Malińska Oliwia Bydlino Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
31 Zając Hanna Bytów Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
32 Czarnuch Zofia Damnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Zespół Szkół w Damnicy
33 Kretkowska Iga Damno Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Zespół Szkół w Damnicy
34 Kretkowska Aleksandra Damno Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Zespół Szkół w Damnicy
35 Urban Seweryn Dębnica Kaszubska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Ananasy z 3 Fal
36 Malkiewicz Leon Dębnica Kaszubska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat AML Słupsk
37 Malkiewicz Ignacy Dębnica Kaszubska Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat AML Słupsk
38 Sowińska Klaudia Gardna Wielka Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
39 Drapała Beata Gdańsk Polska Bieg MATA – 6 lat
40 Drapała Agata Gdańsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
41 Walczak Ignacy Gdynia Polska Bieg MATA – 6 lat ElektroniczneZapisy.pl Team
42 Walczak Konrad Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat ElektroniczneZapisy.pl Team
43 Mielczarek Maria Głobino Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
44 Bernatajtys Nikodem Grabno Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
45 Bernatajtys Antoni Grabno Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce
46 Luboński Mikołaj Jezierzany Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła społeczna w Korlinie
47 Luboński Jakub Jezierzany Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła społeczna w Korlinie
48 Stańczyk Amelia Jezierzyce Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
49 Kałużny Jakub Jezierzyce Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
50 Keller Gracjan Karczemki Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Znikające punkty
51 Dziamski Tymoteusz Kępice Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Kępice
52 Spychalski Wojciech KOBYLNICA Polska Bieg KAPITANA – 10 lat
53 Zając Mateusz Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Kobylnica
54 Lenc Hanna Kobylnica Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Montesorii
55 Lenc Zuzanna Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
56 Martyna zuzanna kobylnica Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zespół Szkół Informatycznych
57 Rodzińska Helena Kobylnica Polska Bieg MATA – 6 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
58 Zając Zuzanna Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
59 Malich Zuzanna Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Krakowie
60 MURAWSKA KLARA KOBYLNICA Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
61 Chęcińska Maja Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
62 Kulis Nikodem Kobylnica Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
63 Kulis Leon Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
64 Muńko Dorian Kobylnica Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole Kobylnica
65 Borkowski Julian Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
66 Zduński Maksiu Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
67 Zduńska Natalia Kobylnica Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Kobylnica
68 Kwiecień Otylia Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 3w Słupsku
69 Mułyk Julia Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat
70 MUŁYK Wojciech Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
71 Podedworna Zuzanna Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkloa podstawowa Kobylnica
72 Ziemba Mikołaj Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
73 Ziemba Maks Kobylnica Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
74 Zmuda-Trzebiatowska Hanna Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica
75 Deliga Wiktor Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
76 Deliga Igor Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole
77 Brzoskowski Franciszek Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
78 Sadowska Maja Kobylnica Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat AML Słupsk
79 Hapka Weronika Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AML Słupsk
80 Hapka Hubert Kobylnica Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat SMS Słupsk
81 Zajączkowska Aleksandra Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Sp Kobylnica
82 Kargul Milena Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat AML Słupsk
83 Kasprzyk Zofia Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Sp Kobylnica
84 Kasprzyk Jagoda Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp Kobylnica
85 WALAWICZ Igor KOBYLNICA Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Miejskie nr 12 w Słupsku
86 Mondrzejewski Antoni Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
87 Mondrzejewska Maria Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
88 Zaborski Michał Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Kobylnica
89 Dziuba Igor Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
90 Dziuba Wiktor Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Kobylnica
91 Milewicz Witold Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
92 Wróbel Martyna Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat
93 Zduńczyk Lily Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
94 Gąbarczyk Piotr Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Kobylnica
95 Gąbarczyk Wojciech Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp Kobylnica
96 Gąbarczyk Zofia Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 W SŁUPSKU
97 Ernestowicz Aleksandra Kobylnica Polska Bieg MATA – 6 lat St.S. Delfin-Słupsk
98 Ernestowicz Julia Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
99 Ernestowicz Karolina Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
100 Rozental Zosia Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Wyświetleń: 14329

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ