Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | 10 km | Party Animals Gdynia | opłacono on-line |
3 | Sadowski Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
5 | Plecing Patryk | Nowe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono on-line |
8 | Bohomiahkova Khrystyna | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Club | opłacono on-line |
9 | Gawarecki Kamil | Kleszczewko | Polska | 10 km | Lotos Running Team | opłacono on-line |
10 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Club | opłacono on-line |
11 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
13 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 10 km | Skórcz | opłacono on-line |
14 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
15 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
16 | Nibus Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Team Rudnik | opłacono on-line |
17 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
18 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | opłacono on-line |
20 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
21 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | ||
22 | Grabiński Łukasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
23 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Pakeiser Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono |
25 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Zimny Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
27 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | 10 km | Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn | opłacono on-line |
28 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
30 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km | Adidas Runners | |
31 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Kunke Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
34 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
35 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
36 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | 10 km | MM Kwidzyn Team | opłacono on-line |
37 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km | ||
38 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
39 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | 10 km | Sambor Tczew | opłacono on-line |
40 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | 10 km | ||
41 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
42 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Malborskie morsy | |
43 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Hardt Piotr | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | 10 km | Rogiewicz Running Team | |
46 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono on-line |
47 | Pawłowski Michał | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
48 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Biegam i Wspieram Press Glass Tczew | opłacono on-line |
49 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Rogiewicz Running Team | |
50 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
52 | Krupiak Katarzyna | Kołobrzeg | Polska | 10 km | Rowery Małgośka | |
53 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Kasiorek Grzegorz | Rotmanka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Górtowski Remigiusz | Kretki Małe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
58 | Rytlewska Alicja | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | Polska | 10 km | ||
60 | Daszewska Magdalena | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Daszewski Emil | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Żuchnik Adrian | Malbork | Polska | 10 km | Czerwone Krokodyle | opłacono on-line |
64 | Michałowska Joanna | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
65 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
66 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
67 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner/Biegający Tczew | opłacono |
68 | Ogonowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | TEKKEN AS | opłacono on-line |
69 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | 10 km | Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
70 | Król Krzysztof | Steblewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
71 | Czaplewski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | ||
72 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
73 | Zagórowska Anna | Malbork | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono on-line |
74 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Mendelski Dawid | Tczew | Polska | 10 km | ||
77 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
78 | Steinka Mariusz | Łęgowo | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
79 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
80 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
81 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
82 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
84 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
85 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 10 km | ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | opłacono on-line |
86 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
87 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Plutowska Barbara | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
89 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
91 | Zawłocki Daniel | Tczew | Polska | 10 km | JASIU TEAM | |
92 | Sowiński Patryk | Malbork | Polska | 10 km | chorsteam.com/ 22 Baza lotnictwa taktycznego | opłacono on-line |
93 | Dziedzic Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
94 | Lisiak Kasia | Reda | Polska | 10 km | ||
95 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | opłacono on-line |
96 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
97 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
98 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | |
99 | Różycki Paweł | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
100 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team - plany biegowe |
Wyświetleń: 307429