Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
201 Treder Małgorzata Mechelinki Polska 10 km bieg główny FOX opłacono on-line
202 Tymiński Jarosław Reda Polska 10 km bieg główny Fox opłacono on-line
203 Kepka Grzegorz WEJHEROWO Polska 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
204 Janiszewska Teresa Bytów Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
205 Kepka Ewa Wejherowo Polska 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
206 Szczubiała Jakub Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
207 Szczubiała Kacper Wejherowo Polska biegi młodzieżowe Sp 8 Wejherowo
208 Szczubiała Mateusz Wejherowo Polska biegi młodzieżowe Sp 8 Wejherowo
209 Arendt-Szczubiała Hanna Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
210 Hewelt Krzysztof Wejherowo Polska 10 km bieg główny Wejherowska Akademia Biegania opłacono on-line
211 Wasylka Łukasz Luzino Polska 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
212 Płotka Adam Luzino Polska 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
213 Domski Cezary Łęczyce Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
214 Rolbiecka Monika Wejherowo Polska 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
215 Seniuś Marcin Somonino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
216 Dywelski Krzysztof Rumia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
217 Hintzke Leszek Leśniewo Polska 10 km bieg główny Przyjaciele w biegu opłacono on-line
218 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
219 Neugebauer Aleksander Wejherowo Polska 10 km bieg główny Grupa Biegowa NDI opłacono on-line
220 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 10 km bieg główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
221 Sujkowski Ryszard Kostkowo Polska 10 km bieg główny WOLF TEAM opłacono on-line
222 Rezler-Dunajewska Magdalena Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
223 Pol Ivo Rumia Polska biegi młodzieżowe
224 Pol Lena Rumia Polska biegi młodzieżowe
225 Reszke Wiktoria Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
226 Reszke Klaudia Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
227 Lunk Krzysztof Puck Polska 10 km bieg główny LIVESTRONG opłacono on-line
228 Kroll Tomasz Kobysewo Polska 10 km bieg główny Kartuski Team opłacono on-line
229 Żółć Mateusz Zbychowo Polska biegi młodzieżowe Żółć
230 Żółć Sebastian Zbychowo Polska 10 km bieg główny Żółć opłacono on-line
231 Żółć Beata Zbychowo Polska 10 km bieg główny Żółć opłacono on-line
232 Wenta Brygida ŁEBUNIA Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
233 Wenta Piotr ŁEBUNIA Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
234 Konkol Krystyna Lębork Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
235 Konkol Andrzej Lębork Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
236 Szychułda Adam Gdynia Polska 10 km bieg główny Zorza Gdynia opłacono on-line
237 Okrój Gabriela Domatówko Polska 10 km bieg główny Kicaj Domatówko opłacono on-line
238 Małek Aleksandra Kąpino Polska 10 km gm Wejherowo Run babys opłacono on-line
239 Labudda Mirosław Rumia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
240 Zwara Aldona Rumia Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
241 Heland Grzegorz Gdańsk Polska biegi młodzieżowe
242 Szlas Marcin Wejherowo Polska 10 km bieg główny tutum house nieruchomości opłacono on-line
243 Paprocki Adam Gdańsk Polska 10 km bieg główny najeżeni endorfiną opłacono on-line
244 Paprocki Maciej Gdańsk Polska 10 km bieg główny najeżeni endorfiną opłacono on-line
245 Paprocka Anna Gdańsk Polska 10 km bieg główny najeżeni endorfina opłacono on-line
246 Paprocki Marcin GDAŃSK Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
247 Majkowski Michał Rumia Polska 10 km bieg główny Krew i Honor opłacono on-line
248 Andryskowski Zdzisław Lębork Polska 10 km bieg główny Kolarz-Pol opłacono on-line
249 Dawidowski Roman Puck Polska 5 km Nordic Walking Kaszubska Spółdzielnia Przystan opłacono on-line
250 Pawłowski Andrzej Gdynia Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
251 Pawłowska Maria Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
252 Kobierzyński Filip Wladyslawowo Polska biegi młodzieżowe
253 Andryskowska Katarzyna Wladyslawowo Polska 10 km bieg główny Mayo Judo&Fitness Center opłacono on-line
254 kobierzyńska daria kobierzyńska władysławowo Polska 10 km bieg główny Mayo Judo&Fitness Center opłacono on-line
255 Rinc Małgorzata Gdynia Polska 10 km bieg główny MAMY TO opłacono on-line
256 Riabukha Oleksandr Kremieńćzuk Ukraina Polska 10 km bieg główny MAMY TO opłacono on-line
257 Jabłoński Łukasz Kartuzy Polska 10 km bieg główny Kartuski Team opłacono on-line
258 Mislisz Piotr Osłonino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
259 Drewa Tomasz Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
260 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
261 Domski Jakub Łęczyce Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
262 Frankowska Justyna Kartuzy Polska 5 km Nordic Walking Kartuski Team opłacono on-line
263 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Polska 10 km bieg główny LZS Gnieżdżewo opłacono on-line
264 Wenta Wojciech Łebunia Polska biegi młodzieżowe Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk
265 Wenta Wiktor Łebunia Polska biegi młodzieżowe Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk
266 Wenta Adrian Łebunia Polska 10 km bieg główny Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk opłacono on-line
267 Lewandowska Nikola Kąpino Polska biegi młodzieżowe
268 Jaedtke Adam Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
269 Jetke Krystian Władysławowo Polska 10 km bieg główny BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
270 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO Polska 10 km bieg główny BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
271 Dorobczyński Marek Chałupy Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
272 Szajerka Magdalena Rumia Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
273 GRABOWSKA Agnieszka Reda Polska 10 km bieg główny Młode Dziki-Runeda opłacono on-line
274 Tokarska Laura Gdynia Polska biegi młodzieżowe
275 Gładykowska Iwona Rumia Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
276 Gładykowski Tomasz Rumia Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
277 Labudda Wojciech Puck Polska 10 km bieg główny LKS PUCK opłacono on-line
278 Hincka Marzena Gnieżdżewo Polska 10 km bieg główny BRW Władysławowo opłacono on-line
279 Wilk Bronisław Rumia Polska biegi młodzieżowe
280 Wilk Zofia Rumia Polska biegi młodzieżowe
281 Wilk Dawid Rumia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
282 Okrój Mariusz Leśniewo Polska 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
283 Jetke Karol Strzelno Polska 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
284 Kaszuba Zosia Rumia Polska biegi młodzieżowe The North Runners
285 Kaszuba Szymon Rumia Polska biegi młodzieżowe The North Runners
286 Kowalik Adam Jastarnia Polska 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
287 Bemowska Dorota REDA Polska 10 km bieg główny Młode Dziki-Runeda opłacono on-line
288 Pusdrowska Agnieszka Reda Polska 10 km bieg główny Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
289 Pusdrowski Michał Reda Polska 10 km bieg główny Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
290 Cyglicki Filip Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
291 Choinka Alicja Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
292 Gaszta Grzegorz Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
293 Czaplicki Sławomir Reda Polska 10 km bieg główny Młode Dziki-Runeda
294 Formella Miroslaw Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo MTB opłacono on-line
295 Willner Waldemar Domatówko Polska 10 km bieg główny Kicaj Domatówko opłacono on-line
296 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Polska 5 km Nordic Walking Enzo Team Kołomański Rowery opłacono
297 Pieper Daniel Kąpino Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
298 Pieper Szymon Kąpino Polska biegi młodzieżowe
299 Górska-Stucka Anna Władysławowo Polska 5 km Nordic Walking Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
300 Wysocka Gabriela Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line


Wyświetleń: 16012

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ