Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Kędziora Seweryn | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
402 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
403 | Dolecki Andrzej | Reda | Polska | 10 km bieg główny | Marynarka Wojenna | opłacono on-line |
404 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
405 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
406 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | biegi młodzieżowe | MKS GALA GDAŃSK | |
407 | Jułkowski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
408 | Bradtke Romualda | Lubkowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
409 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Run Babys | opłacono on-line |
410 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Polska | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |
411 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |
412 | Kwidziński Marek | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Marco:-) | opłacono on-line |
413 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
414 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | Polska | 10 km gm Wejherowo | BIESY | opłacono on-line |
415 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
416 | Boza Beata | Gdynia/Chłapowo | Polska | 10 km bieg główny | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono on-line |
417 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | Wejherowski Klub Nordic Walking | opłacono on-line |
418 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | Samochodówka | |
419 | Stromidło Jan | Swarzewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
420 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | Samochodówka | |
421 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
422 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | biegi młodzieżowe | Znikające punkty | |
423 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
424 | Mickiewicz -Szymańska Ilona | Domatówko | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
425 | Grycko Barbara | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
426 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
427 | HOŁOWIECKA DANUTA | REDA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
428 | HOŁOWIECKA PATRYCJA | REDA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16893