Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Marek | Gdynia | 10 km bieg główny | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
2 | Zwierz Andrzej | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Active Flow | |||||||||
3 | Zawadzka Monika | Reda | 10 km gm Wejherowo | Active Flow | opłacono on-line | ||||
4 | Zawadzki Piotr | Reda | 10 km gm Wejherowo | Active Flow | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
5 | Serkowska Anna | Kartuzy | 10 km bieg główny | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | ||||
Akademia Piłkarska Cassubian | |||||||||
6 | Kierski Marcel | Bolszewo | biegi młodzieżowe | Akademia Piłkarska Cassubian | |||||
Ap1 | |||||||||
7 | Rybacki Kacper | Reda | biegi młodzieżowe | Ap1 | |||||
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | |||||||||
8 | JETKE agnieszka | WŁADYSŁAWOWO | 10 km bieg główny | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line | ||||
9 | Jetke Krystian | Władysławowo | 10 km bieg główny | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line | ||||
BIESY | |||||||||
10 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | 10 km gm Wejherowo | BIESY | opłacono on-line | ||||
BRW Władysławowo | |||||||||
11 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | 10 km bieg główny | BRW Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
12 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | 10 km bieg główny | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
13 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | 5 km Nordic Walking | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
14 | Grycko Barbara | Władysławowo | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
15 | Janowicz Anna | Władysławowo | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
16 | Imianowski Jerzy | Gdynia | 10 km bieg główny | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
17 | Żabczyński Daniel | Rumia | 10 km bieg główny | Biegamyrazem.pl | |||||
Biegusy, BBL Gdansk | |||||||||
18 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | 10 km bieg główny | Biegusy, BBL Gdansk | opłacono on-line | ||||
Błękitni Wejherowo | |||||||||
19 | Kierska Anastazja | Bolszewo | biegi młodzieżowe | Błękitni Wejherowo | |||||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
20 | Krużycka Żaneta | Gdynia | 10 km bieg główny | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line | ||||
Chylońskie Dziki Gdynia // biegamyrazem.pl | |||||||||
21 | Górecki Roman | Gdynia | 10 km bieg główny | Chylońskie Dziki Gdynia // biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl | |||||||||
22 | Brucki Robert | Gdynia | 10 km bieg główny | Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
DCT Running Team | |||||||||
23 | Brokos Tomasz | Gdańsk | 10 km bieg główny | DCT Running Team | opłacono on-line | ||||
DKMO | |||||||||
24 | Kitowski Dawid | Gdańsk | 10 km bieg główny | DKMO | opłacono on-line | ||||
Darzlubskie Dziki | |||||||||
25 | Jednachowski Radosław | Darzlubie | 10 km bieg główny | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
26 | Klein Sebastian | Kąpino | 10 km gm Wejherowo | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
ESJA TEAM | |||||||||
27 | Brygała Agata | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
28 | Cyrocka Agnieszka | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
29 | Cyrocki Krystian | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
30 | Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
31 | Górski Piotr | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
32 | Idźkowski Adam | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
33 | Madej Jolanta | Gdańsk | 10 km bieg główny | ESJA TEAM | |||||
34 | Manthey Marcin | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
35 | Nowy Katarzyna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
36 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
37 | Sztetner Anna | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
38 | Zientkiewicz Aga | Banino | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
39 | Zientkiewicz Witold | Banino | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
40 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | 10 km bieg główny | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
41 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 5 km Nordic Walking | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono | ||||
Euroscigacze | |||||||||
42 | Goebel Radosław Goebel | Rumia | 10 km bieg główny | Euroscigacze | opłacono on-line | ||||
43 | Pohl Sebastian | Gdynia | 10 km bieg główny | Euroscigacze | opłacono on-line | ||||
FOX | |||||||||
44 | Treder Daniel | Mechelinki | 10 km bieg główny | FOX | opłacono on-line | ||||
45 | Treder Małgorzata | Mechelinki | 10 km bieg główny | FOX | opłacono on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
46 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Fox | |||||||||
47 | Procelli-Szynwelska Izabela | Gdynia | 10 km bieg główny | Fox | opłacono on-line | ||||
48 | Szynwelski Jacek | Gdynia | 10 km bieg główny | Fox | opłacono on-line | ||||
49 | Tymiński Jarosław | Reda | 10 km bieg główny | Fox | opłacono on-line | ||||
Gdynia Moje Miasto | |||||||||
50 | Stempnik Dariusz | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Gdynia Moje Miasto | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa NDI | |||||||||
51 | Neugebauer Aleksander | Wejherowo | 10 km bieg główny | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | ||||
Ilonka Team | |||||||||
52 | Gorczycki Grzegorz | Gdańsk | 10 km bieg główny | Ilonka Team | opłacono on-line | ||||
Jak Zawsze | |||||||||
53 | Szachniuk Marzena | Łeba | 10 km bieg główny | Jak Zawsze | opłacono on-line | ||||
KASZUBI LUZINO | |||||||||
54 | Kankowska Justyna | Luzino | 10 km bieg główny | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
55 | Kankowski Paweł | Luzino | 10 km bieg główny | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
56 | Płotka Adam | Luzino | 10 km bieg główny | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
57 | Wasylka Łukasz | Luzino | 10 km bieg główny | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
K S Sokół Zblewo | |||||||||
58 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 5 km Nordic Walking | K S Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
59 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KS Wejher Wejherowo | |||||||||
60 | Witt Karolina | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | KS Wejher Wejherowo | |||||
Kartuski Team | |||||||||
61 | Frankowska Justyna | Kartuzy | 5 km Nordic Walking | Kartuski Team | opłacono on-line | ||||
62 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | 10 km bieg główny | Kartuski Team | opłacono on-line | ||||
63 | Kroll Tomasz | Kobysewo | 10 km bieg główny | Kartuski Team | opłacono on-line | ||||
Kaszubska Spółdzielnia Przystan | |||||||||
64 | Dawidowski Roman | Puck | 5 km Nordic Walking | Kaszubska Spółdzielnia Przystan | opłacono on-line | ||||
Ketoza-Crazy about Keto | |||||||||
65 | Żełudkowska Aleksandra | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | Ketoza-Crazy about Keto | opłacono on-line | ||||
66 | Żełudkowski Juliusz | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | Ketoza-Crazy about Keto | opłacono on-line | ||||
Kicaj Domatówko | |||||||||
67 | Okrój Gabriela | Domatówko | 10 km bieg główny | Kicaj Domatówko | opłacono on-line | ||||
68 | Willner Waldemar | Domatówko | 10 km bieg główny | Kicaj Domatówko | opłacono on-line | ||||
Kije | |||||||||
69 | Krepel Małgorzata | Bolszewo | 5 km NW gm Wejherowo | Kije | |||||
Kis Transport | |||||||||
70 | Balcerowiak Grażyna | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | Kis Transport | opłacono on-line | ||||
71 | Ropel Wanda | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | Kis Transport | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Wejher | |||||||||
72 | Okruciński Aleksander | Gowino | biegi młodzieżowe | Klub Sportowy Wejher | |||||
73 | Walczak Ignacy | wejherowo | biegi młodzieżowe | Klub Sportowy Wejher | |||||
74 | Walczak Jakub | wejherowo | biegi młodzieżowe | Klub Sportowy Wejher | |||||
Kolarz-Pol | |||||||||
75 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | 10 km bieg główny | Kolarz-Pol | opłacono on-line | ||||
Komando Flaki | |||||||||
76 | czerewatyj sylwia | Dębogórze | 5 km Nordic Walking | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
77 | Pociask Krzysztof | Rumia | 10 km bieg główny | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Krew i Honor | |||||||||
78 | Majkowski Michał | Rumia | 10 km bieg główny | Krew i Honor | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
79 | Karolewska Anna | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
80 | Kościelski Mariusz | Rumia | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
81 | Mierska Elżbieta | Żukowo | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
82 | Ossowski Waldemar | Żukowo | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
Kundy Portowe | |||||||||
83 | Korpas Ewa | Pruszcz Gdański | 10 km bieg główny | Kundy Portowe | opłacono on-line | ||||
84 | Kościński Patryk | Pozezdrze | 10 km bieg główny | Kundy Portowe | opłacono on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
85 | Lunk Krzysztof | Puck | 10 km bieg główny | LIVESTRONG | opłacono on-line | ||||
LKS PUCK | |||||||||
86 | Labudda Wojciech | Puck | 10 km bieg główny | LKS PUCK | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
87 | Gałęzewski Michał | Różyny | 10 km bieg główny | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LZS Gnieżdżewo | |||||||||
88 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | 10 km bieg główny | LZS Gnieżdżewo | opłacono on-line | ||||
Lufthansa Systems Poland Active! | |||||||||
89 | Niedźwiadek Magdalena | Gdańsk | 10 km bieg główny | Lufthansa Systems Poland Active! | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze | |||||||||
90 | Szymański Adam | Lębork | 10 km bieg główny | Lębork Biegacze | opłacono on-line | ||||
Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |||||||||
91 | Wenta Adrian | Łebunia | 10 km bieg główny | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | opłacono on-line | ||||
92 | Wenta Wiktor | Łebunia | biegi młodzieżowe | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |||||
93 | Wenta Wojciech | Łebunia | biegi młodzieżowe | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |||||
MAMY TO | |||||||||
94 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | 10 km bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line | ||||
95 | Rinc Małgorzata | Gdynia | 10 km bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line | ||||
MAPA SC | |||||||||
96 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | 10 km bieg główny | MAPA SC | opłacono on-line | ||||
MKS GALA GDAŃSK | |||||||||
97 | Bójko Martyna | Gdańsk | biegi młodzieżowe | MKS GALA GDAŃSK | |||||
MTB | |||||||||
98 | Formella Miroslaw | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | MTB | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
99 | Kepka Ewa | Wejherowo | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line | ||||
100 | Kepka Grzegorz | WEJHEROWO | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line | ||||
101 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line | ||||
102 | Rolbiecka Monika | Wejherowo | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line | ||||
Majsports | |||||||||
103 | Maj Adam | Puck | 10 km bieg główny | Majsports | |||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
104 | Witt Grażyna | Sopot | 10 km bieg główny | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
Marco:-) | |||||||||
105 | Kwidziński Marek | Wejherowo | 10 km bieg główny | Marco:-) | opłacono on-line | ||||
Mardy Bum | |||||||||
106 | Skurtys Amelia | Reda | biegi młodzieżowe | Mardy Bum | |||||
107 | Skurtys Cezary | REDA | 5 km Nordic Walking | Mardy Bum | opłacono on-line | ||||
108 | Skurtys Dagmara | Reda | 5 km Nordic Walking | Mardy Bum | opłacono on-line | ||||
109 | Skurtys Kornelia | Reda | biegi młodzieżowe | Mardy Bum | |||||
Marynarka Wojenna | |||||||||
110 | Dolecki Andrzej | Reda | 10 km bieg główny | Marynarka Wojenna | opłacono on-line | ||||
Mayo Judo&Fitness Center | |||||||||
111 | Andryskowska Katarzyna | Wladyslawowo | 10 km bieg główny | Mayo Judo&Fitness Center | opłacono on-line | ||||
112 | kobierzyńska daria kobierzyńska | władysławowo | 10 km bieg główny | Mayo Judo&Fitness Center | opłacono on-line | ||||
Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
113 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | 10 km bieg główny | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
114 | Nalepka Karolina | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Morsy Puck | |||||||||
115 | Bartyzel Wioleta | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | Morsy Puck | opłacono on-line | ||||
Młode Dziki-Runeda | |||||||||
116 | Bemowska Dorota | REDA | 10 km bieg główny | Młode Dziki-Runeda | opłacono on-line | ||||
117 | Czaplicki Sławomir | Reda | 10 km bieg główny | Młode Dziki-Runeda | |||||
118 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | 10 km bieg główny | Młode Dziki-Runeda | opłacono on-line | ||||
NDI | |||||||||
119 | Konopka Piotr | Rumia | 10 km bieg główny | NDI | opłacono on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
120 | Nerc Dorota | Rumia | 5 km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
NYPEL Reda | |||||||||
121 | Łyś Daniel | Reda | 10 km bieg główny | NYPEL Reda | opłacono on-line | ||||
Niedźwiedź Team | |||||||||
122 | Kurowska Monika | Bojano | 10 km bieg główny | Niedźwiedź Team | opłacono on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
123 | Daszewska Magdalena | Reda | 5 km Nordic Walking | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
124 | Daszewski Emil | Reda | 10 km bieg główny | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
125 | Grzenkowicz Violetta | Rumia | 5 km Nordic Walking | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
Norbsoft | |||||||||
126 | Witt Henryk | Sopot | 5 km Nordic Walking | Norbsoft | opłacono on-line | ||||
Olucha Run | |||||||||
127 | Bukowski Tomasz | Bydgoszcz | 10 km bieg główny | Olucha Run | opłacono on-line | ||||
P4F | |||||||||
128 | Wilke Tomasz | Gdynia | 10 km bieg główny | P4F | opłacono on-line | ||||
PADŁ NA RYJ TEAM | |||||||||
129 | Boza Beata | Gdynia/Chłapowo | 10 km bieg główny | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono on-line | ||||
PGB sportowa paczka | |||||||||
130 | Halmann Mirek | Wejherowo | 10 km bieg główny | PGB sportowa paczka | opłacono on-line | ||||
PORTA RUNNING TEAM | |||||||||
131 | Reiter Piotr | Bolszewo | 10 km bieg główny | PORTA RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
PORTA Running Team | |||||||||
132 | Ciba Michał | Wejherowo | 10 km bieg główny | PORTA Running Team | opłacono on-line | ||||
PRO-CARS | |||||||||
133 | Rosiński Piotr | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | PRO-CARS | opłacono on-line | ||||
PZS3 Wejherowo | |||||||||
134 | Kocoł Zuzanna | warszkowo | biegi młodzieżowe | PZS3 Wejherowo | |||||
Paprykarz Barceloński | |||||||||
135 | Osowski Paweł | Rumia | 10 km bieg główny | Paprykarz Barceloński | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
136 | Ruczyński Maciej | Rumia | 10 km bieg główny | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
137 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | 10 km bieg główny | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
138 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | 5 km Nordic Walking | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
139 | Pawłowski Mateusz | Rumia | 10 km bieg główny | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
PolipackTeamGWE | |||||||||
140 | Pierzchała Marek | Luzino | 5 km Nordic Walking | PolipackTeamGWE | opłacono on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
141 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
142 | Wawrzyniak ANNA | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
143 | Wawrzyniak IGOR | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
Projekt 1000 up | |||||||||
144 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 10 km bieg główny | Projekt 1000 up | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Leśne | |||||||||
145 | Śpiewak Antonina | Bolszewo | biegi młodzieżowe | Przedszkole Leśne | |||||
146 | Śpiewak Faustyna | BOLSZEWO | biegi młodzieżowe | Przedszkole Leśne | |||||
Przyjaciele w biegu | |||||||||
147 | Hintzke Leszek | Leśniewo | 10 km bieg główny | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line | ||||
Przyjemnie zmęczeni | |||||||||
148 | Bury Liliana | Reda | 5 km Nordic Walking | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line | ||||
149 | Mielewczyk Justyna | Reda | 5 km Nordic Walking | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line | ||||
REWA 12:15 | |||||||||
150 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | 10 km bieg główny | REWA 12:15 | opłacono on-line | ||||
RKS Rumia | |||||||||
151 | Wolańska Lena | Rumia | biegi młodzieżowe | RKS Rumia | |||||
RUNEDA | |||||||||
152 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | 10 km bieg główny | RUNEDA | opłacono on-line | ||||
Republika FC | |||||||||
153 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | 10 km bieg główny | Republika FC | opłacono on-line | ||||
Romsey Road Runners | |||||||||
154 | Koschmidder-Hatch Dorota | Wejherowo | 10 km bieg główny | Romsey Road Runners | opłacono on-line | ||||
Run Babys | |||||||||
155 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | Run Babys | opłacono on-line | ||||
156 | Krauza Grażyna | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | Run Babys | opłacono on-line | ||||
157 | Krauza Jerzy | Bolszewo | 5 km NW gm Wejherowo | Run Babys | opłacono on-line | ||||
158 | Lademann Gabriela | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | Run Babys | opłacono on-line | ||||
Run babys | |||||||||
159 | Małek Aleksandra | Kąpino | 10 km gm Wejherowo | Run babys | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
160 | Majewski Krystian | Gdynia | 10 km bieg główny | Runeda | opłacono on-line | ||||
Runeda / RunnerFromReda | |||||||||
161 | Pusdrowska Agnieszka | Reda | 10 km bieg główny | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line | ||||
162 | Pusdrowski Michał | Reda | 10 km bieg główny | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
163 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | ||||
SFORA BMK | |||||||||
164 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | SFORA BMK | opłacono on-line | ||||
165 | Roman Krzysztof | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | SFORA BMK | opłacono on-line | ||||
SP 2 Bolszewo | |||||||||
166 | Śpiewak Hanna | Bolszewo | biegi młodzieżowe | SP 2 Bolszewo | |||||
SP Gościcino | |||||||||
167 | Materak Bartosz | Gościcino | biegi młodzieżowe | SP Gościcino | |||||
SSP Rumia | |||||||||
168 | Śpiewak Emilia | Bolszewo | biegi młodzieżowe | SSP Rumia | |||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
169 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
170 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
171 | Stalka Jakub | Kościerzyna | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
Samochodówka | |||||||||
172 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | biegi młodzieżowe | Samochodówka | |||||
173 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | biegi młodzieżowe | Samochodówka | |||||
Sp 1 Luzino | |||||||||
174 | Wasylka Leon | Luzino | biegi młodzieżowe | Sp 1 Luzino | |||||
Sp3 Reda | |||||||||
175 | Elmanowska Joanna | Reda | biegi młodzieżowe | Sp3 Reda | |||||
176 | Elmanowska Natalia | Reda | biegi młodzieżowe | Sp3 Reda | |||||
Sp 8 Wejherowo | |||||||||
177 | Szczubiała Kacper | Wejherowo | biegi młodzieżowe | Sp 8 Wejherowo | |||||
178 | Szczubiała Mateusz | Wejherowo | biegi młodzieżowe | Sp 8 Wejherowo | |||||
Sportowa Jedyneczka | |||||||||
179 | Rybacki Kuba | Reda | biegi młodzieżowe | Sportowa Jedyneczka | |||||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
180 | Łapigrowski Jan | Lębork | 10 km bieg główny | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
Szalony Gdańsk Biega | |||||||||
181 | Malgadey Mariola | Banino | 10 km bieg główny | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Górze | |||||||||
182 | Kocoł Oliwia | Warszkowo | biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Górze | |||||
Taka RYBA | |||||||||
183 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
The North Runners | |||||||||
184 | Jetke Karol | Strzelno | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line | ||||
185 | Kaszuba Szymon | Rumia | biegi młodzieżowe | The North Runners | |||||
186 | Kaszuba Zosia | Rumia | biegi młodzieżowe | The North Runners | |||||
187 | Kowalik Adam | Jastarnia | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line | ||||
188 | Okrój Mariusz | Leśniewo | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line | ||||
Trekilejdis Sopot | |||||||||
189 | KRZYŚLAK BARBARA | Sopot | 10 km bieg główny | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line | ||||
Triathlon Witten | |||||||||
190 | Kapka Andrzej | Gdansk | 10 km bieg główny | Triathlon Witten | opłacono on-line | ||||
UKS 1 Reda | |||||||||
191 | Firlus Eryk | Reda | biegi młodzieżowe | UKS 1 Reda | |||||
WOLF TEAM | |||||||||
192 | Sujkowski Ryszard | Kostkowo | 10 km bieg główny | WOLF TEAM | opłacono on-line | ||||
Wejherowo Biega | |||||||||
193 | Kiełbasa Michał | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | Wejherowo Biega | opłacono on-line | ||||
Wejherowska Akademia Biegania | |||||||||
194 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | 10 km bieg główny | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line | ||||
Wejherowski Klub Nordic Walking | |||||||||
195 | ARTECKI Arkadiusz | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | Wejherowski Klub Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
196 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | 5 km NW gm Wejherowo | Wejherowski Klub Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
Yodeling Jachas | |||||||||
197 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | 10 km bieg główny | Yodeling Jachas | opłacono on-line | ||||
198 | Kozlowski Gary | Jankowo Gdańskie | 10 km bieg główny | Yodeling Jachas | |||||
Znikające punkty | |||||||||
199 | Keller Gracjan | Karczemki | biegi młodzieżowe | Znikające punkty | |||||
Zorza Gdynia | |||||||||
200 | Szychułda Adam | Gdynia | 10 km bieg główny | Zorza Gdynia | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
201 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
202 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
203 | Andryskowski Dariusz | Władysławowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
204 | Arendt-Szczubiała Hanna | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
205 | Baniel Paweł | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
206 | Bisewski Piotr | Karwia | 10 km bieg główny | ||||||
207 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
208 | Bollin Wiesława | Władysławowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
209 | Bradtke Romualda | Lubkowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
210 | BRONOWICKI MARCIN | RUMIA | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
211 | bronowicki sławomir | rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
212 | Brunka Marcin | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
213 | Brzezik Ilona | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
214 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
215 | Brzuchalska Danuta | Rumia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
216 | Chęcińska Angelika | Kębłowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
217 | Chmielowski Wacław | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
218 | Choinka Alicja | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
219 | Chrząstowska Kamila | Bydgoszcz | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
220 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
221 | Cyglicki Filip | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
222 | Daszewska Martyna | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
223 | Daszewska Patrycja | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
224 | Daszewski Ksawery | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
225 | dmochowska julita | rybno | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
226 | Dmochowski Chrystian Dmochowski | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
227 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
228 | Dominiak Józef Dominiak | Żychlin | 5 km Nordic Walking | ||||||
229 | Domski Cezary | Łęczyce | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
230 | Domski Jakub | Łęczyce | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
231 | Dorobczyński Marek | Chałupy | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
232 | Drewa Tomasz | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
233 | drobiński marek | kąpino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
234 | Drozdowski Adam | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
235 | Dubeňová Elena | Wejherowo | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
236 | Dywelski Krzysztof | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
237 | Ellwart Anna | Żelistrzewo | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
238 | Elmanowska Zuzanna | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
239 | Elwart Piotr | Bolszewo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
240 | Freitag Adam | WEJHEROWO | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
241 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
242 | Gaszta Grzegorz | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
243 | Gawin Rafał | kościerzyna | 10 km bieg główny | ||||||
244 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | biegi młodzieżowe | ||||||
245 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | biegi młodzieżowe | ||||||
246 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
247 | Gerigk Kamila | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
248 | Goździewski Jakub | Gdansk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
249 | Goździewski Paweł | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
250 | Grzywacz Dariusz | Rekowo Górne | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
251 | Gutowska Lena | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
252 | Gutowski Bogusław | Kąpino | 10 km bieg główny | ||||||
253 | Gutowski Filip | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
254 | Gładykowska Iwona | Rumia | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
255 | Gładykowski Tomasz | Rumia | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
256 | Głodowski Grzegorz | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
257 | Głodowski Maciej | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
258 | Heland Grzegorz | Gdańsk | biegi młodzieżowe | ||||||
259 | Hering Lena | Tczew | biegi młodzieżowe | ||||||
260 | Hering Nina | Tczew | biegi młodzieżowe | ||||||
261 | HOŁOWIECKA DANUTA | REDA | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
262 | HOŁOWIECKA PATRYCJA | REDA | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
263 | Hrycyk Beata | Lębork | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
264 | Hrycyk Izabela | Lębork | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
265 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
266 | Jaedtke Adam | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
267 | jaffke jarosław | Łebcz | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
268 | Janiszewska Teresa | Bytów | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
269 | Janiszewski Marek | Bytów | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
270 | Jankowski Filip | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
271 | JANKOWSKI RADOSŁAW | BARLINEK | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
272 | Jeka Aleksandra | Łebcz | biegi młodzieżowe | ||||||
273 | Jeka Rafal | Łebcz | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
274 | Jurkiewicz Jakub | WEJHEROWO | biegi młodzieżowe | ||||||
275 | Jurkiewicz Tomasz | WEJHEROWO | biegi młodzieżowe | ||||||
276 | Jułkowski Marcin | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
277 | Kaczmarczyk Franciszek | Rumia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
278 | Kalkowska Julia | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
279 | Kalkowska Sylwia | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
280 | Kankowska Katarzyna | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono | |||||
281 | Karsznia Grzegorz | Puck | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
282 | Kasperek Olek | Bożepole Wielkie | biegi młodzieżowe | ||||||
283 | Kaszubowski Grzegorz | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
284 | Kędziora Seweryn | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
285 | Kierska Melania | bolszewo | biegi młodzieżowe | ||||||
286 | Klahs Katarzyna | Połczyno | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
287 | Klawikowska Emilia | Bożepole Wielkie | 10 km bieg główny | ||||||
288 | Klein Andrzej | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
289 | Klein Piotr | Sobowidz | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
290 | Klein-Piórkowska Marlena | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
291 | Kobierzyński Filip | Wladyslawowo | biegi młodzieżowe | ||||||
292 | Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
293 | Konkol Andrzej | Lębork | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
294 | Konkol Bartosz | Żelistrzewo | biegi młodzieżowe | ||||||
295 | Konkol Krystyna | Lębork | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
296 | Konkol Wojciech | Żelistrzewo | biegi młodzieżowe | ||||||
297 | Kowalczyk Szymon | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
298 | Kowalska Iwona | Mosty | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
299 | Koy Miłosz | Smolno | biegi młodzieżowe | ||||||
300 | Kozlowski Gary Kozlowski | Jankowo Gdasnkie | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
301 | Kołsut Mikołaj | Reda | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
302 | Król Benedykt | Werblinia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
303 | Król Krzysztof | Steblewo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
304 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ||||||
305 | Kuptz Marcin | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
306 | Kutowska Lena | Puck | biegi młodzieżowe | ||||||
307 | Kutowski Aleksander | Puck | biegi młodzieżowe | ||||||
308 | Labudda Mirosław | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
309 | Labun Zenon | Mrzezino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
310 | Lademann Alicja | Darzlubie | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
311 | Lademann Artur | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
312 | Lademann Maciej | Darzlubie | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
313 | Laszczyk Nadja | Reda | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
314 | Lesnau Franciszek | Bolszewo | biegi młodzieżowe | ||||||
315 | Lesnau Mikołaj | Bolszewo | biegi młodzieżowe | ||||||
316 | Leszczyński Jacek | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
317 | Lewandowska Nikola | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
318 | Lewicka Anna | Gościcino | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
319 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
320 | Mazerski Jarosław | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
321 | Meger Paweł | Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
322 | Melzer Arkadiusz | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
323 | Mickiewicz -Szymańska Ilona | Domatówko | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
324 | Miotk Beata | Strzepcz | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
325 | Mislisz Piotr | Osłonino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
326 | Mleczak Eugeniusz | Wejherowo | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
327 | Nadolski Jan | Władysławowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
328 | Niemiec Mariola | Gdynia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
329 | Nowak Alicja | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
330 | Nowak Maria | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
331 | NOWAK Mirosław | REDA | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
332 | Nowicki Bartosz | Konin | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
333 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 10 km bieg główny | ||||||
334 | Orzechowski Krzysztof | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
335 | Owczarzak Ewa | Rumia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
336 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
337 | Paprocki Marcin | GDAŃSK | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
338 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
339 | Pawłowska Maria | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
340 | Pawłowski Andrzej | Gdynia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
341 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
342 | Pieczka Daniel | Domatówko | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
343 | Pieper Daniel | Kąpino | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
344 | Pieper Oliwia | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
345 | Pieper Szymon | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
346 | Pilachowska Anna | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
347 | Początek Mikołaj | Rumia | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
348 | Podbielska Helena | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
349 | Podgórska Alicja | Kosakowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
350 | Pol Ivo | Rumia | biegi młodzieżowe | ||||||
351 | Pol Lena | Rumia | biegi młodzieżowe | ||||||
352 | Pozorski Kacper | Hel | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
353 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
354 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
355 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
356 | Płomin Ola | Bożepole Wielkie | 5 km Nordic Walking | ||||||
357 | Rafałko Katarzyna | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | ||||||
358 | Reszke Klaudia | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
359 | Reszke Wiktoria | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
360 | Rezler-Dunajewska Magdalena | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
361 | Richert Wojciech | Bolszewo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
362 | Robakowski Dariusz | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
363 | ROPEL Amelia | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
364 | ROPEL Maksymilian | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
365 | ROPEL Maksymilian | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
366 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
367 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
368 | Rychert Anna | Gowino | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
369 | Rytlewska Alicja | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
370 | Schwann danuta | Gowino | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
371 | Schwarz Izabela | POGÓRZE | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
372 | Seniuś Marcin | Somonino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
373 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
374 | Socha Dorota | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
375 | Sokolowska Anna | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
376 | Stankiewicz Witold | Godętowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
377 | Stefaniak Zbigniew | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
378 | Stelmach Łukasz | Luzino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
379 | Stromidło Jan | Swarzewo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
380 | Sumera Sara | Bolszewo | biegi młodzieżowe | ||||||
381 | Świątkiewicz-Barcz Kamila | Wejherowo | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
382 | Syldatk Stanisław | Luzino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
383 | Szajerka Krzysztof | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
384 | Szajerka Magdalena | Rumia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
385 | Szczubiała Jakub | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
386 | Szlas Laura | Gościcino | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
387 | szmigielska marzena | Gościcino | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
388 | Szpyra Edward | Gdynia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
389 | szulwach jacek | kosakowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
390 | Szur Mateusz | Rybno | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
391 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
392 | Szymański Krzysztof | Domatówko | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
393 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
394 | Tabisz Katarzyna | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
395 | Tabisz Oskar | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
396 | Tokarska Laura | Gdynia | biegi młodzieżowe | ||||||
397 | Toruńczak Anna | Orle | biegi młodzieżowe | ||||||
398 | Toruńczak Henryk | Orle | biegi młodzieżowe | ||||||
399 | Toruńczak Jan | Orle | biegi młodzieżowe | ||||||
400 | Toruńczak Maria | Orle | biegi młodzieżowe | ||||||
401 | Toruńczak Zofia | Orle | biegi młodzieżowe | ||||||
402 | Ustarbowski Krzysztof | Starzyński Dwór | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
403 | Van Dijk Julia | Kąpino | biegi młodzieżowe | ||||||
404 | Wandtke Antoni | Reda | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
405 | Wasilewski Rafał | Wejherowo | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |||||
406 | Wasilke Julia | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
407 | Wasilke Paulina | Reda | biegi młodzieżowe | ||||||
408 | Wasylka Amelia | Luzino | biegi młodzieżowe | ||||||
409 | Wawerko Katarzyna | Banino | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
410 | Weber Magdalena | Elbląg | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
411 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
412 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
413 | Wicki Jarosław | Robakowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
414 | Wilk Bronisław | Rumia | biegi młodzieżowe | ||||||
415 | Wilk Dawid | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
416 | Wilk Zofia | Rumia | biegi młodzieżowe | ||||||
417 | Winiarska Aleksandra | Gdynia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
418 | Winiarski Aleksander | Gdynia | biegi młodzieżowe | ||||||
419 | Wójcik Dorota | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | ||||||
420 | Wolańska Julia | Rumia | biegi młodzieżowe | ||||||
421 | Wysocka Dorota | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
422 | Wysocka Gabriela | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
423 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
424 | Zaskowska Maria | Rybno | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
425 | Zelewski Krystian | Puck | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
426 | Żełudkowski Franciszek | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
427 | Żełudkowski Szymon | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
428 | Ziętarski Robert | ŁASIN | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
429 | Zwara Aldona | Rumia | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
430 | Zwoliński Tomasz | Mosty | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
431 | Łabencki Janusz | Rzucewo | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
432 | Łaga Dorota | Lubocino | biegi młodzieżowe | ||||||
433 | Łaga Tymoteusz | Lubocino | biegi młodzieżowe | ||||||
434 | Łomotowska Izabela | Wejherowo | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |||||
435 | Łomotowska Małgorzata | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
436 | Łomotowski Michał | Wejherowo | biegi młodzieżowe | ||||||
biegam bo lubię | |||||||||
437 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | 10 km gm Wejherowo | biegam bo lubię | opłacono on-line | ||||
haken.blogi.pl | |||||||||
438 | Śliwiński Adrian | Gdańsk | 10 km bieg główny | haken.blogi.pl | |||||
morsik weteran | |||||||||
439 | Wójcik Piotr | Gdynia | 5 km Nordic Walking | morsik weteran | opłacono on-line | ||||
najeżeni endorfina | |||||||||
440 | Paprocka Anna | Gdańsk | 10 km bieg główny | najeżeni endorfina | opłacono on-line | ||||
najeżeni endorfiną | |||||||||
441 | Paprocki Adam | Gdańsk | 10 km bieg główny | najeżeni endorfiną | opłacono on-line | ||||
442 | Paprocki Maciej | Gdańsk | 10 km bieg główny | najeżeni endorfiną | opłacono on-line | ||||
tutum house nieruchomości | |||||||||
443 | Szlas Marcin | Wejherowo | 10 km bieg główny | tutum house nieruchomości | opłacono on-line | ||||
Żółć | |||||||||
444 | Rohde Agata | Gdynia | biegi młodzieżowe | Żółć | |||||
445 | Żółć Beata | Zbychowo | 10 km bieg główny | Żółć | opłacono on-line | ||||
446 | Żółć Mateusz | Zbychowo | biegi młodzieżowe | Żółć | |||||
447 | Żółć Sebastian | Zbychowo | 10 km bieg główny | Żółć | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16921