Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AWFiS Gdańsk | |||||||||
1 | Tabisz Oskar | Wejherowo | Bieg 10km | AWFiS Gdańsk | opłacono BM | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
3 | Kobiela Piotr | Amalka | Bieg 10km | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
4 | Kobiela Marta | Amalka | Bieg 10km | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM | ||||
5 | Paczuła Stanisław | Cewice | Bieg 10km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
Biegam bo lubie | |||||||||
6 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Bieg 10km | Biegam bo lubie | |||||
Buchalter | |||||||||
7 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | Bieg 10km | Buchalter | opłacono BM | ||||
CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA | |||||||||
8 | RUCIŃSKI MAREK | GDYNIA | Bieg 10km | CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA | opłacono | ||||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
9 | Kalinowski Krzysztof | Gdynia | Bieg 10km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono BM | ||||
10 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Bieg 10km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono BM | ||||
11 | Górecki Roman | Gdynia | Bieg 10km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono BM | ||||
Czarne Biega | |||||||||
12 | Nowak Piotr | Czarne | Bieg 10km | Czarne Biega | |||||
Florian Chojnice | |||||||||
13 | GÓRNOWICZ Andrzej | Chojnice | Bieg 10km | Florian Chojnice | opłacono | ||||
Gazeta Polska Starogard Gdański | |||||||||
14 | Zaworski Mateusz | Starogard Gdanski | Bieg 10km | Gazeta Polska Starogard Gdański | |||||
Kicaj Domatówko | |||||||||
15 | Willner Waldemar | Domatówko | Bieg 10km | Kicaj Domatówko | opłacono | ||||
MKL Maraton Świnoujście | |||||||||
16 | Swędrowski Sylwester | Pogórze | Bieg 10km | MKL Maraton Świnoujście | opłacono | ||||
Miś biega | |||||||||
17 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Bieg 10km | Miś biega | |||||
Motywatornia Team | |||||||||
18 | Kamiński Jacek | Żukowo | Bieg 10km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
19 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 10km | OSP POGRODZIE | |||||
Olkusz biega. | |||||||||
20 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Bieg 10km | Olkusz biega. | opłacono | ||||
Pro Dystans | |||||||||
21 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Bieg 10km | Pro Dystans | |||||
Said Team | |||||||||
22 | Matlewska Marzena | Elblag | Bieg 10km | Said Team | opłacono BM | ||||
Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||||||
23 | Wałdoch Ryszard | Barchnowy | Bieg 10km | Stowarzyszenie Prawy Starogard | opłacono BM | ||||
24 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | Bieg 10km | Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
25 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono BM | ||||
The North Runners | |||||||||
26 | Marczykowski Paweł | Władysławowo | Bieg 10km | The North Runners | opłacono BM | ||||
27 | Dampc Krzysztof | Żelistrzewo | Bieg 10km | The North Runners | opłacono BM | ||||
28 | Kowalik Adam | Jastarnia | Bieg 10km | The North Runners | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Haremza Mariusz | Dębogórze | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
30 | Kurowska Olga | Słupsk | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
31 | Kurowski Marcin | Słupsk | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
32 | Wolniak Robert | Władysławowo | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
33 | Mislisz Piotr | Osłonino | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
34 | Modzelewska Wioleta | Szczecinek | Bieg 10km | ||||||
35 | dmochowska julita | rybno | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
36 | Klawikowska Emilia | Bożepole Wielkie | Bieg 10km | ||||||
37 | Daszewski Emil | Reda | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
38 | Tabisz Katarzyna | Wejherowo | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
39 | Nowak Jaroslaw | ORLE | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
40 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg 10km | ||||||
41 | Daszewska Magdalena | Reda | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
42 | Rogacki Łukasz | Reda | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
43 | Rogacka Joanna | Reda | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
44 | Paczuła Urszula | Cewice | Bieg 10km | opłacono | |||||
45 | sowinski Lech | mosty - lębok | Bieg 10km | ||||||
46 | Pacek-Jezierska Marta | Bolszewo | Bieg 10km | ||||||
47 | Góźdź Edyta | Gdynia | Bieg 10km | ||||||
48 | Kucharczyk Sebastian Kucharczyk | Starogard Gdański | Bieg 10km | ||||||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
49 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Bieg 10km | evoubezpieczenia.pl | opłacono BM |
Wyświetleń: 3178