Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Reimus Maciej Skórcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
2 Góra Aleksandra Wielistowo Polska Bieg 10km WOLFTEAM opłacono BM
3 CZAJA ANDRZEJ ŁĘCZYCE Polska Bieg 10km UKS-EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK
4 Podsiadła Julia Podsiadła Cewice Polska Bieg 10km opłacono BM
5 Modzelewski Paweł Czarne Polska Bieg 10km Stowarzyszenie Brygada Inki opłacono BM
6 Rusin Leszek Lębork Polska Bieg 10km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK
7 Kalkowski Piotr Lębork Polska Bieg 10km opłacono
8 Wrzesień Marta Lębork Polska Bieg 10km opłacono BM
9 Kalinowski Juliusz Lubichowo Polska Bieg 10km TRI Starogard Gdański opłacono BM
10 Suchodolska Anna Wicko Polska Bieg 10km
11 Puścian Krzysztof Manowo Polska Bieg 10km SP Manowo opłacono BM
12 Stawicki Marek Smołdzino Polska Bieg 10km OSP Smołdzino opłacono BM
13 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA Polska Bieg 10km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA opłacono
14 Serkowska Anna Kartuzy Polska Bieg 10km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
15 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo
16 Górski Mateusz Sosnowiec Polska Bieg 10km opłacono BM
17 Andryskowski Zdzisław Lębork Polska Bieg 10km Kolarz-Pol
18 Naczk Wiktoria Lębork Polska Bieg 10km LKB. im.Braci Petk/ 44 Baza Lotnictwa Morskiego opłacono BM
19 Ziemba Wojciech Lębork Polska Bieg 10km opłacono
20 Donajska Sylwia Warszawa Polska Bieg 10km opłacono BM
21 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Polska Bieg 10km Stowarzyszenie Prawy Starogard
22 Raif Tomasz Lębork Polska Bieg 10km Żołnierz zawodowy opłacono BM
23 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg 10km OSP POGRODZIE
24 Labuda Waldemar Krępa Kaszubska Polska Bieg 10km opłacono BM
25 Modzelewska Wiola Szczecinek Polska Bieg 10km
26 Hendrich Rafał Sierakowice Polska Bieg 10km opłacono BM
27 Orzechowski Adam Siemirowice Polska Bieg 10km opłacono BM
28 Czarnota Marcin Lębork Polska Bieg 10km Motywator Catering dietetyczny
29 Miętka Monika Lębork Polska Bieg 10km Motywator Catering dietetyczny
30 Orliński Ryszard LĘDZIECHOWO Polska Bieg 10km Orzeł Lędziechowo opłacono BM
31 Słapczyńska Marta Lębork Polska Bieg 10km Klub stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono
32 Ostrowski Mirosław Łeba Polska Bieg 10km Stowarzyszenie Klub 42.2 Lębork
33 GÓRNOWICZ Andrzej Chojnice Polska Bieg 10km Florian Chojnice opłacono
34 Litwin Piotr Gdańsk Polska Bieg 10km OCEANIC opłacono BM
35 Szymański Adam Lębork Polska Bieg 10km Lębork Biegacze
36 Błachnio Jarosław Wicko Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
37 Wolańska Agnieszka Charbrowo Polska Bieg 10km opłacono BM
38 Wolański Artur Charbrowo Polska Bieg 10km opłacono BM
39 Kobiela Marta Amalka Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team
40 Paczuła Urszula Cewice Polska Bieg 10km opłacono
41 Paczuła Stanisław Cewice Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team opłacono
42 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Polska Bieg 10km Gazeta Polska Starogard Gdański
43 Konysz Bartłomiej Lędziechowo Polska Bieg 10km opłacono BM
44 Kasprzyk Piotr Nowecin Polska Bieg 10km Witkowski Running Team opłacono BM
45 Marczak Andrzej Żelkowo Polska Bieg 10km W.P.K SŁOŃ TEAM
46 Marczak Małgorzata Żelkowo Polska Bieg 10km W.P.K SŁOŃ TEAM
47 Witt Grażyna Sopot Polska Bieg 10km MaratonyPolskie.PL TEAM
48 Kuźmiński Andrzej 84-300 Lębork ul. Skarżyńskiego 2a/1 Polska Bieg 10km
49 Bartha Fabian Lębork Polska Bieg 10km opłacono BM
50 sowinski Lech mosty - lębok Polska Bieg 10km opłacono
51 Malinowski Adam Lębork Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
52 Grajewski Tomasz Lębork Polska Bieg 10km opłacono BM
53 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
54 Krużycka Żaneta Gdynia Polska Bieg 10km Chylońskie Dziki Gdynia opłacono BM
55 Konczalski Paweł Charbrowo Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
56 Bojka Dawid Bolszewo Polska Bieg 10km opłacono BM
57 Tabisz Katarzyna Wejherowo Polska Bieg 10km opłacono BM
58 Tabisz Oskar Wejherowo Polska Bieg 10km opłacono BM
59 Wiśniewska Natalia Wiśniewska Gołębiewko Polska Bieg 10km opłacono BM
60 Wisiński Piotr SZABDA Polska Bieg 10km Stowarzyszenie Brodnica Biega
61 Kamiński Bartosz Żukowo Polska Bieg 10km Motywatornia Team opłacono BM
62 Kamiński Jacek Żukowo Polska Bieg 10km Motywatornia Team opłacono BM
63 Woźniak Grzegorz Krajenka Polska Bieg 10km 12WBOT/MOS Krajenka opłacono BM
64 Heyka Jarosław Lębork Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team
65 Górecki Kacper Gdynia Polska Bieg 10km Chylońskie Dziki Gdynia
66 Górecki Roman Gdynia Polska Bieg 10km Chylońskie Dziki Gdynia opłacono BM
67 Terman Dariusz Lubowidz Polska Bieg 10km
68 Grajewska Anna Lębork Polska Bieg 10km opłacono BM
69 Śmigaj Mirosław Gdynia Polska Bieg 10km opłacono BM
70 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska Bieg 10km
71 Nowak Piotr Czarne Polska Bieg 10km Czarne Biega
72 Majewski Krzysztof Niebędzino Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team opłacono BM


Wyświetleń: 5413

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ