Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrearczyk Daniel | Żukowo | Polska | 6 km - bieg główny | opłacono on-line | |
2 | Andrearczyk Oliwia | Żukowo | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
3 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | RKS Rumia | |
4 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
5 | Baranowski Filip | Żukowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP 1 Żukowo | |
6 | Bartwicka-Król Lena | Kartuzy | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS KARTUZY | |
7 | Baszkowska Nadia | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 2 Żukowo | |
8 | Bednarek Antonina | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP 1 Żukowo | |
9 | Bednarek Jakub | Żukowo | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 1 Żukowo | |
10 | Belczyński Aleksander | Żukowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | GKS Żukowo | |
11 | Belczyński Maciej Juliusz | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Edu Przedszkole | |
12 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | APK Jedynka Kartuzy | |
13 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | APK Jedynka Kartuzy | |
14 | Bladowski Franek | Prokowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | AMS KARTUZY | |
15 | Bogucka Amber | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Hopsasa | |
16 | Bogucki Zarko | Żukowo | Polska | 6 km - bieg główny | Hopsasa | opłacono on-line |
17 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | MKS Gala Gdańsk | |
18 | Bolin Marcel | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Szkola Podstawowa Pępowo | |
19 | Bolin Nikola | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Szkoła podstawowa Banino | |
20 | Borowiec Maciej | Pępowo | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | SP Pępowo | |
21 | Borowiec Natalia | Pępowo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | SP Pępowo | |
22 | Borowska Dąbrówka | Kamienicka Huta | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
23 | Brulinska Daria | HOPOWO | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Somonino | |
24 | Brulinski Bartosz | Hopowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
25 | Brzeski Marcin | Rumia | Polska | 6 km - bieg główny | opłacono on-line | |
26 | Brzozowska Nina | żukowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
27 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | 6 km - bieg główny | Fighting Runners | opłacono on-line |
28 | Bzowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
29 | Bzowski Emil | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
30 | Bzowski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
31 | Bzowski Nikodem | Gdańsk | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
32 | Błaszkowska Agata | Pępowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp 2 Żukowo | |
33 | Chmielewski Kuba | Banino | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
34 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | UKS Conrad | |
35 | Cichy Maja | Gdańsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | Akademia Biegowa Kartuzy | |
36 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Akademia Piłkarska Gdynia | |
37 | CZAPOWIECKA NADIA | Banino | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Banino | |
38 | CZAPOWIECKI Tymon | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Banino | |
39 | Czoska Majk | Pępowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
40 | Daszewska Anastazja | Słosinko | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
41 | Daszewska Magdalena | Reda | Polska | 6 km - bieg główny | Niezrzeszona | opłacono on-line |
42 | Daszewska Martyna | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
43 | Daszewska Patrycja | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
44 | Daszewski Emil | Reda | Polska | 6 km - bieg główny | opłacono on-line | |
45 | Daszewski Ksawery | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
46 | Daszewski Oliwier | Słosinko | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
47 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | AMS | |
48 | Diwan Aleksandra | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Szkoła podstawowa Banino | |
49 | Diwan Mateusz | Banino | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkoła podstawowa Banino | |
50 | Drewing Aleksander | Sulmin | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
51 | Drewing Nikodem | Sulmin | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
52 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
53 | Duchcik Basia | Rębiechowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Szkoła podstawowa Banino | |
54 | Dudek Bartosz | Pępowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Pępowo | |
55 | Dudek Mateusz | Pępowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP Pępowo | |
56 | Dunst Bartosz | Kartuzy | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS Kartuzy | |
57 | Dunst Piotr | Kartuzy | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | AMS Kartuzy | |
58 | Dzemidok Alicja | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Dziki z Trójmiasta | |
59 | Dziobko Malwina | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
60 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp3 Reda | |
61 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Sp3 Reda | |
62 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
63 | Ewertowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
64 | Flisikowska Dominika | Kartuzy | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AMS KARTUZY | |
65 | Formela Alicja | Sierakowice | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS | |
66 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SSP3 | |
67 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SSP3 | |
68 | Galeńska Dorota | Borucino | Polska | 6 km - bieg główny | opłacono on-line | |
69 | Gibas Antoni | Banino | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
70 | Gibas Marcelina | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
71 | Gibas Oliwia | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
72 | Gliszczyński Igor | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Sp 2 Żukowo | |
73 | Gliszczyński Karol | Żukowo | Polska | 6 km - bieg główny | opłacono on-line | |
74 | Gliszczyński Wiktor | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 2 Żukowo | |
75 | Gogolińska Karolina | Somonino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Somonino | |
76 | Gogolińska Weronika | Somonino | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | Somonino | |
77 | Gogoliński Karol | Somonino | Polska | 6 km - bieg główny | Somonino | opłacono on-line |
78 | Górecka Lena | Sitno | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS Goręczyno | |
79 | GROCHOT ANTONINA | Żukowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
80 | GROCHOT JAKUB | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
81 | Gromadowski Kilian | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ams żukowo | |
82 | Gromadzka Nela | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |
83 | Gromadzki Szymon | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |
84 | Groth Aleksander | Pępowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola Podstawowa Pępowo | |
85 | Groth Maksymilian | Pępowo | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Szkola Podstawowa Pępowo | |
86 | Gruba Leon | Kartuzy | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS | |
87 | Gruba Zuzanna | Kartuzy | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS KARTUZY | ||
88 | Grudzień Maksymilian | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ams żukowo | |
89 | Gulbińska Hanna | Pępowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
90 | Gulbińska Zofia | Pępowo | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
91 | Gulbiński Paweł | Pępowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
92 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 6 km - bieg główny | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
93 | Heimowska Oliwia | Małkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Sp 2 Żukowo | |
94 | Heimowska Wiktoria | Małkowo | Polska | Maluch z Rodzicem | Sp 2 Żukowo | |
95 | Hinca Julia | Kartuzy | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
96 | Jaworska Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
97 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 23 Gdańsk | |
98 | Jaworski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
99 | Jędrasik Izabela | Kartuzy | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AMS Kartuzy SP2 | |
100 | Jeka Aleksandra | Łebcz | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat |
Wyświetleń: 14738