Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Oszal Andrzej Sierpc Polska Bieg 10km opłacono
2 Kwiatkowski Piotr Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
3 Wysocki Adrian Rypin Polska Bieg 10km RKS Lech Rypin opłacono
4 Żabiński Radosław Włocławek Polska Bieg 10km Anwil Team opłacono
5 Brodziński Mariusz Bartniczka Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR BIEGA opłacono
6 Orłowski Michał Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
7 Zakierski Marcin BRODNICA Polska Bieg 10km opłacono
8 Wierzbicki Sebastian Kominy Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
9 Kostański Adam Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego Brodnica Biega opłacono
10 Kwiatkowska Beata Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
11 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska Bieg 10km opłacono
12 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska Bieg 10km opłacono
13 Rosik Grzegorz Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
14 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego SieBiega opłacono
15 Berebecki Roman Rypin Polska Bieg 10km RKS Lech Rypin opłacono
16 Maciejewski Bogusław Kwidzyn Polska Bieg 10km Fundacja Koleżeńskie Biegi w Lesie opłacono
17 Kowalczyk Marcin Warszawa Polska Bieg 10km opłacono
18 Cwalina Magdalena Gdynia Polska Bieg 10km Adidas Runners Tricity opłacono
19 Szymański Wojciech Najmowo Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
20 Motyka Zdzisław Sierpc Polska Bieg 10km TKKF KUBUŚ SIERPC opłacono
21 Motyka Arkadiusz Sierpc Polska Bieg 10km TKKF KUBUŚ SIERPC opłacono
22 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Polska Bieg 10km opłacono
23 Białobłocki Jacek Rypin Polska Bieg 10km Lech Rypin opłacono
24 Kopczyński Piotr Ostrowite Polska Bieg 10km Zefirus Team opłacono
25 Karwowski Tomasz Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
26 Żmudziński Michał Toruń Polska Bieg 10km opłacono
27 Ogrodowicz Bartosz Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
28 Matlewska Marzena Elblag Polska Bieg 10km Said Team opłacono
29 Szrull Waldemar Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
30 Czajkowski Mariusz Kominy- Brodnica Polska Bieg 10km opłacono
31 Bartnicki Bogdan SIERPC Polska Bieg 10km Biegam Bo Lubię Sierpc opłacono
32 Dykalski Bartosz Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
33 Kamiński Wojciech Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
34 Murawski Łukasz Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego brodniczanin biega
35 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
36 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg 10km Fabio Team opłacono
37 Drozdowicz Justyna BRODNICA Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
38 Hoffmann Jerzy Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
39 Żytowiecki Dawid Rypin Polska Bieg 10km RKS Lech Rypin opłacono
40 Milewski Benedykt Grążawy Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
41 Żulewski Adam Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
42 Zadylak Jakub Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km opłacono
43 Świeczkowski Paweł Rypin Polska Bieg 10km
44 Kapelusz Piotr Zgnilobloty Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
45 Bubak Grzegorz Toruń Polska Bieg 10km
46 Szotowicz Szymon Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km ENDO Golub-Dobrzyń opłacono
47 Rydzyński Łukasz Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
48 Skuza Lukasz Ilawa Polska Bieg 10km opłacono
49 Osiński Dawid Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
50 Ksyna Bogusław Kamion Mały Polska Bieg 10km opłacono
51 Witulski Andrzej Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
52 Krupowicz Wiktoria Krupowicz Mysłowice Polska Bieg 10km Ania Halska Coaching opłacono
53 Żuchowski Józef Żuchowski Płonne Polska Bieg 10km Eko-opał Płonne opłacono
54 Gurzyński Dawid Bielice Polska Bieg 10km opłacono
55 Karpińska Monika Pokrzydowo Polska Bieg 10km SieBiega
56 Sternicka Gabriela Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego Brodnica Biega opłacono
57 Bykowicz Paweł Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
58 Dudziak Rafał Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
59 Sobolewski Sebastian Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego
60 Zień Agnieszka Warszawa Polska Bieg 10km opłacono
61 Bagrowski Tomasz Gdańsk Polska Bieg 10km Rogiewicz Running Team opłacono
62 Foksiński Mariusz Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
63 Pruszewicz Wojciech Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
64 puc patryk Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
65 Błaszczak Stanisław Skępe Polska Bieg 10km opłacono
66 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km ENDO Golub-Dobrzyń
67 Rydzewska Alina Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega
68 Kotewicz Kinga Mikołajki Polska Bieg 10km
69 KUŹNIARSKI Grzegorz Szczuka Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
70 Lewandowska Karolina Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega
71 Pierzchała Sławomir Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km opłacono
72 Wesołowski Łukasz Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
73 Liszewski Łukasz Rypin Polska Bieg 10km Fight Club Rypin opłacono
74 Karpiński Robert Pokrzydowo Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego
75 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg 10km Kurzętnik Biega opłacono
76 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
77 Kłosowska Kinga Grążawy Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
78 Witkowski Maurycy Kwidzyn Polska Bieg 10km opłacono
79 Paszkowski Janusz Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
80 Czeszejko Bartłomiej Iława Polska Bieg 10km opłacono
81 Gawlik Łukasz Wyszogród Polska Bieg 10km Hydromoc opłacono
82 Kuźmiński Rafał Włocławek Polska Bieg 10km opłacono
83 Pedrycz Hubert Torun Polska Bieg 10km Team Marioli opłacono
84 Popławski Maciej Cieleta Polska Bieg 10km Brodnica Biega
85 KWIATKOWSKI RYSZARD BRODNICA Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
86 Wallis Patrick Radomin Polska Bieg 10km
87 BOROWSKI RAFAŁ WĄBRZEŹNO Polska Bieg 10km opłacono
88 Choszczewska Natalia Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
89 Falkowski Mariusz Wąbrzeźno Polska Bieg 10km opłacono
90 Sulkowski Jacek Traczyska Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
91 Bielicki Piotr Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego CBR Biega opłacono
92 Pietrzak Maciej Zbiczno Polska Bieg 10km opłacono
93 BRAUN WALDEMAR Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10km opłacono
94 Łubecki Patryk Toruń Polska Bieg 10km Góral Domy opłacono
95 Wolski Wojciech Karbowo Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
96 Makowski Bartosz Osiek Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego
97 Mroczyński Piotr Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
98 Jankowski Piotr Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego
99 BURSZTA Bartłomiej Szczuka Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono
100 Drzeszyńska Katarzyna Brodnica Polska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Bronickiego opłacono


Wyświetleń: 7693

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ