Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Polska Bieg 8km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
2 Błachnio Jarosław Wicko Polska Bieg 8km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
3 Graff Norbert Wicko Polska Bieg 15km UKS Ekoludek Szczenurze opłacono BM
4 Rogala Hanna Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
5 Kamiński Zbigniew Rogawica Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
6 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Polska Bieg 8km Talex Borzytuchom
7 Mrozik -Gliszczynski Andrzej Gniewkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
8 Cywińska Agnieszka Miastko Polska Bieg 15km MTS HAMER Miastko opłacono BM
9 Chmielewski Tomasz Barwice Polska Bieg 8km Iron Team Barwice
10 Pawłowski Mariusz Biały Bór Polska Bieg 8km opłacono BM
11 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska Bieg 15km
12 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska Bieg 15km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
13 Trzebiatowski Sławek Trzebiatkowa Polska Bieg 8km opłacono BM
14 Kiełtyka Grzegorz Szczecinek Polska Bieg 8km 8-pplot opłacono BM
15 Barton Krystyna Przechlewo Polska Bieg 8km Przechlewo opłacono BM
16 Balakari Temur Szczecinek Polska Bieg 8km Pentathlon Szczecinek
17 Borowski Tomasz Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
18 Grzejda Szymon Miastko Polska Bieg 8km
19 Owśnicki Wojciech Lipnica Polska Bieg 8km opłacono BM
20 Dargas Sebastian Bytów Polska Bieg 8km opłacono BM
21 Burman Tomasz Słupsk Polska Bieg 8km Ananasy z 3Fal opłacono BM
22 Kluska Dorota Słupsk Polska Bieg 15km opłacono BM
23 Kubiś Paweł Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
24 Kluska Paweł Słupsk Polska Bieg 15km opłacono BM
25 Mrozik - Gliszczyńska Ewa Gniewkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
26 Przybyłowicz Małgorzata Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
27 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Polska Bieg 8km opłacono BM
28 Polanowska Angelika Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
29 Borowska Teresa Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
30 Pela Olga Toruń Polska Bieg 8km opłacono BM
31 Szutra Agnieszka Świdwin Polska Bieg 15km opłacono BM
32 Grzystek Magdalena Sitno Polska Bieg 8km opłacono BM
33 Grzystek Marcin Sitno Polska Bieg 15km opłacono BM
34 Wróblewski Bartosz Bobolice Polska Bieg 8km KW Żararaka opłacono BM
35 Kania Brajan Słupsk Polska Bieg 15km -/Biegam Bo Lubię - Słupsk opłacono BM
36 Bania Edward Turowo Polska Bieg 8km opłacono BM
37 Gajlewicz Dominik Miastko Polska Bieg 15km MTS HAMER opłacono BM
38 Jura Krzysztof Miastko Polska Bieg 15km MTS HAMER Miastko opłacono BM
39 Ciżmowska Barbara Kępice Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
40 Rudnik Tomasz Miastko Polska Bieg 15km opłacono BM
41 Rolbiecki Jakub Dziemiany Polska Bieg 8km opłacono BM
42 Kalenik Barbara Szczecinek Polska Bieg 8km Klub Sportowy FIT jest GIT opłacono BM
43 Chudy Henryk Sławsko Polska Bieg 15km k s Olszewski i synowie opłacono BM
44 Bruski Michał Bruski Dziemiany Polska Bieg 8km opłacono BM
45 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Polska Bieg 15km Nie Marnuj Tlenu GAiT opłacono BM
46 Kloskowska-Górska Magdalena Przodkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
47 Skosolas Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 15km opłacono BM
48 dudziak piotr Koszalin Polska Bieg 15km FOR-REST-RUN opłacono BM
49 Kokolska Sandra Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
50 Frydrychowicz Lilianna Połczyn - Zdrój Polska Bieg 15km Seniorka opłacono BM
51 Raddatz Alicja Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
52 Siwak Marcin Słupsk Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
53 Dąbrowska Katarzyna Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
54 Fiłonowicz Monika Szczecinek Polska Bieg 15km opłacono BM
55 Rutkowski Artur Przechlewo Polska Bieg 15km Tripaka opłacono BM
56 Dwulit Dariusz Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
57 Kostera-Górska Sylwia Czarne Polska Bieg 8km opłacono BM
58 Mazur Emiliusz Darłowo Polska Bieg 15km opłacono BM
59 KRYCZKA STANISŁAW MIASTKO Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko
60 Czarny Aleksandra Słupsk Polska Bieg 8km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
61 Mazur Tomasz Szczecinek Polska Bieg 15km I LO Szczecinek opłacono BM
62 Minko Paweł Koczała Polska Bieg 15km opłacono BM
63 Wysocka-Pastusiak Ewelina Człuchów Polska Bieg 15km
64 Szyc Krystyna Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
65 Daszewska Magdalena Reda Polska Bieg 8km opłacono BM
66 Daszewska Magdalena Reda Polska Bieg 8km
67 Daszewski Emil Reda Polska Bieg 8km opłacono BM
68 Butowicz Adam Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
69 Michałowski Piotr Przechlewo Polska Bieg 15km Biegający Dietetyk Team opłacono BM
70 Błaszczyk Piotr Barwice Polska Bieg 8km opłacono BM
71 Cybulski Robert MIASTKO Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
72 Kmiecik Joanna Starkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
73 Suchanowski Zygmunt Lotyń Polska Bieg 15km Respect lotyń opłacono BM
74 Hryniewicz Rafał Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
75 Suchanowska Anna Lotyń Polska Bieg 8km Respect lotyń opłacono BM
76 Wroblewski Jerzy Szczecinek Polska Bieg 8km parkrun Szczecinek opłacono BM
77 Zdunek Justyna Zdunek Osieki Słupskie Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
78 grabowska kinga Slupsk Polska Bieg 15km ANANASY Z 3 FAL
79 Rupnik Kamil Darłowo Polska Bieg 8km opłacono BM
80 Chłód Anna Darłowo Polska Bieg 8km opłacono BM
81 Boguszewski Michał-Misiek Słupsk Polska Bieg 15km opłacono BM
82 Marszałkowski Radosław Czarne Polska Bieg 8km
83 Suproń Izabela Biały Bór Polska Bieg 8km opłacono BM
84 Borzykowski Rafał Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
85 Kapischka Krzysztof Charzykowy Polska Bieg 15km opłacono BM
86 Długa Magdalena Zlotow Polska Bieg 8km Team TERMINATORun opłacono BM
87 Melon Jacek JASTROWIE Polska Bieg 8km Biegam opłacono BM
88 Wantoch Rekowski Zbigniew Borowy Młyn Polska Bieg 15km JRG PSP Miastko opłacono BM
89 Stankowiak Magdalena Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
90 Durkalec Karolina Lejkowo3a Polska Bieg 8km opłacono BM
91 Adaszynski Wiesław BOBOLICE Polska Bieg 8km Biegolas koszalin opłacono BM
92 Sagała Patrycja Słupsk Polska Bieg 15km opłacono BM
93 Jabłoński Andrzej Czarne Polska Bieg 15km Czarne Biega opłacono BM
94 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Polska Bieg 15km Czarne Biega opłacono BM
95 Piłat Paweł Włynkowo Polska Bieg 15km Best Beasts opłacono BM
96 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Polska Bieg 15km Pro Dystans opłacono BM
97 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Polska Bieg 8km ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
98 Maciejczyk Alan Bytów Polska Bieg 15km opłacono BM
99 Danielak Tomek Koszalin Polska Bieg 15km opłacono BM
100 Maciejczyk Mateusz Polanow Polska Bieg 15km opłacono BM


Wyświetleń: 4910

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ