Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bratosiewicz Piotr Warsaw Polska Start w piance opłacono on-line
2 Michałkiewicz Łukasz Gdańsk Polska Start GÓRAL SWIM opłacono on-line
3 Kułakowski Artur Gdańsk Polska Start
4 Filipiak Mikołaj Sopot Polska Start opłacono on-line
5 Hoppe Mateusz Gdansk Polska Start w piance Bertrand Okna Trek Gdynia opłacono on-line
6 Wnuk Krzysztof Sopot Polska Start opłacono on-line
7 Krassowski Cyprian Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
8 Krassowska Milena Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
9 Kikolski Wojciech Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką Open Water Team Sopot opłacono on-line
10 MALICKI PATRYK Dębogórze Polska Start w piance opłacono on-line
11 Felchner Jan Wejherowo Polska Start opłacono on-line
12 Ziomkowska Paulina Gdańsk Polska Start opłacono on-line
13 BORKOWSKI KRZYSZTOF SUCHY DWÓR Polska Start opłacono on-line
14 Rajski Artur Sieradz Polska Start opłacono on-line
15 Skosolas Janusz Mosty Polska Start w piance opłacono on-line
16 Włodarczak Magdalena Warszawa Polska Start opłacono on-line
17 Sawicki Sergiej GDYNIA Polska Start opłacono on-line
18 Młynarczyk Filip Gdańsk Polska Start EZA opłacono on-line
19 Lach Agnieszka Olsztyn Polska Start Masters Olsztyn opłacono on-line
20 Gwarda Paweł Ełk Polska Start opłacono on-line
21 Furchel Sławomir Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
22 Smól Łukasz Kartuzy Polska Start Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
23 Chodań Maciej Olsztyn Polska Start MTP Kormoran Olsztyn opłacono on-line
24 Małkowski Tomasz Gdańsk Polska Start Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
25 Zygmunciak Krzysztof Gdańsk Polska Start opłacono on-line
26 Dzioba Michał Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką TriDzioba opłacono on-line
27 Waśniewska Martyna Elbląg Polska Start Kluge Team opłacono on-line
28 Martewicz Marta Gdańsk Polska Start GÓRAL SWIM opłacono on-line
29 Szalast Karolina Rumia Polska Start opłacono on-line
30 Skibiński Michał Kłodawa Polska Start w piance opłacono on-line
31 Dembiński Oliwier Rokietnica Polska Start w piance KS Posnania opłacono on-line
32 Gołembiewski Andrzej Tczew Polska Start Toruń Multisport Team opłacono on-line
33 Schmidt Beata Gdynia Polska Start opłacono on-line
34 Skierka Magdalena Gdańsk Polska Start Trójmiejska Akademi Triathlonu opłacono on-line
35 Kąkol Kacper Gdynia Polska Start ASICS FRONTRUNNER POLAND opłacono on-line
36 Pakulski Milosz Banino Polska Start AZS AWFIS GDAŃSK opłacono on-line
37 Stankiewicz Katarzyna Gdańsk Polska Start opłacono on-line
38 Torbiak Sebastian Rumia Polska Start opłacono on-line
39 Osys Oskar Gdańsk Polska Start w piance opłacono on-line
40 Szulc-Kryzel Aleksandra Gdynia Polska Start Open Water Team Sopot opłacono on-line
41 WILLMA ANDRZEJ KWIDZYN Polska Start opłacono on-line
42 Kulas Jakub Gdynia Polska Start w piance Masakra Champions opłacono on-line
43 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska Start w piance - osoby powyżej 65 roku życia K S Sokół Zblewo
44 Stukan Łukasz Morąg Polska Start w piance RKS CHUWDU
45 Fediuk Karol Gdańsk Polska Start opłacono on-line
46 Rokicki Paweł Warszawa Polska Start Wopr opłacono on-line
47 Reuter Tomasz Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką AZS Politechnika Gdansk opłacono on-line
48 Tomczak Tymon Gdańsk Polska Start Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono on-line
49 Ciepluch Roch Reda Polska Start Tri-Team Rumia opłacono on-line
50 Ciepluch Mariusz Reda Polska Start Tata Rocha opłacono on-line
51 Żyra Monika Gdańsk Polska Start Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
52 Głuchowski Jędrzej Gdynia Polska Start opłacono on-line
53 WAŚNIEWSKI Rafał ELBLĄG Polska Start opłacono on-line
54 Lindecki Jarosław Góra Polska Start opłacono on-line
55 Nawrocki Paweł Gdańsk Polska Start opłacono on-line
56 Nawrocka Wiktoria Gdańsk Polska Start UKS NEPTUN GDAŃSK opłacono on-line
57 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Polska Start opłacono on-line
58 Lasota Damian Gdynia Polska Start opłacono on-line
59 Kabelis Aleksandra Gdynia Polska Start BALTIC COLD BEAST #GWSCTeam opłacono on-line
60 Bławat Michał Gdańsk Polska Start opłacono on-line
61 Kowalska Agata GDYNIA Polska Start w piance Strefa Pływania Gdynia opłacono on-line
62 Konopka Mateusz Gdynia Polska Start opłacono on-line
63 Różalski Radosław Gdynia Polska Start opłacono on-line
64 olszówka jerzy GDAŃSK Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia
65 Adamowicz Ewa Sopot Polska Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
66 MILANCEJ ELŻBIETA WARSZAWA Polska Start UKS Żoliborz Warszawa opłacono on-line
67 Stańczuk Oliwia Ełk Polska Start KS Zahartowani Ełk opłacono on-line
68 Kuptz Daniel Sopieszyno Polska Start Kaszuby biegają opłacono on-line
69 Kumiszcza Grzegorz Ełk Polska Start KS Zahartowani Ełk opłacono on-line
70 Krawiec Paweł Lębork Polska Start MKK PST MISTRAL LĘBORK opłacono on-line
71 Mielech Eryk Bogusze Polska Start KS Zahartowani Ełk opłacono on-line
72 Cieśnik Karolina Grudziądz Polska Start opłacono on-line
73 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Polska Start w piance KMP w Sopocie opłacono on-line
74 Bołtuć Małgorzata Wrocław Polska Start opłacono on-line
75 Bortnik Pavel Warsaw Polska Start opłacono on-line
76 Filip Arkadiusz Gdynia Polska Start POLQUALITY
77 Lubiński Kamil Gdynia Polska Start Gdyńskie Centrum Sportu opłacono on-line
78 Budzisz Szymon Gdynia Polska Start opłacono on-line
79 Zielińska Alicja Gdańsk Polska Start opłacono on-line
80 Wojna hubert RUMIA Polska Start opłacono on-line
81 Grzelak Michał Grzelak Warszawa (Wawer) Polska Start Neon Team opłacono on-line
82 Grzelak Michał Warszawa (Wawer) Polska Start Neon Team
83 Hinz Tomasz Gdynia Polska Start opłacono on-line
84 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Polska Start w piance opłacono on-line
85 Beszczyński Marek Gdańsk Polska Start GÓRAL SWIM opłacono on-line
86 Dziąg Anna Warszawa Polska Start w piance Neon Team opłacono on-line
87 Roman Monika Warszawa Polska Start Swimmy opłacono on-line
88 Cybowska Anna Gdansk Polska Start w piance Sebastian Karaś TriSwim Team opłacono on-line
89 Wykrzykowska Zofia Sopot Polska Start opłacono on-line
90 Bortnik Anton Białystok Polska Start Misja Plywanie opłacono on-line
91 Czyczel Adam Sopot Polska Start Kryształy opłacono on-line
92 Kędzior Mateusz Poznań Polska Start Warta Poznań opłacono on-line
93 Kubiak Krzysztof Poznań Polska Start w piance K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
94 Żuk Jakub Warszawa Polska Start w piance opłacono on-line
95 Gorzkowski Marek Warszawa Polska Start AeroSzala opłacono on-line
96 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Polska Start Warsaw Masters Team opłacono on-line
97 Stadlewski Michał Gdańsk Polska Start opłacono on-line
98 Rychlińska Joanna Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką GÓRAL SWIM opłacono on-line
99 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Polska Start SamaJa opłacono on-line
100 Lipczynski Jacek Sopot Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia Sopocki Klub Morsów


Wyświetleń: 10187

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ