Bieg Główny ok.10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jabłońska Marta Bytom Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
2 Rus Marta Sławków Polska Bieg Główny ok.10 km Sławków opłacono BM
3 Szastak Damian Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec
4 Karczewska-Rączka Justyna Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono BM
5 Krupa-Szczęsny Izabela Krupa-Szczęsny Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
6 Ramczewski Łukasz Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
7 Muszyński Tomasz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Teatr Zagłębia opłacono BM
8 Bartoszek Tomasz Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
9 Sychla Natalia Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
10 Kaczor Krzysztof Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
11 Grochal Michał Filipowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
12 Mieszczak Krzysztof Oświęcim Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
13 Wiecheć Agnieszka Oświęcim Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
14 Jakubski Jakub Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
15 Obukowicz Michał Warszawa Polska Bieg Główny ok.10 km Emilia Ankiewicz Team opłacono BM
16 Kowalik Karolina Paniówki Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
17 Gorzkowski Jacek Chruszczobród Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
18 Zawisz Weronika Sławków Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono
19 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
20 Żero Sebastian Będzin Polska Bieg Główny ok.10 km Żerki opłacono BM
21 Maślanka Paweł Bielsko-Biała Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
22 Przegendza Artur Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km W pogoni za duchem opłacono BM
23 Chrapkiewicz Damian Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
24 Manjura Tomasz Chorzów Polska Bieg Główny ok.10 km CSC Adventure Academy opłacono BM
25 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
26 Korczak Rafał Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
27 Dudkiewicz Anna katowice Polska Bieg Główny ok.10 km parkrun Katowice opłacono BM
28 Nizar Wioletta Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny ok.10 km CSC Adventure Academy opłacono
29 LUPA Monika SOSNOWIEC Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec opłacono BM
30 Rogala Paweł Będzin Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
31 Cywińska-Małota Monika Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km Nowak-Team opłacono BM
32 Bondarenko Kateryna Bytom Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
33 Dawidowska Joanna Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec opłacono BM
34 Markocki Dominik Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km Whitebox opłacono
35 Maćkowski Wojciech Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km Whitebox opłacono
36 Zgórski Kamil CZELADŹ Polska Bieg Główny ok.10 km
37 Żwirek Przemysław Rybnik Polska Bieg Główny ok.10 km
38 Klim Kasia Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
39 Pikuliński Grzegorz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
40 Grotkiewicz Barbara Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
41 Kosiński Marcin Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
42 Klusek Łukasz Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
43 Hrabia Łukasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
44 Opielka Tomasz Będzin Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
45 Blus Marcin Zabrze Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
46 Ćwięk Filip Tychy Polska Bieg Główny ok.10 km Deportivo La Gosunha opłacono BM
47 Kosek Pawel Tyxhy Polska Bieg Główny ok.10 km www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy opłacono BM
48 Ciemięga Tomasz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
49 Okraska Grzegorz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km Volley Dąbrowa Górnicza
50 Turchan Katarzyna Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Biegowa Kuźnia opłacono
51 Sołtysik Tomasz Chorzów Polska Bieg Główny ok.10 km Maruda Team Katowice opłacono BM
52 Kamrad Żaneta Piekary Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
53 Patoń Iwona Bytom Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
54 Świrad Mirosław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
55 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km W pogoni za duchem opłacono BM
56 Bartyzel Kamil Jaworzno Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
57 Napierski Szymon Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
58 Papierniak Artur Tychy Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
59 Dulka Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
60 Domagała Anna Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
61 Gajocha Michał Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Salzgitter - Ludzie ze stali opłacono
62 Dudkiewicz Sylwia Dudkiewicz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
63 Dheilly-Nowak Aleksandra Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km Mulina Team opłacono BM
64 Misztal Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Niwka opłacono BM
65 Orkisz Marcin Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
66 Buze Kamila Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
67 Świda Maciej Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Magneti Marelli Poland opłacono BM
68 Lata Beata Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono BM
69 Wojciechowski Marcin Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
70 Siudy Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
71 Kulka Tomasz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Harpagan Sosnowiec opłacono
72 Komoder Bartosz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
73 Sikorski Piotr Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
74 Muskała Mateusz Chorzów Polska Bieg Główny ok.10 km ZKB Sládkè Brombory opłacono BM
75 Jetz Patryk Tychy Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
76 Grębska-Bodzęta Agata Trzebinia Polska Bieg Główny ok.10 km
77 Jaros Marcin Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km Oddział Prewencji Policji w Katowicach opłacono
78 Olczyk Rafał Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
79 Janicki Jakub sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
80 Walczak Natalia Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
81 Kubek Mateusz Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono
82 Pęcherczyk Piotr Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
83 Wykurz Liliana Wojkowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
84 Horbacz Dariusz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km Zimnokrwiści opłacono BM
85 Specjał Leszek Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
86 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny ok.10 km W Pogoni Za Duchem
87 FARYNA PRZEMYSŁAW SOSNOWIEC Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
88 Woźniczko Sebastian Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
89 Wywiał Łukasz Wojkowice Polska Bieg Główny ok.10 km Saint-Gobain Squad opłacono BM
90 Suszczyk Monika Mysłowice Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
91 Szastok Wojciech Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
92 Molenda Dariusz Czeladź Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
93 Szmyt Bartosz Ruda Śląska Polska Bieg Główny ok.10 km GOGOGO opłacono BM
94 Grządkowski Patryk Świętochłowice Polska Bieg Główny ok.10 km GOGOGO opłacono BM
95 Koch Krzysztof Katowice Polska Bieg Główny ok.10 km BDB Team opłacono BM
96 Górski Mateusz Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
97 PARK JONGGYU WROCLAW Korea Południowa Bieg Główny ok.10 km opłacono
98 Bednarczyk Wojciech Sosnowiec Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM
99 Pietrzyk Sylwester BĘDZIN Polska Bieg Główny ok.10 km Biegowa Kuźnia opłacono BM
100 Rosak-Szyrocka Joanna Częstochowa Polska Bieg Główny ok.10 km opłacono BM


Wyświetleń: 12494

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ