Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wysocki Filip Czaple Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy
2 Wysocki Jakub Czaple Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy
3 Kocińska Julia Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
4 Bregier Sebastian Reda Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
5 Miszewski Wiktor Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Trek Gdynia Młode Wilki opłacono on-line
6 Krauza Michał Łebno Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
7 Bielowicz Iga Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Banach Sport Team opłacono on-line
8 BIELOWICZ MAREK gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Banach Sport Team opłacono on-line
9 Cieślikiewicz Julian Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy MTB KIDS Aga Patoka opłacono on-line
10 Cieślikiewicz Antonina Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy MTB KIDS Aga Patoka opłacono on-line
11 Gruszecki Damian Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Dream Tri Team opłacono on-line
12 Kiermasz Krystian Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
13 Jabłoński Marcin Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni B-PAC opłacono on-line
14 Augustyn Marcin Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni MTB Miś opłacono on-line
15 Gręda Jakub Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia opłacono on-line
16 Bańczerowski Borys Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Trek Gdynia Młode Wilki opłacono on-line
17 Gurzyńska Kamila Grudziądz Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line
18 Jank Kacper Gdynia Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni ZdrowyRower opłacono on-line
19 Bigus Janek Rumia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Trek Gdynia Młode Wilki opłacono on-line
20 Bieschke Krzysztof Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Belta Team Gdańsk opłacono on-line
21 Bieschke Paweł Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Bez Hamulców MTB Team Pan Bike opłacono on-line
22 Oxley andrew Gdynia Karwiny Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni Bertrand Okna Trek Gdynia opłacono on-line
23 Łabędzki Radosław Gdynia Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni MTB Decathlon Trójmiasto opłacono on-line
24 Klawitter Wiktoria GDYNIA Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
25 Frydrychowicz Franek Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Belta Team Gdańsk opłacono on-line
26 Bykuć Julia Sopot Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
27 Zawodniak Krzesimir Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
28 Terman Adam Buszkowy Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy MTB KIDS Aga Patoka opłacono on-line
29 Moszczyński Bartłomiej Jagatowo Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Industria opłacono on-line
30 Kulas Oskar Rumia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Szkoła Podstawowa nr 7 Rumia opłacono on-line
31 Kulas Aleksander Rumia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
32 Lesisz Karol Kielce Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
33 Walczak Konrad Gdynia Polska Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono on-line
34 Walczak Ignacy Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono on-line
35 Pastuszka Florian Piasek Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy UKS Avatar Kobielice opłacono on-line
36 Pastuszka Judyta Piasek Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy UKS Avatar Kobielice opłacono on-line
37 Weiland Dominika Sopot Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy
38 Weiland Karina Sopot Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni
39 Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Industria
40 Rzeszutek Piotr Sierakowice Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
41 Błaszczuk Maja Gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni PZON / TriMama opłacono on-line
42 Majkowski Daniel Gdynia Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni MajBike Team opłacono on-line
43 Biczkowska Hanna Straszyn Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Straszyn Biega - SUT opłacono on-line
44 Biczkowski Antoni Straszyn Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Młodzi Rajderzy opłacono on-line
45 Biczkowski Jan Straszyn Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Młodzi Rajderzy opłacono on-line
46 Szydłowski Maciej Gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
47 Kowalski Tymon Sopot Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy XIV LO Gdańsk opłacono on-line
48 Kurowski Adam Gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni PARATi opłacono on-line
49 Machowski Dawid Gdansk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni RowerowePrzymorze opłacono
50 Machowska Justyna Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni RowerowePrzymorze opłacono
51 Pyk Piotr Skórcz Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
52 Donarski Franciszek Białe Błota Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni ROWERTOUR.COM POLARFOX opłacono on-line
53 Zaczyński Adam Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Zaczyn opłacono on-line
54 Zaczyński Kuba Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Zaczyn opłacono on-line
55 Kołtyś Stanisław Gdańsk Polska Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
56 Kołtyś Hanna Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
57 Kołtyś Adam Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Tangleteezers opłacono on-line
58 Lemańczyk Marcin Gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
59 Błaszczuk Julian Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Sp 26 Gdynia opłacono on-line
60 Sobiecki Brunon Lniska Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
61 Sobiecki Hubert Lniska Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
62 Boruta-Jarosławska Jaśmina Gdańsk Polska Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
63 Boruta-Jarosławska Jagoda Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Szkoła Podstawowa nr 77 opłacono on-line
64 Boruta-Jarosławski Ryszard Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Szkoła Podstawowa nr 77 opłacono on-line
65 Fiedorowicz Tymoteusz Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Trek Gdynia Młode Wilki opłacono on-line
66 Florczyk Maciej Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Silky Coders Cycling Team opłacono on-line
67 Draszanowski Gabriel Kokoszkowy Polska Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy
68 Bernat Marek Olsztyn Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni MSR OLSZTYN opłacono on-line
69 Wiczling Patryk Gdańsk Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni Rowersi Cycling Team opłacono on-line
70 Derheld Jan Gdynia Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Trek Gdynia Młode Wilki opłacono on-line
71 Derheld Łukasz Gdynia Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni Bertrand Okna Trek Gdynia opłacono on-line
72 Śliwiński Dariusz Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Team Wielki Ptak opłacono on-line
73 Wójcik Piotr Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Team Wielki Ptak opłacono on-line
74 Grabarski Mateusz Gdańsk Polska ELITA Kobiety / Mężczyźni VeloGd opłacono on-line
75 Zwolak Julian Bojano Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Bogdziewicz Team Cumulus opłacono on-line
76 Fiedorowicz Jacek Kowale Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
77 Lademann Tomasz Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
78 Siemież Piotr Elbląg Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy MKS Truso Elbląg opłacono on-line
79 Siemież Jakub Elbląg Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy MKS Truso Elbląg opłacono on-line
80 Siemież Agnieszka Elbląg Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
81 Wickland Wiktor Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
82 Pawlak Krystian Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
83 Beling Jan Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
84 Cichosz Jarosław Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni PSP Gdynia opłacono on-line
85 wiLL tomasz gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
86 Jędrzejczak Michał Gdynia Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
87 Horoń Klara Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy MTB KIDS Aga Patoka opłacono on-line
88 Gonska Szymon Banino Polska Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
89 Gonska Lena Banino Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
90 Gonska Przemek Banino Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy opłacono on-line
91 Rokicki Grzegorz Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
92 Gliwa Maciej Banino Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line
93 Popławska Joanna Wrocław Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy WKS Śląsk opłacono on-line
94 KRUPA Andrzej Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni BodyICoach opłacono on-line
95 Sadowska Julia Gdańsk Polska Dzieci 2-4 lata (rowerki biegowe) - Dziewczynki / Chłopcy Kruella Team opłacono on-line
96 Sadowski Stanisław Gdańsk Polska Dzieci /Młodzież wg. kategorii wiekowych - Dziewczynki / Chłopcy Zygzak Team opłacono on-line
97 Sadowski Piotr Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni Lotos Running Team opłacono on-line
98 Zawisza Dariusz Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni BCT TEAM opłacono on-line
99 Wiśniewski Paweł Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni VeloGd opłacono on-line
100 Hoffmann Michał Gdańsk Polska Start wg. kategorii wiekowych Kobiety / Mężczyźni opłacono on-line


Wyświetleń: 9885

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ